FC Schmerikon - FC Sirnach (1-9), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FC Schmerikon
Schweizer Cup Qualifikation - OFV | |||
yuvarlak 201 | |||
2024-08-03 | FC Schmerikon - FC Uznach | - | |
3. Liga OFV | |||
yuvarlak 22 | |||
2024-06-15 | FC Dussnang - FC Schmerikon | 3 - 0 | |
yuvarlak 21 | |||
2024-06-08 | FC Schmerikon - FC Linth 04 2 | 1 - 2 | |
yuvarlak 20 | |||
2024-06-06 | FC Schmerikon - FC Sirnach | 1 - 9 |
FC Schmerikon - FC Sirnach
Switzerland Amateur, 3. Liga OFV, maç FC Schmerikon - FC Sirnach, başlangıç zamanı 2024-06-06 18:15:00 uluslararası saat.
FC Schmerikon Ve FC Sirnach şampiyonaya katılır 3. Liga OFV, Switzerland Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Sirnach
3. Liga OFV | |||
yuvarlak 3 | |||
2024-09-01 | FC Linth 04 2 - FC Sirnach | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-25 | FC Sirnach - FC Wängi | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-17 | FC Dussnang - FC Sirnach | - | |
Schweizer Cup Qualifikation - OFV | |||
yuvarlak 201 | |||
2024-08-06 | FC Appenzell - FC Sirnach | - | |
2024-08-04 | FC Sirnach - FC Appenzell | - | |
3. Liga OFV | |||
yuvarlak 22 | |||
2024-06-13 | FC Uznach - FC Sirnach | 5 - 1 | |
yuvarlak 21 | |||
2024-06-09 | FC Sirnach - FC Glarus | 0 - 2 | |
yuvarlak 20 | |||
2024-06-06 | FC Schmerikon - FC Sirnach | 1 - 9 |
Puan durumu
3. Liga OFV - Gruppe 1 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Schaan | 22 | 19 | 1 | 2 | 99:23 | 58 |
2
|
US Schluein Ilanz | 22 | 15 | 1 | 6 | 76:38 | 46 |
3
|
FC Bad Ragaz | 22 | 14 | 3 | 5 | 59:35 | 45 |
4
|
Chur 97 II | 22 | 12 | 1 | 9 | 48:44 | 37 |
5
|
FC Sargans | 22 | 11 | 2 | 9 | 48:42 | 35 |
6
|
FC Mels II | 22 | 10 | 2 | 10 | 39:47 | 32 |
7
|
FC Landquart | 22 | 10 | 2 | 10 | 63:70 | 32 |
8
|
FC Triesenberg | 22 | 9 | 2 | 11 | 45:50 | 29 |
9
|
FC Triesen | 22 | 9 | 2 | 11 | 54:61 | 29 |
10
|
CB Trun/Rabius | 22 | 8 | 1 | 13 | 46:67 | 25 |
11
|
FC Ems II | 22 | 4 | 0 | 18 | 35:67 | 12 |
12
|
FC Flums | 22 | 2 | 1 | 19 | 24:92 | 7 |
3. Liga OFV - Gruppe 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Besa St. Gallen | 22 | 18 | 1 | 3 | 90:22 | 55 |
2
|
FC Ruggell | 22 | 17 | 3 | 2 | 80:15 | 54 |
3
|
FC Rebstein | 22 | 16 | 3 | 3 | 67:17 | 51 |
4
|
FC Rüthi | 22 | 13 | 1 | 8 | 54:46 | 40 |
5
|
FC Diepoldsau-Schmitter | 22 | 12 | 2 | 8 | 36:37 | 38 |
6
|
FC Staad | 22 | 10 | 1 | 11 | 53:47 | 31 |
7
|
FC Montlingen II | 22 | 9 | 2 | 11 | 45:57 | 29 |
8
|
FC Gams | 22 | 6 | 6 | 10 | 30:52 | 24 |
9
|
FC Rorschach-Goldach 17 II | 22 | 6 | 4 | 12 | 26:56 | 22 |
10
|
FC Buchs SG II | 22 | 5 | 3 | 14 | 33:64 | 18 |
11
|
Eschen-Mauren II | 22 | 4 | 3 | 15 | 24:56 | 15 |
12
|
FC St. Margrethen | 22 | 0 | 3 | 19 | 17:86 | 3 |
3. Liga OFV - Gruppe 3 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Teufen | 22 | 16 | 1 | 5 | 72:34 | 49 |
2
|
FC Neukirch-Egnach | 22 | 15 | 4 | 3 | 63:27 | 49 |
3
|
FC Gossau SG II | 22 | 15 | 3 | 4 | 76:33 | 48 |
4
|
FC Weinfelden-Bürglen | 22 | 13 | 4 | 5 | 55:33 | 43 |
5
|
FC Zuzwil | 22 | 13 | 2 | 7 | 62:38 | 41 |
6
|
FC Appenzell | 22 | 11 | 1 | 10 | 61:52 | 34 |
7
|
FC Romanshorn II | 22 | 8 | 2 | 12 | 34:51 | 26 |
8
|
FC Münsterlingen | 22 | 8 | 2 | 12 | 46:58 | 26 |
9
|
FC Niederwil SG | 22 | 7 | 3 | 12 | 44:53 | 24 |
10
|
SC Berg | 22 | 6 | 5 | 11 | 39:60 | 23 |
11
|
FC Abtwil-Engelburg II | 22 | 2 | 3 | 17 | 26:76 | 9 |
12
|
FC Herisau II | 22 | 2 | 2 | 18 | 24:87 | 8 |
3. Liga OFV - Gruppe 4 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Glarus | 22 | 15 | 5 | 2 | 62:20 | 50 |
