FC Sakhalin - FK Kvant Obninsk (1-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FC Sakhalin
PFL, Center | |||
yuvarlak 20 | |||
2024-08-25 | Salut Belgorod - FC Sakhalin | 2 - 1 | |
yuvarlak 19 | |||
2024-08-18 | FC Ryazan - FC Sakhalin | - | |
yuvarlak 18 | |||
2024-08-11 | Kosmos Dolgoprudnyi - FC Sakhalin | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-04 | FC Kolomna - FC Sakhalin | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-07-07 | Zenit Penza - FC Sakhalin | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-01 | Spartak Tambov - FC Sakhalin | 2 - 1 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-25 | FC Sakhalin - Kompositum Pavlovsky Posad | 3 - 0 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-19 | FC Sakhalin - Khimki-M | 2 - 0 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-13 | FC Sakhalin - Dinamo Vladivostok | 0 - 1 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-07 | FC Sakhalin - Strogino Moscow | 2 - 1 |
dizi 7
Genel
FC Sakhalin + FK Kvant Obninsk Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
FC Sakhalin 2.5 gol altı 5 itibaren 6
FC Sakhalin Mağlubiyetsiz 3
FK Kvant Obninsk Kayıplar 8
FK Kvant Obninsk Gol yenilen maçlar 9
FK Kvant Obninsk 2.5 gol üstü 6 itibaren 7
FK Kvant Obninsk İlk gol yiyen 5 itibaren 7
Kişisel toplantılar
FC Sakhalin + FK Kvant Obninsk 2.5 gol altı 5 itibaren 7
FC Sakhalin + FK Kvant Obninsk Less than 4.5 cards 7 itibaren 7
FC Sakhalin - FK Kvant Obninsk
Rusya, PFL, Center, maç FC Sakhalin - FK Kvant Obninsk, başlangıç zamanı 2024-06-01 05:00:00 uluslararası saat.
FC Sakhalin Ve FK Kvant Obninsk şampiyonaya katılır PFL, Center, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FK Kvant Obninsk
PFL, Center | |||
yuvarlak 19 | |||
2024-08-18 | FK Kvant Obninsk - Kompositum Pavlovsky Posad | - | |
yuvarlak 18 | |||
2024-08-11 | Khimki-M - FK Kvant Obninsk | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-04 | FK Kvant Obninsk - Dinamo Vladivostok | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-07-28 | Strogino Moscow - FK Kvant Obninsk | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-07-07 | SKA-Khabarovsk-2 - FK Kvant Obninsk | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-01 | FK Kvant Obninsk - FC Orel | 1 - 1 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-25 | Salut Belgorod - FK Kvant Obninsk | 1 - 1 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-19 | FK Kvant Obninsk - FC Ryazan | 1 - 0 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-13 | Kosmos Dolgoprudnyi - FK Kvant Obninsk | 3 - 1 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-07 | FK Kvant Obninsk - FC Kolomna | 2 - 2 |
Puan durumu
2. Liga, Division B, Group 3 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dinamo Vladivostok | 13 | 11 | 1 | 1 | 20:6 | 34 |
2
|
Kosmos Dolgoprudnyi | 13 | 9 | 1 | 3 | 24:13 | 28 |
3
|
Kompositum Pavlovsky Posad | 13 | 9 | 1 | 3 | 23:16 | 28 |
4
|
FC Sakhalin | 13 | 7 | 2 | 4 | 15:10 | 23 |
5
|
Khimki-M | 13 | 7 | 2 | 4 | 17:13 | 23 |
6
|
Arsenal-2 Tula | 14 | 6 | 3 | 5 | 19:13 | 21 |
7
|
Spartak Tambov | 13 | 5 | 3 | 5 | 21:20 | 18 |
8
|
Salut Belgorod | 13 | 4 | 5 | 4 | 14:16 | 17 |
9
|
Zenit Penza | 13 | 4 | 4 | 5 | 16:17 | 16 |
10
|
FC Ryazan | 13 | 4 | 3 | 6 | 11:11 | 15 |
11
|
Strogino Moscow | 13 | 4 | 2 | 7 | 17:20 | 14 |
12
|
FC Orel | 13 | 3 | 3 | 7 | 14:19 | 12 |
13
|
SKA-Khabarovsk-2 | 13 | 2 | 4 | 7 | 18:20 | 10 |
14
|
FK Kvant Obninsk | 13 | 2 | 4 | 7 | 12:28 | 10 |
15
|
FC Kolomna | 13 | 0 | 4 | 9 | 9:28 | 4 |
2. Liga, Division B, Group 3 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Vladivostok | ||||||
|
Arsenal-2 Tula | ||||||
|
Kosmos Dolgoprudnyi | ||||||
|
Khimki-M | ||||||
|
Kompositum Pavlovsky Posad | ||||||
|
FK Kvant Obninsk | ||||||
|
FC Ryazan | ||||||
|
FC Sakhalin | ||||||
|
Strogino Moscow | ||||||
|
FC Kolomna | ||||||
|
Salut Belgorod | ||||||
|
SKA-Khabarovsk-2 | ||||||
|
Spartak Tambov | ||||||
|
Zenit Penza | ||||||
|
FC Orel |
2. Liga, Division B, Group 3 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Vladivostok | ||||||
|
Arsenal-2 Tula | ||||||
|
Kosmos Dolgoprudnyi | ||||||
|
Khimki-M | ||||||
|
Kompositum Pavlovsky Posad | ||||||
|
FK Kvant Obninsk | ||||||
|
FC Ryazan | ||||||
|
FC Sakhalin | ||||||
|
Strogino Moscow | ||||||
|
FC Kolomna | ||||||
|
Salut Belgorod | ||||||
|
SKA-Khabarovsk-2 | ||||||
|
Spartak Tambov | ||||||
|
Zenit Penza | ||||||
|
FC Orel |