Cape Coast Mysterious Ebusua Dwarfs FC - Rospak Sporting Club (3-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Cape Coast Mysterious Ebusua Dwarfs FC
Division One | |||
yuvarlak 30 | |||
2024-06-09 | Soccer Intellectuals SC - Cape Coast Mysterious Ebusua Dwarfs FC | 1 - 1 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-06-03 | Cape Coast Mysterious Ebusua Dwarfs FC - Rospak Sporting Club | 3 - 1 | |
yuvarlak 28 | |||
2024-05-26 | Young Redbull F.C - Cape Coast Mysterious Ebusua Dwarfs FC | 1 - 4 | |
yuvarlak 27 | |||
2024-05-19 | Cape Coast Mysterious Ebusua Dwarfs FC - Swedru All Blacks United FC | 2 - 1 | |
yuvarlak 26 | |||
2024-05-12 | Beposo Asekem FC - Cape Coast Mysterious Ebusua Dwarfs FC | 0 - 2 |
dizi 5
Genel
Cape Coast Mysterious Ebusua Dwarfs FC + Rospak Sporting Club Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Cape Coast Mysterious Ebusua Dwarfs FC Galibiyet 4
Cape Coast Mysterious Ebusua Dwarfs FC 2.5 gol altı 6 itibaren 8
Rospak Sporting Club Galibiyet 3
Rospak Sporting Club Mağlubiyetsiz 4
Cape Coast Mysterious Ebusua Dwarfs FC - Rospak Sporting Club
Gana, Division One, maç Cape Coast Mysterious Ebusua Dwarfs FC - Rospak Sporting Club, başlangıç zamanı 2024-06-03 09:00:51 uluslararası saat.
Cape Coast Mysterious Ebusua Dwarfs FC Ve Rospak Sporting Club şampiyonaya katılır Division One, Gana.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Rospak Sporting Club
Division One | |||
yuvarlak 30 | |||
2024-06-09 | Rospak Sporting Club - Kwamo Future Stars FC | 1 - 1 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-06-03 | Cape Coast Mysterious Ebusua Dwarfs FC - Rospak Sporting Club | 3 - 1 | |
yuvarlak 28 | |||
2024-05-26 | Rospak Sporting Club - Soccer Intellectuals SC | 1 - 0 | |
yuvarlak 27 | |||
2024-05-20 | Rospak Sporting Club - Sefwi All Stars FC | 1 - 0 | |
yuvarlak 26 | |||
2024-05-13 | Young Redbull F.C - Rospak Sporting Club | 1 - 2 |
Puan durumu
Division One - Zone One A 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Techiman Heroes SC | 28 | 19 | 2 | 7 | 39:19 | 59 |
2
|
Victory Club Warriors | 28 | 12 | 8 | 8 | 32:27 | 44 |
3
|
Tamale City FC | 28 | 12 | 7 | 9 | 40:23 | 43 |
4
|
Northern City FC | 28 | 11 | 4 | 13 | 35:40 | 37 |
5
|
Wa Suntaa SC | 28 | 10 | 6 | 12 | 28:30 | 36 |
6
|
Wa Power SC | 28 | 9 | 7 | 12 | 26:39 | 34 |
7
|
Tamale Steadfast FC | 28 | 9 | 6 | 13 | 32:38 | 33 |
8
|
Maana FC | 28 | 8 | 4 | 16 | 30:46 | 28 |
Division One - Zone One B 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Techiman Liberty Youth FC | 28 | 15 | 8 | 5 | 31:18 | 53 |
2
|
Young Apostles FC | 27 | 15 | 4 | 8 | 26:20 | 49 |
3
|
Wamanafo Mighty Royals FC | 28 | 12 | 6 | 10 | 26:26 | 42 |
4
|
Debibi United FC | 28 | 11 | 8 | 9 | 41:28 | 41 |
5
|
Baffour Soccer Academy FC | 28 | 11 | 3 | 14 | 30:29 | 36 |
6
|
Techiman Eleven Wonders FC | 28 | 10 | 6 | 12 | 23:27 | 36 |
7
|
Berekum City FC | 28 | 9 | 7 | 12 | 27:24 | 34 |
8
|
Brong Ahafo United FC | 27 | 5 | 4 | 18 | 17:49 | 19 |
Division One - Zone Two 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
New Edubiase United FC | 30 | 15 | 9 | 6 | 34:18 | 54 |
2
|
Cape Coast Mysterious Ebusua Dwarfs FC | 30 | 13 | 12 | 5 | 38:22 | 51 |
3
|
Basake Holy Stars FC | 29 | 15 | 5 | 9 | 28:19 | 50 |
4
|
Daboase Skyy FC | 30 | 13 | 8 | 9 | 33:26 | 47 |
5
|
Pac Academy FC | 30 | 14 | 4 | 12 | 34:30 | 46 |
6
|
Soccer Intellectuals SC | 30 | 12 | 9 | 9 | 28:27 | 45 |
7
|
Sefwi All Stars FC | 29 | 11 | 9 | 9 | 34:29 | 42 |
8
|
Rospak Sporting Club | 30 | 11 | 9 | 10 | 28:27 | 42 |
9
|
King Faisal | 30 | 12 | 3 | 15 | 22:27 | 42 |
10
|
Kwamo Future Stars FC | 30 | 11 | 8 | 11 | 27:32 | 41 |
11
|
Swedru All Blacks United FC | 30 | 11 | 7 | 12 | 25:22 | 40 |
12
|
Elmina Sharks FC | 30 | 12 | 3 | 15 | 33:36 | 39 |
13
|
Beposo Asekem FC | 30 | 11 | 5 | 14 | 28:34 | 38 |
14
|
Nzema Kotoko FC | 30 | 11 | 5 | 14 | 27:29 | 32 |
15
|
Cape Coast Venomous Vipers FC | 30 | 8 | 6 | 16 | 26:36 | 30 |
16
|
Young Redbull F.C | 30 | 6 | 4 | 20 | 22:53 | 22 |
Division One - Zone Three 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vision FC | 30 | 17 | 7 | 6 | 46:26 | 58 |
2
|
Okwawu United | 30 | 14 | 10 | 6 | 28:20 | 52 |
3
|
Attram Devisser SA | 30 | 15 | 7 | 8 | 32:24 | 52 |
4
|
Hohoe United FC | 29 | 15 | 5 | 9 | 40:22 | 50 |
5
|
Na God FC | 30 | 14 | 5 | 11 | 36:28 | 47 |
6
|
Home Stars FC | 30 | 10 | 15 | 5 | 24:19 | 45 |
7
|
Golden Kicks FC | 30 | 13 | 6 | 11 | 38:38 | 45 |
8
|
Nania FC | 30 | 12 | 8 | 10 | 31:32 | 44 |
9
|
Koforidua Semper FI FC | 29 | 11 | 6 | 12 | 34:28 | 39 |
10
|
Kotoku Royals | 30 | 9 | 10 | 11 | 22:27 | 37 |
11
|
Accra Athletic FC | 29 | 10 | 6 | 13 | 22:30 | 36 |
12
|
King Palace FC | 29 | 8 | 10 | 11 | 28:36 | 34 |
13
|
Akatsi All Stars FC | 30 | 9 | 7 | 14 | 37:46 | 34 |
14
|
Prampram Uncle T United FC | 30 | 8 | 7 | 15 | 33:40 | 31 |
15
|
Susubiribi SC | 30 | 6 | 7 | 17 | 19:37 | 25 |
16
|
Still Believe FC | 30 | 5 | 8 | 17 | 25:42 | 23 |