Norresundby FB - Horsens FS (4-3), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Norresundby FB
Danmarksserien | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-06-15 | Aarhus Fremad 2 - Norresundby FB | 2 - 2 | |
2024-06-05 | Norresundby FB - Horsens FS | 4 - 3 | |
2024-06-01 | BK Marienlyst - Norresundby FB | 4 - 2 | |
2024-05-25 | Norresundby FB - OKS | 4 - 1 | |
2024-05-17 | B 1909 - Norresundby FB | 2 - 3 |
dizi 9
Genel
Norresundby FB + Horsens FS Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Norresundby FB + Horsens FS Galibiyet 3
Norresundby FB Gol yenilen maçlar 3
Norresundby FB Galibiyet 3
Norresundby FB Mağlubiyetsiz 5
Norresundby FB 2.5 gol üstü 5 itibaren 6
Norresundby FB Karşılıklı gol 5 itibaren 6
Norresundby FB İlk gol atan 5 itibaren 5
Norresundby FB Less than 4.5 cards 9 itibaren 9
Horsens FS Galibiyet 3
Horsens FS 2.5 gol üstü 5 itibaren 7
Horsens FS İlk gol atan 7 itibaren 9
Horsens FS İlk devreyi kazanan 6 itibaren 8
Horsens FS Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Norresundby FB - Horsens FS
Danimarka Amatör, Danmarksserien, maç Norresundby FB - Horsens FS, başlangıç zamanı 2024-06-05 16:30:00 uluslararası saat.
Norresundby FB Ve Horsens FS şampiyonaya katılır Danmarksserien, Danimarka Amatör.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Horsens FS
Danmarksserien | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-06-15 | Horsens FS - Odder IGF | 1 - 1 | |
2024-06-05 | Norresundby FB - Horsens FS | 4 - 3 | |
2024-05-30 | Horsens FS - Kjellerup | 1 - 0 | |
2024-05-24 | Horsens FS - Vorup FB | 3 - 0 | |
2024-05-16 | Horsens FS - Viby | 5 - 2 |
Puan durumu
Danmarksserien 23/24, Group 1: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sundby BK | 18 | 14 | 1 | 3 | 48:19 | 43 |
2
|
Broenshoej BK | 18 | 11 | 4 | 3 | 33:16 | 37 |
3
|
Taarnby FF | 18 | 9 | 4 | 5 | 32:20 | 31 |
4
|
Gørslev IF | 18 | 9 | 4 | 5 | 23:20 | 31 |
5
|
Alleread FK | 18 | 9 | 3 | 6 | 37:36 | 30 |
6
|
Herlev IF | 18 | 6 | 3 | 9 | 28:31 | 21 |
7
|
Næstved IF | 18 | 5 | 4 | 9 | 34:40 | 19 |
8
|
Greve Fodbold | 18 | 6 | 1 | 11 | 24:31 | 19 |
9
|
AB Taarnby | 18 | 4 | 3 | 11 | 12:22 | 15 |
10
|
KFUM Roskilde | 18 | 3 | 1 | 14 | 13:49 | 10 |
Danmarksserien 23/24, Group 2: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Glostrup | 18 | 11 | 6 | 1 | 41:20 | 39 |
2
|
Frederikssund IK | 18 | 10 | 4 | 4 | 39:24 | 34 |
3
|
Horsholm-Usserod IK | 18 | 9 | 3 | 6 | 48:31 | 30 |
4
|
Karlslunde If | 18 | 8 | 4 | 6 | 28:24 | 28 |
5
|
Skjold | 18 | 8 | 2 | 8 | 21:29 | 26 |
6
|
Ledoje Smorum Fodbold | 18 | 7 | 4 | 7 | 37:33 | 25 |
7
|
Ringsted IF | 18 | 5 | 7 | 6 | 30:34 | 22 |
8
|
B 1908 | 18 | 5 | 3 | 10 | 20:29 | 18 |
9
|
Slagelse Bi | 18 | 3 | 6 | 9 | 21:38 | 15 |
10
|
Værebro BK | 18 | 2 | 5 | 11 | 22:45 | 11 |
