Baikal Irkutsk - FC Irkutsk-M (2-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Baikal Irkutsk
Championship MFS Volga | |||
yuvarlak 22 | |||
2024-08-16 | Dinamo-M Barnaul - Baikal Irkutsk | - | |
yuvarlak 19 | |||
2024-08-04 | Rassvet Krasnoyarsk - Baikal Irkutsk | - | |
yuvarlak 18 | |||
2024-08-02 | Enisey-M Krasnoyarsk - Baikal Irkutsk | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-07-26 | Baikal Irkutsk - FK Chita | - | |
SFF Sibir Cup | |||
yuvarlak 27 | |||
2024-07-21 | Baikal Irkutsk - FC Buryatia Ulan-Ude | 2 - 4 | |
2024-07-17 | FC Buryatia Ulan-Ude - Baikal Irkutsk | 2 - 0 | |
Championship MFS Volga | |||
yuvarlak 14 | |||
2024-07-07 | Baikal Irkutsk - FC Novosibirsk-2 | 1 - 3 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-05 | Baikal Irkutsk - Dinamo-M Barnaul | 4 - 1 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-06-16 | Raspadskaya Mezhdurechensk - Baikal Irkutsk | 3 - 0 |
Baikal Irkutsk - FC Irkutsk-M
Russia Amateur, Championship MFS Volga, maç Baikal Irkutsk - FC Irkutsk-M, başlangıç zamanı 2024-06-02 08:00:52 uluslararası saat.
Baikal Irkutsk Ve FC Irkutsk-M şampiyonaya katılır Championship MFS Volga, Russia Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Irkutsk-M
Championship MFS Volga | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-06-02 | Baikal Irkutsk - FC Irkutsk-M | 2 - 0 | |
2024-05-26 | FC Irkutsk-M - Baikal Irkutsk | 0 - 1 | |
yuvarlak 23 | |||
2023-09-26 | FC Novosibirsk-2 - FC Irkutsk-M | 2 - 0 | |
2023-09-24 | Dinamo-M Barnaul - FC Irkutsk-M | 0 - 1 | |
2023-09-22 | Temp Barnaul - FC Irkutsk-M | 4 - 2 |
Puan durumu
Championship SFF Sibir 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Temp Barnaul | 10 | 8 | 1 | 1 | 27:4 | 25 |
2
|
Raspadskaya Mezhdurechensk | 10 | 7 | 1 | 2 | 18:9 | 22 |
3
|
FC Novosibirsk-2 | 10 | 5 | 3 | 2 | 21:13 | 18 |
4
|
FK Novokuznetsk | 10 | 5 | 3 | 2 | 22:16 | 18 |
5
|
FK Chita | 11 | 4 | 4 | 3 | 15:15 | 16 |
6
|
FC Buryatia Ulan-Ude | 10 | 5 | 1 | 4 | 17:14 | 16 |
7
|
Polimer Barnaul | 10 | 3 | 4 | 3 | 16:14 | 13 |
8
|
Baikal Irkutsk | 10 | 3 | 1 | 6 | 18:20 | 10 |
9
|
Rassvet Krasnoyarsk | 10 | 2 | 1 | 7 | 9:23 | 7 |
10
|
Dinamo-M Barnaul | 11 | 1 | 3 | 7 | 7:27 | 6 |
11
|
Enisey-M Krasnoyarsk | 10 | 1 | 2 | 7 | 12:27 | 5 |
Championship SFF Sibir 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Chita | ||||||
|
Polimer Barnaul | ||||||
|
Enisey-M Krasnoyarsk | ||||||
|
FC Novosibirsk-2 | ||||||
|
Rassvet Krasnoyarsk | ||||||
|
FK Novokuznetsk | ||||||
|
Baikal Irkutsk | ||||||
|
FC Buryatia Ulan-Ude | ||||||
|
Temp Barnaul | ||||||
|
Raspadskaya Mezhdurechensk | ||||||
|
Dinamo-M Barnaul |
Championship SFF Sibir 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Chita | ||||||
|
Polimer Barnaul | ||||||
|
Enisey-M Krasnoyarsk | ||||||
|
FC Novosibirsk-2 | ||||||
|
Dinamo-M Barnaul | ||||||
|
Rassvet Krasnoyarsk | ||||||
|
FK Novokuznetsk | ||||||
|
Baikal Irkutsk | ||||||
|
FC Buryatia Ulan-Ude | ||||||
|
Temp Barnaul | ||||||
|
Raspadskaya Mezhdurechensk |