Jardim Lourdes - Só Fumaça FC (2-3), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Jardim Lourdes
Super Copa Pioneer | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-06-02 | Jardim Lourdes - Só Fumaça FC | 2 - 3 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-05-19 | Jardim Lourdes - E.C Meninos de Elite | 2 - 2 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-04-28 | SE Águia Negra - Jardim Lourdes | 0 - 0 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-04-14 | Real Madruga Taboão - Jardim Lourdes | 1 - 1 |
dizi 4
Genel
Jardim Lourdes + Só Fumaça FC Mağlubiyetsiz 3
Só Fumaça FC Galibiyetsiz 4
Só Fumaça FC 2.5 gol altı 4 itibaren 5
Só Fumaça FC Less than 4.5 cards 5 itibaren 7
Jardim Lourdes - Só Fumaça FC
Brazil Amateur, Super Copa Pioneer, maç Jardim Lourdes - Só Fumaça FC, başlangıç zamanı 2024-06-02 15:00:54 uluslararası saat.
Jardim Lourdes Ve Só Fumaça FC şampiyonaya katılır Super Copa Pioneer, Brazil Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Só Fumaça FC
Super Copa Pioneer | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-06-16 | Gaviões Cidade Júlia - Só Fumaça FC | 1 - 1 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-06-02 | Jardim Lourdes - Só Fumaça FC | 2 - 3 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-05-19 | Só Fumaça FC - Real Madruga Taboão | 1 - 1 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-04-28 | E.C Meninos de Elite - Só Fumaça FC | 1 - 1 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-03-24 | Só Fumaça FC - SE Águia Negra | 0 - 0 |
Puan durumu
Santa Amélia, Grupo A 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
A.E Boa Esperança | 4 | 2 | 2 | 0 | 11:4 | 8 |
2
|
Tradição F.C | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:6 | 7 |
3
|
Mulekada FC | 4 | 1 | 3 | 0 | 5:3 | 6 |
4
|
Leões Jardim Itatiaia | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 5 |
5
|
Os Originais | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:12 | 0 |
Santa Amélia, Grupo B 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ASA Vila Prudente | 4 | 3 | 1 | 0 | 11:3 | 10 |
2
|
Canabrava FC | 4 | 2 | 2 | 0 | 11:3 | 8 |
3
|
Biqueira Vila Maria | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:7 | 6 |
4
|
Sem Saída F.C | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:17 | 3 |
5
|
AA Asitália | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:9 | 1 |
Santa Amélia, Grupo C 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Napoli E.C | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:6 | 9 |
2
|
Espada de Ouro | 4 | 2 | 2 | 0 | 10:3 | 8 |
3
|
Bem Bolado FC | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 5 |
4
|
Bom Repouso EC | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:10 | 4 |
5
|
Amigos D10 FC | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:11 | 1 |
Santa Amélia, Grupo D 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
R2 Debony FC | 4 | 3 | 1 | 0 | 11:3 | 10 |
2
|
Katados FC | 4 | 2 | 2 | 0 | 10:4 | 8 |
3
|
Águia da Sul | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:10 | 6 |
4
|
Pilhados FC | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:8 | 2 |
5
|
EC Águia de Ouro | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:11 | 1 |
Santa Amélia, Grupo E 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
R.4 | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:1 | 9 |
2
|
A.R. Anhanguera | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:7 | 6 |
3
|
EC Maresia | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:7 | 6 |
4
|