Danmarksserien 23/24, Group 3: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Horsens FS | 18 | 12 | 5 | 1 | 50:21 | 41 |
2
|
BK Marienlyst | 18 | 12 | 3 | 3 | 46:16 | 39 |
3
|
OKS | 18 | 8 | 3 | 7 | 27:27 | 27 |
4
|
B 1909 | 18 | 7 | 4 | 7 | 29:26 | 25 |
5
|
Aarhus Fremad 2 | 18 | 6 | 6 | 6 | 27:27 | 24 |
6
|
Tarup-Paarup If | 18 | 6 | 5 | 7 | 27:33 | 23 |
7
|
B1913 | 18 | 5 | 7 | 6 | 23:25 | 22 |
8
|
Hedensted If | 18 | 6 | 4 | 8 | 32:36 | 22 |
9
|
Dalum IF | 18 | 6 | 2 | 10 | 25:33 | 20 |
10
|
Fjordager IF | 18 | 1 | 3 | 14 | 8:50 | 6 |
Danmarksserien 23/24, Group 4: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Odder IGF | 18 | 14 | 3 | 1 | 36:14 | 45 |
2
|
Viby | 18 | 12 | 1 | 5 | 51:24 | 37 |
3
|
Vorup FB | 18 | 11 | 4 | 3 | 42:27 | 37 |
4
|
Kjellerup | 18 | 9 | 1 | 8 | 27:28 | 28 |
5
|
Norresundby FB | 18 | 7 | 6 | 5 | 39:36 | 27 |
6
|
Ringkobing | 18 | 6 | 4 | 8 | 29:28 | 22 |
7
|
Hobro 2 | 18 | 5 | 6 | 7 | 35:38 | 21 |
8
|
Vri | 18 | 5 | 3 | 10 | 33:47 | 18 |
9
|
Aalborg (A) | 18 | 3 | 4 | 11 | 19:38 | 13 |
10
|
Varde IF | 18 | 1 | 2 | 15 | 20:51 | 5 |
Danmarksserien 23/24, Promotion Round, Group 1: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Odder IGF | ||||||
|
Horsens FS | ||||||
|
Vorup FB | ||||||
|
BK Marienlyst | ||||||
|
Viby | ||||||
|
Kjellerup | ||||||
|
Norresundby FB | ||||||
|
B 1909 | ||||||
|
OKS | ||||||
|
Aarhus Fremad 2 |
Danmarksserien 23/24, Promotion Round, Group 2: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Odder IGF | 18 | 14 | 3 | 1 | 36:14 | 45 |
2
|
Horsens FS | 18 | 12 | 5 | 1 | 50:21 | 41 |
3
|
BK Marienlyst | 18 | 12 | 3 | 3 | 46:16 | 39 |
4
|
Viby | 18 | 12 | 1 | 5 | 51:24 | 37 |
5
|
Vorup FB | 18 | 11 | 4 | 3 | 42:27 | 37 |
6
|
Kjellerup | 18 | 9 | 1 | 8 | 27:28 | 28 |
7
|
Norresundby FB | 18 | 7 | 6 | 5 | 39:36 | 27 |
8
|
OKS | 18 | 8 | 3 | 7 | 27:27 | 27 |
9
|
B 1909 | 18 | 7 | 4 | 7 | 29:26 | 25 |
10
|
Aarhus Fremad 2 | 18 | 6 | 6 | 6 | 27:27 | 24 |
Danmarksserien 23/24, Relegation Round, Group 1: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ledoje Smorum Fodbold | 28 | 13 | 2 | 2 | 59:10 | 45 |
2
|
B 1908 | 28 | 4 | 8 | 1 | 45:49 | 35 |
3
|
Ringsted IF | 28 | 9 | 1 | 5 | 44:50 | 35 |
3
|
AB Taarnby | 28 | 4 | 6 | 3 | 25:34 | 30 |
4
|
Herlev IF | 28 | 4 | 1 | 14 | 14:51 | 13 |
5
|
Greve Fodbold | 28 | 4 | 3 | 4 | 49:56 | 33 |
5
|
Slagelse Bi | 28 | 4 | 8 | 4 | 40:57 | 29 |
8
|
KFUM Roskilde | 28 | 3 | 3 | 18 | 15:67 | 12 |
9
|
Næstved IF | 28 | 3 | 2 | 14 | 55:58 | 11 |
10
|
Værebro BK | 28 | 5 | 1 | 6 | 35:23 | 21 |
Danmarksserien 23/24, Promotion Round, Group 1: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sundby BK | ||||||
|
Gørslev IF | ||||||
|
Broenshoej BK | ||||||
|
Glostrup | ||||||
|
Frederikssund IK | ||||||
|
Horsholm-Usserod IK | ||||||
|
Karlslunde If | ||||||
|
