FK GORAZDE - NK Stupčanica Olovo (2-3), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FK GORAZDE
Prva Liga, Federacije BiH | |||
yuvarlak 30 | |||
2024-06-09 | FK RADNIK HADZICI - FK GORAZDE | 1 - 1 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-06-01 | FK GORAZDE - NK Stupčanica Olovo | 2 - 3 | |
yuvarlak 28 | |||
2024-05-26 | Zvijezda Gradacac - FK GORAZDE | 1 - 0 | |
yuvarlak 27 | |||
2024-05-22 | FK GORAZDE - OFK GRADINA SREBRENIK | 3 - 2 | |
yuvarlak 26 | |||
2024-05-18 | FK Buducnost Banovici - FK GORAZDE | 1 - 0 |
dizi 5
Genel
FK GORAZDE + NK Stupčanica Olovo Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
FK GORAZDE Gol yenilen maçlar 6
FK GORAZDE 2.5 gol altı 8 itibaren 10
NK Stupčanica Olovo İlk gol atan 5 itibaren 7
NK Stupčanica Olovo 2.5 gol altı 4 itibaren 5
FK GORAZDE - NK Stupčanica Olovo
Bosna-Hersek, Prva Liga, Federacije BiH, maç FK GORAZDE - NK Stupčanica Olovo, başlangıç zamanı 2024-06-01 15:30:00 uluslararası saat.
FK GORAZDE Ve NK Stupčanica Olovo şampiyonaya katılır Prva Liga, Federacije BiH, Bosna-Hersek.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: NK Stupčanica Olovo
Prva Liga, Federacije BiH | |||
yuvarlak 30 | |||
2024-06-09 | NK Stupčanica Olovo - FK Gornji Rahic | 2 - 3 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-06-01 | FK GORAZDE - NK Stupčanica Olovo | 2 - 3 | |
yuvarlak 28 | |||
2024-05-26 | NK Stupčanica Olovo - FK Mladost Doboj-Kakanj | 6 - 2 | |
yuvarlak 27 | |||
2024-05-22 | FK RADNIK HADZICI - NK Stupčanica Olovo | 0 - 0 | |
yuvarlak 26 | |||
2024-05-18 | FK Rudar Kakanj - NK Stupčanica Olovo | 1 - 0 |
Puan durumu
Prva Liga FBiH 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Sloboda Tuzla | 30 | 21 | 6 | 3 | 54:20 | 69 |
2
|
NK Stupčanica Olovo | 30 | 19 | 5 | 6 | 54:24 | 62 |
3
|
Bratstvo Gracanica | 30 | 16 | 4 | 10 | 43:36 | 52 |
4
|
Celik Zenica | 30 | 12 | 10 | 8 | 40:31 | 46 |
5
|
FK Gornji Rahic | 30 | 13 | 6 | 11 | 45:41 | 45 |
5
|
HNK TOMISLAV TOMISLAVGRAD | 30 | 12 | 9 | 9 | 48:40 | 45 |
7
|
FK GORAZDE | 30 | 12 | 7 | 11 | 36:29 | 43 |
8
|
NK VIS Simm-Bau | 30 | 11 | 7 | 12 | 50:52 | 40 |
9
|
FK Buducnost Banovici | 30 | 11 | 6 | 13 | 36:42 | 39 |
10
|
Zvijezda Gradacac | 30 | 12 | 5 | 13 | 40:36 | 38 |
11
|
FK RADNIK HADZICI | 30 | 9 | 10 | 11 | 29:35 | 37 |
12
|
NK TOSK Tesanj | 30 | 11 | 3 | 16 | 40:44 | 36 |
13
|
OFK GRADINA SREBRENIK | 30 | 9 | 7 | 14 | 25:43 | 34 |
14
|
NK Jedinstvo Bihac | 30 | 9 | 6 | 15 | 27:51 | 33 |
15
|
FK Rudar Kakanj | 30 | 7 | 9 | 14 | 33:42 | 30 |
16
|
FK Mladost Doboj-Kakanj | 30 | 4 | 4 | 22 | 33:67 | 16 |