União de Amigos Mauá | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
5
|
AE Santa Amélia | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:9 | 3 |
Santa Amélia, Grupo F 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
G.R Turma do Baffô | 4 | 4 | 0 | 0 | 11:5 | 12 |
2
|
Dragões Bandeirantes | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:5 | 9 |
3
|
Morro Azul FC | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:8 | 6 |
4
|
1º de Maio FC | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:7 | 1 |
5
|
Cantareira F.C | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:7 | 1 |
Santa Amélia, Grupo G 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Mocidade E.C. | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:5 | 9 |
2
|
E.C Cabreúva | 4 | 2 | 1 | 1 | 12:7 | 7 |
3
|
Santos Cidade Dutra | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:6 | 7 |
4
|
Baixão F.C | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:10 | 4 |
5
|
SC Já Tem | 4 | 0 | 1 | 3 | 1:8 | 1 |
Santa Amélia, Grupo H 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vic Vic AF | 4 | 3 | 0 | 1 | 11:3 | 9 |
2
|
Sem Terra F.C | 4 | 3 | 0 | 1 | 7:4 | 9 |
3
|
E.C União Bandeirantes | 4 | 3 | 0 | 1 | 5:3 | 9 |
4
|
Labirinto FC | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:9 | 1 |
5
|
Barcelona Diadema | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:11 | 1 |
CDC Dorotéia, Grupo A 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
S.E. Metalúrgicos | 4 | 2 | 2 | 0 | 7:2 | 8 |
2
|
Leões da Geolândia | 4 | 2 | 2 | 0 | 6:4 | 8 |
3
|
Jardim Verônia | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:4 | 5 |
4
|
Ousadia SC | 4 | 0 | 2 | 2 | 0:4 | 2 |
5
|
E.C. Mandubis | 4 | 0 | 2 | 2 | 1:6 | 2 |
CDC Dorotéia, Grupo B 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ponte Preta Leme | 4 | 3 | 1 | 0 | 5:1 | 10 |
2
|
Pau no Gato | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:1 | 9 |
3
|
Vila Nova FC | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:5 | 4 |
4
|
GR Favela Guacuri | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:5 | 4 |
5
|
Corneta FC | 4 | 0 | 1 | 3 | 0:4 | 1 |
CDC Dorotéia, Grupo C 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ipanema FC | 4 | 4 | 0 | 0 | 9:1 | 12 |
2
|
Palmeirinha FC | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:4 | 9 |
3
|
Bom Lugar | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | 4 |
4
|
Havaí FC | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:9 | 4 |
5
|
G.R. Toca Fácil | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:12 | 0 |
CDC Dorotéia, Grupo D 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Barcelona Osasco | 4 | 3 | 0 | 1 | 4:2 | 9 |
2
|
Favela Heliópolis F.C | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:1 | 9 |
3
|
Sagas Sports | 4 | 2 | 0 | 2 | 2:6 | 6 |
4
|
GTX | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:8 | 3 |
5
|
Raça Ruim FC | 4 | 1 | 0 | 3 | 7:8 | 3 |
CDC Dorotéia, Grupo E 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gaviões Cidade Júlia | 4 | 3 | 1 | 0 | 10:0 | 10 |
2
|
Renegados F.C | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 7 |
3
|
E.C. Santa Lúcia | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:4 | 5 |
4
|
Dragões FC | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
5
|
Arrebento F.C | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:11 | 1 |
CDC Dorotéia, Grupo F 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Marcone FC | 4 | 3 | 0 | 1 | 8:3 | 9 |
2
|
7 Praias FC | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:5 | 7 |
3
|