Alleread FK | ||||||
|
Taarnby FF | ||||||
|
Skjold |
Danmarksserien 23/24, Promotion Round, Group 2: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Odder IGF | ||||||
|
BK Marienlyst | ||||||
|
Viby | ||||||
|
Horsens FS | ||||||
|
Vorup FB | ||||||
|
OKS | ||||||
|
Norresundby FB | ||||||
|
Kjellerup | ||||||
|
B 1909 | ||||||
|
Aarhus Fremad 2 |
Danmarksserien 23/24, Relegation Round, Group 1: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ledoje Smorum Fodbold | ||||||
|
B 1908 | ||||||
|
AB Taarnby | ||||||
|
Næstved IF | ||||||
|
Ringsted IF | ||||||
|
Greve Fodbold | ||||||
|
Herlev IF | ||||||
|
Slagelse Bi | ||||||
|
KFUM Roskilde | ||||||
|
Værebro BK |
Danmarksserien 23/24, Promotion Round, Group 1: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Broenshoej BK | ||||||
|
Glostrup | ||||||
|
Sundby BK | ||||||
|
Taarnby FF | ||||||
|
Frederikssund IK | ||||||
|
Skjold | ||||||
|
Alleread FK | ||||||
|
Horsholm-Usserod IK | ||||||
|
Karlslunde If | ||||||
|
Gørslev IF |
Danmarksserien 23/24, Promotion Round, Group 2: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Odder IGF | ||||||
|
Horsens FS | ||||||
|
Vorup FB | ||||||
|
BK Marienlyst | ||||||
|
Viby | ||||||
|
Aarhus Fremad 2 | ||||||
|
Kjellerup | ||||||
|
B 1909 | ||||||
|
Norresundby FB | ||||||
|
OKS |
Danmarksserien 23/24, Relegation Round, Group 1: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Herlev IF | ||||||
|
Ringsted IF | ||||||
|
Ledoje Smorum Fodbold | ||||||
|
Greve Fodbold | ||||||
|
Næstved IF | ||||||
|
Slagelse Bi | ||||||
|
B 1908 | ||||||
|
Værebro BK | ||||||
|
AB Taarnby | ||||||
|
KFUM Roskilde |
Danmarksserien 23/24, Relegation Round, Group 2: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tarup-Paarup If | 28 | 6 | 3 | 8 | 54:45 | 21 |
2
|
Ringkobing | 28 | 12 | 3 | 1 | 54:39 | 43 |
4
|
Hobro 2 | 28 | 5 | 8 | 3 | 18:12 | 38 |
6
|
Vri | 28 | 8 | 4 | 3 | 53:66 | 31 |
7
|
Hedensted If | 28 | 3 | 3 | 12 | 50:55 | 12 |
7
|
Aalborg (A) | 28 | 5 | 1 | 15 | 10:55 | 16 |
8
|
B1913 | 28 | 2 | 11 | 4 | 13:18 | 32 |
8
|
Dalum IF | 28 | 8 | 1 | 7 | 33:18 | 27 |
9
|
Varde IF | 10 | 6 | 2 | 2 | 20:12 | 20 |
10
|
Fjordager IF | 10 | 0 | 1 | 9 | 5:26 | 1 |
Danmarksserien 23/24, Relegation Round, Group 2: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tarup-Paarup If | ||||||
|
Dalum IF | ||||||
|
Hobro 2 | ||||||
|
Ringkobing | ||||||
|
Hedensted If | ||||||
|
Vri | ||||||
|
B1913 | ||||||
|
Aalborg (A) | ||||||
|
Varde IF | ||||||
|
Fjordager IF |
Danmarksserien 23/24, Relegation Round, Group 2: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
B1913 | ||||||
|
Hedensted If | ||||||
|
Ringkobing | ||||||
|
Hobro 2 | ||||||
|
Aalborg (A) | ||||||
|
Tarup-Paarup If | ||||||
|
Vri | ||||||
|
Dalum IF | ||||||
|
Fjordager IF | ||||||
|
Varde IF |