2
|
FC Wängi | 22 | 14 | 6 | 2 | 69:26 | 48 |
3
|
FC Sirnach | 22 | 13 | 1 | 8 | 68:40 | 40 |
4
|
FC Uznach | 22 | 12 | 4 | 6 | 44:25 | 40 |
5
|
FC Neckertal-Degersheim | 22 | 11 | 4 | 7 | 50:37 | 37 |
6
|
SC Aadorf | 22 | 10 | 5 | 7 | 37:30 | 35 |
7
|
FC Kirchberg SG | 22 | 9 | 6 | 7 | 57:41 | 33 |
8
|
FC Dussnang | 22 | 9 | 4 | 9 | 32:44 | 31 |
9
|
FC Münchwilen | 22 | 7 | 2 | 13 | 32:51 | 23 |
10
|
FC Wil 1900 I | 22 | 5 | 3 | 14 | 43:63 | 18 |
11
|
FC Linth 04 2 | 22 | 5 | 3 | 14 | 28:78 | 18 |
12
|
FC Schmerikon | 22 | 0 | 1 | 21 | 12:79 | 1 |
3. Liga OFV - Gruppe 1 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Schaan | ||||||
|
FC Bad Ragaz | ||||||
|
US Schluein Ilanz | ||||||
|
Chur 97 II | ||||||
|
FC Triesen | ||||||
|
FC Sargans | ||||||
|
FC Triesenberg | ||||||
|
FC Landquart | ||||||
|
FC Mels II | ||||||
|
CB Trun/Rabius | ||||||
|
FC Ems II | ||||||
|
FC Flums |
3. Liga OFV - Gruppe 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Ruggell | ||||||
|
FC Besa St. Gallen | ||||||
|
FC Rebstein | ||||||
|
FC Rüthi | ||||||
|
FC Montlingen II | ||||||
|
FC Staad | ||||||
|
FC Diepoldsau-Schmitter | ||||||
|
FC Buchs SG II | ||||||
|
FC Rorschach-Goldach 17 II | ||||||
|
FC Gams | ||||||
|
Eschen-Mauren II | ||||||
|
FC St. Margrethen |
3. Liga OFV - Gruppe 3 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Herisau II | ||||||
|
FC Abtwil-Engelburg II | ||||||
|
FC Romanshorn II | ||||||
|
FC Münsterlingen | ||||||
|
FC Niederwil SG | ||||||
|
FC Weinfelden-Bürglen | ||||||
|
FC Neukirch-Egnach | ||||||
|
FC Zuzwil | ||||||
|
SC Berg | ||||||
|
FC Teufen | ||||||
|
FC Appenzell | ||||||
|
FC Gossau SG II |
3. Liga OFV - Gruppe 4 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Wil 1900 I | ||||||
|
FC Sirnach | ||||||
|
FC Uznach | ||||||
|
FC Wängi | ||||||
|
FC Glarus | ||||||
|
FC Kirchberg SG | ||||||
|
FC Neckertal-Degersheim | ||||||
|
FC Münchwilen | ||||||
|
SC Aadorf | ||||||
|
FC Dussnang | ||||||
|
FC Schmerikon | ||||||
|
FC Linth 04 2 |
3. Liga OFV - Gruppe 1 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Schaan | ||||||
|
FC Bad Ragaz | ||||||
|
US Schluein Ilanz | ||||||
|
FC Landquart | ||||||
|
Chur 97 II | ||||||
|
FC Mels II | ||||||
|
FC Sargans | ||||||
|
FC Triesenberg | ||||||
|
CB Trun/Rabius | ||||||
|
FC Triesen | ||||||
|
FC Ems II | ||||||
|
FC Flums |
3. Liga OFV - Gruppe 2 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Besa St. Gallen | ||||||
|
FC Ruggell | ||||||
|
FC Rebstein | ||||||
|
FC Gams | ||||||
|
FC Diepoldsau-Schmitter | ||||||
|
FC Staad | ||||||
|
FC Rorschach-Goldach 17 II | ||||||
|
FC Rüthi | ||||||
|
FC Montlingen II | ||||||
|
FC Buchs SG II | ||||||
|
Eschen-Mauren II | ||||||
|
FC St. Margrethen |
3. Liga OFV - Gruppe 3 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Herisau II | ||||||
|
FC Abtwil-Engelburg II | ||||||
|
FC Romanshorn II | ||||||
|
FC Münsterlingen | ||||||
|
FC Niederwil SG | ||||||
|
FC Weinfelden-Bürglen | ||||||
|
FC Neukirch-Egnach | ||||||
|
FC Zuzwil | ||||||
|
SC Berg | ||||||
|
FC Teufen | ||||||
|
FC Appenzell | ||||||
|
FC Gossau SG II |
3. Liga OFV - Gruppe 4 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Sirnach | ||||||
|
FC Uznach | ||||||
|
FC Wängi | ||||||
|
FC Glarus | ||||||
|
FC Kirchberg SG | ||||||
|
FC Neckertal-Degersheim | ||||||
|
FC Münchwilen | ||||||
|
SC Aadorf | ||||||
|
FC Dussnang | ||||||
|
FC Schmerikon | ||||||
|
FC Linth 04 2 | ||||||
|
FC Wil 1900 I |