Ajax Vila São José F.C | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:6 | 7 |
4
|
Real Primavera | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | 6 |
5
|
Orion F.C | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:10 | 0 |
CDC Dorotéia, Grupo G 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SE Águia Negra | 4 | 2 | 2 | 0 | 4:2 | 8 |
2
|
Só Fumaça FC | 4 | 1 | 3 | 0 | 5:4 | 6 |
3
|
E.C Meninos de Elite | 4 | 1 | 2 | 1 | 8:6 | 5 |
4
|
Jardim Lourdes | 4 | 0 | 3 | 1 | 5:6 | 3 |
5
|
Real Madruga Taboão | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:8 | 2 |
CDC Dorotéia, Grupo H 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Correria FC | 4 | 3 | 1 | 0 | 8:2 | 10 |
2
|
Cidade Tiradentes | 4 | 3 | 0 | 1 | 12:5 | 9 |
3
|
FC Meninos da Ponte | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:10 | 6 |
4
|
ADC Milianos | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | 2 |
5
|
Mancha Negra | 4 | 0 | 1 | 3 | 1:7 | 1 |
Santa Amélia, Grupo A 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tradição F.C | ||||||
|
A.E Boa Esperança | ||||||
|
Mulekada FC | ||||||
|
Leões Jardim Itatiaia | ||||||
|
Os Originais |
Santa Amélia, Grupo B 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AA Asitália | ||||||
|
Sem Saída F.C | ||||||
|
Canabrava FC | ||||||
|
Biqueira Vila Maria | ||||||
|
ASA Vila Prudente |
Santa Amélia, Grupo C 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Napoli E.C | ||||||
|
Amigos D10 FC | ||||||
|
Bom Repouso EC | ||||||
|
Espada de Ouro | ||||||
|
Bem Bolado FC |
Santa Amélia, Grupo D 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Águia da Sul | ||||||
|
R2 Debony FC | ||||||
|
EC Águia de Ouro | ||||||
|
Pilhados FC | ||||||
|
Katados FC |
Santa Amélia, Grupo E 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
EC Maresia | ||||||
|
R.4 | ||||||
|
União de Amigos Mauá | ||||||
|
AE Santa Amélia | ||||||
|
A.R. Anhanguera |
Santa Amélia, Grupo F 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cantareira F.C | ||||||
|
Morro Azul FC | ||||||
|
1º de Maio FC | ||||||
|
Dragões Bandeirantes | ||||||
|
G.R Turma do Baffô |
Santa Amélia, Grupo G 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Baixão F.C | ||||||
|
SC Já Tem | ||||||
|
Mocidade E.C. | ||||||
|
Santos Cidade Dutra | ||||||
|
E.C Cabreúva |
Santa Amélia, Grupo H 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
E.C União Bandeirantes | ||||||
|
Labirinto FC | ||||||
|
Sem Terra F.C | ||||||
|
Barcelona Diadema | ||||||
|
Vic Vic AF |
CDC Dorotéia, Grupo A 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Leões da Geolândia | ||||||
|
Jardim Verônia | ||||||
|
Ousadia SC | ||||||
|
E.C. Mandubis | ||||||
|
S.E. Metalúrgicos |
CDC Dorotéia, Grupo B 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ponte Preta Leme | ||||||
|
Corneta FC | ||||||
|
Vila Nova FC | ||||||
|
GR Favela Guacuri | ||||||
|
Pau no Gato |
CDC Dorotéia, Grupo C 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ipanema FC | ||||||
|
Havaí FC | ||||||
|
G.R. Toca Fácil | ||||||
|
Palmeirinha FC | ||||||
|
Bom Lugar |
CDC Dorotéia, Grupo D 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Favela Heliópolis F.C | ||||||
|
GTX | ||||||
|
Sagas Sports | ||||||
|
Raça Ruim FC | ||||||
|
FC Barcelona Osasco |
CDC Dorotéia, Grupo E 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dragões FC | ||||||
|
Renegados F.C | ||||||
|
Arrebento F.C | ||||||
|
Gaviões Cidade Júlia | ||||||
|
E.C. Santa Lúcia |
CDC Dorotéia, Grupo F 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
7 Praias FC | ||||||
|
Real Primavera | ||||||
