Sapphire Dmitriev - FC Rosich Konyshevka (2-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Sapphire Dmitriev
Kursk Oblast Liga | |||
yuvarlak 12 | |||
2024-08-18 | MBU SSh №4 - Sapphire Dmitriev | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-08-11 | Sapphire Dmitriev - FC Lgov | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-08-04 | FC Rosich Konyshevka - Sapphire Dmitriev | - | |
yuvarlak 9 | |||
2024-07-28 | Sapphire Dmitriev - FC Olimp-Dichnya | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-07-21 | Sapphire Dmitriev - FC Avtomobilist Rylsk | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-06-30 | FC Sudzha - Sapphire Dmitriev | 4 - 1 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-06-23 | Sapphire Dmitriev - DYUSSH Oboyan | 1 - 6 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-06-16 | Sapphire Dmitriev - MBU SSh №4 | 5 - 0 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-06-09 | FC Lgov - Sapphire Dmitriev | 4 - 0 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-06-02 | Sapphire Dmitriev - FC Rosich Konyshevka | 2 - 1 |
olasılık
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2
|
4.33
|
2.63
|
Click on the odds to view the odds history
dizi 5
Genel
FC Rosich Konyshevka Kayıplar 7
FC Rosich Konyshevka Gol yenilen maçlar 7
FC Rosich Konyshevka 2.5 gol üstü 8 itibaren 9
FC Rosich Konyshevka Karşılıklı gol 6 itibaren 7
FC Rosich Konyshevka Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Sapphire Dmitriev - FC Rosich Konyshevka
Russia Amateur, Kursk Oblast Liga, maç Sapphire Dmitriev - FC Rosich Konyshevka, başlangıç zamanı 2024-06-02 13:00:00 uluslararası saat.
Sapphire Dmitriev Ve FC Rosich Konyshevka şampiyonaya katılır Kursk Oblast Liga, Russia Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Rosich Konyshevka
Kursk Oblast Liga | |||
yuvarlak 12 | |||
2024-08-17 | FC Rosich Konyshevka - FC Sudzha | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-08-10 | MBU SSh №4 - FC Rosich Konyshevka | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-08-04 | FC Rosich Konyshevka - Sapphire Dmitriev | - | |
yuvarlak 9 | |||
2024-07-27 | FC Rosich Konyshevka - FC Avtomobilist Rylsk | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-07-20 | DYUSSH Oboyan - FC Rosich Konyshevka | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-06-29 | FC Lgov - FC Rosich Konyshevka | 5 - 0 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-06-22 | FC Rosich Konyshevka - FC Olimp-Dichnya | 1 - 2 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-06-15 | FC Sudzha - FC Rosich Konyshevka | 1 - 5 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-06-08 | FC Rosich Konyshevka - MBU SSh №4 | 0 - 0 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-06-02 | Sapphire Dmitriev - FC Rosich Konyshevka | 2 - 1 |
Puan durumu
Kursk Oblast Liga 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gorky Kursk | 6 | 4 | 1 | 1 | 22:13 | 13 |
2
|
Magnit Zheleznogorsk | 6 | 4 | 1 | 1 | 20:10 | 13 |
3
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | 6 | 3 | 1 | 2 | 16:12 | 10 |
4
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | 5 | 1 | 1 | 3 | 10:13 | 4 |
5
|
FC Zarya Cheremisinovo | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:22 | 0 |
Kursk Oblast Championship 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Lgov | 7 | 6 | 1 | 0 | 34:6 | 19 |
2
|
DYUSSH Oboyan | 7 | 6 | 0 | 1 | 28:9 | 18 |
3
|
FC Olimp-Dichnya | 7 | 3 | 2 | 2 | 12:7 | 11 |
4
|
Sapphire Dmitriev | 6 | 3 | 0 | 3 | 11:15 | 9 |
5
|
MBU SSh №4 | 7 | 2 | 1 | 4 | 9:26 | 7 |
6
|
FC Avtomobilist Rylsk | 6 | 2 | 0 | 4 | 12:19 | 6 |
7
|
FC Rosich Konyshevka | 7 | 1 | 1 | 5 | 10:18 | 4 |
8
|
FC Sudzha | 7 | 1 | 1 | 5 | 9:25 | 4 |
Kursk Oblast Liga 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Gorky Kursk | ||||||
|
Magnit Zheleznogorsk | ||||||
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | ||||||
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | ||||||
|
FC Zarya Cheremisinovo |
Kursk Oblast Championship 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Sudzha | ||||||
|
FC Rosich Konyshevka | ||||||
|
FC Avtomobilist Rylsk | ||||||
|
FC Olimp-Dichnya | ||||||
|
MBU SSh №4 | ||||||
|
DYUSSH Oboyan | ||||||
|
FC Lgov |
Kursk Oblast Liga 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Gorky Kursk | ||||||
|
Magnit Zheleznogorsk | ||||||
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | ||||||
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | ||||||
|
FC Zarya Cheremisinovo |
Kursk Oblast Championship 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Olimp-Dichnya | ||||||
|
FC Rosich Konyshevka | ||||||
|
FC Avtomobilist Rylsk | ||||||
|
MBU SSh №4 | ||||||
|
FC Sudzha | ||||||
|
DYUSSH Oboyan | ||||||
|
FC Lgov |