|
Orion F.C | ||||||
|
Marcone FC | ||||||
|
Ajax Vila São José F.C |
CDC Dorotéia, Grupo G 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SE Águia Negra | ||||||
|
Só Fumaça FC | ||||||
|
E.C Meninos de Elite | ||||||
|
Real Madruga Taboão | ||||||
|
Jardim Lourdes |
CDC Dorotéia, Grupo H 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cidade Tiradentes | ||||||
|
FC Meninos da Ponte | ||||||
|
Mancha Negra | ||||||
|
Correria FC | ||||||
|
ADC Milianos |
Santa Amélia, Grupo A 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tradição F.C | ||||||
|
A.E Boa Esperança | ||||||
|
Mulekada FC | ||||||
|
Leões Jardim Itatiaia | ||||||
|
Os Originais |
Santa Amélia, Grupo B 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AA Asitália | ||||||
|
Sem Saída F.C | ||||||
|
Canabrava FC | ||||||
|
Biqueira Vila Maria | ||||||
|
ASA Vila Prudente |
Santa Amélia, Grupo C 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Napoli E.C | ||||||
|
Amigos D10 FC | ||||||
|
Bom Repouso EC | ||||||
|
Espada de Ouro | ||||||
|
Bem Bolado FC |
Santa Amélia, Grupo D 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Águia da Sul | ||||||
|
R2 Debony FC | ||||||
|
EC Águia de Ouro | ||||||
|
Pilhados FC | ||||||
|
Katados FC |
Santa Amélia, Grupo E 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
EC Maresia | ||||||
|
R.4 | ||||||
|
União de Amigos Mauá | ||||||
|
AE Santa Amélia | ||||||
|
A.R. Anhanguera |
Santa Amélia, Grupo F 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cantareira F.C | ||||||
|
Morro Azul FC | ||||||
|
1º de Maio FC | ||||||
|
Dragões Bandeirantes | ||||||
|
G.R Turma do Baffô |
Santa Amélia, Grupo G 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Baixão F.C | ||||||
|
SC Já Tem | ||||||
|
Mocidade E.C. | ||||||
|
Santos Cidade Dutra | ||||||
|
E.C Cabreúva |
Santa Amélia, Grupo H 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
E.C União Bandeirantes | ||||||
|
Labirinto FC | ||||||
|
Sem Terra F.C | ||||||
|
Barcelona Diadema | ||||||
|
Vic Vic AF |
CDC Dorotéia, Grupo A 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Leões da Geolândia | ||||||
|
Jardim Verônia | ||||||
|
Ousadia SC | ||||||
|
E.C. Mandubis | ||||||
|
S.E. Metalúrgicos |
CDC Dorotéia, Grupo B 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ponte Preta Leme | ||||||
|
Corneta FC | ||||||
|
Vila Nova FC | ||||||
|
GR Favela Guacuri | ||||||
|
Pau no Gato |
CDC Dorotéia, Grupo C 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ipanema FC | ||||||
|
Havaí FC | ||||||
|
G.R. Toca Fácil | ||||||
|
Palmeirinha FC | ||||||
|
Bom Lugar |
CDC Dorotéia, Grupo D 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Favela Heliópolis F.C | ||||||
|
GTX | ||||||
|
Sagas Sports | ||||||
|
Raça Ruim FC | ||||||
|
FC Barcelona Osasco |
CDC Dorotéia, Grupo E 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dragões FC | ||||||
|
Renegados F.C | ||||||
|
Arrebento F.C | ||||||
|
Gaviões Cidade Júlia | ||||||
|
E.C. Santa Lúcia |
CDC Dorotéia, Grupo F 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
7 Praias FC | ||||||
|
Real Primavera | ||||||
|
Orion F.C | ||||||
|
Marcone FC | ||||||
|
Ajax Vila São José F.C |
CDC Dorotéia, Grupo G 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SE Águia Negra | ||||||
|
Só Fumaça FC | ||||||
|
E.C Meninos de Elite | ||||||
|
Real Madruga Taboão | ||||||
|
Jardim Lourdes |
CDC Dorotéia, Grupo H 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cidade Tiradentes | ||||||
|
FC Meninos da Ponte | ||||||
|
Mancha Negra | ||||||
|
Correria FC | ||||||
|
ADC Milianos |