Universitet Uljanovsk - Zenit Izhevsk (1-2), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Universitet Uljanovsk
Championship MFS Privolzhye | |||
yuvarlak 11 | |||
2024-09-06 | SSHOR-Volga-M Ulyanovsk - Universitet Uljanovsk | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-08-30 | Orgenergostroy Dimitrovgrad - Universitet Uljanovsk | - | |
yuvarlak 9 | |||
2024-08-16 | Universitet Uljanovsk - Shumbrat Saransk | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-08-09 | Sokol-M Saratov - Universitet Uljanovsk | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-07-06 | Universitet Uljanovsk - Dorozhnik Kamenka | - | |
MFS Privolzhye Cup | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-06-29 | Universitet Uljanovsk - FC Syzran-2003 | 3 - 0 | |
Championship MFS Privolzhye | |||
2024-06-22 | Universitet Uljanovsk - Bomik Civilsk | 0 - 4 | |
MFS Privolzhye Cup | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-06-14 | Universitet Uljanovsk - Dinamo Kazan | Ertelenen | |
Championship MFS Privolzhye | |||
2024-06-08 | Universitet Uljanovsk - Zenit Izhevsk | 1 - 2 | |
MFS Privolzhye Cup | |||
yuvarlak 4 | |||
2024-06-05 | Bomik Civilsk - Universitet Uljanovsk | 3 - 0 |
dizi 4
Genel
Universitet Uljanovsk + Zenit Izhevsk Less than 4.5 cards 7 itibaren 7
Zenit Izhevsk Less than 4.5 cards 7 itibaren 8
Zenit Izhevsk Gol yenilen maçlar 3
Zenit Izhevsk 2.5 gol üstü 4 itibaren 5
Universitet Uljanovsk Less than 4.5 cards 9 itibaren 9
Universitet Uljanovsk Kayıplar 4
Universitet Uljanovsk Galibiyetsiz 5
Universitet Uljanovsk Hiç gol atılmamış 4
Universitet Uljanovsk Gol yenilen maçlar 7
Universitet Uljanovsk 2.5 gol altı 4 itibaren 5
Universitet Uljanovsk - Zenit Izhevsk
Russia Amateur, Championship MFS Privolzhye, maç Universitet Uljanovsk - Zenit Izhevsk, başlangıç zamanı 2024-06-08 14:00:00 uluslararası saat.
Universitet Uljanovsk Ve Zenit Izhevsk şampiyonaya katılır Championship MFS Privolzhye, Russia Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Zenit Izhevsk
Championship MFS Privolzhye | |||
yuvarlak 11 | |||
2024-09-06 | Bomik Civilsk - Zenit Izhevsk | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-08-30 | Dorozhnik Kamenka - Zenit Izhevsk | - | |
yuvarlak 9 | |||
2024-08-16 | Zenit Izhevsk - SSHOR-Volga-M Ulyanovsk | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-08-09 | Orgenergostroy Dimitrovgrad - Zenit Izhevsk | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-07-06 | Shumbrat Saransk - Zenit Izhevsk | - | |
MFS Privolzhye Cup | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-06-29 | SSHOR-Volga-M Ulyanovsk - Zenit Izhevsk | 3 - 3 | |
Championship MFS Privolzhye | |||
2024-06-22 | Zenit Izhevsk - Sokol-M Saratov | 0 - 0 | |
MFS Privolzhye Cup | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-06-19 | LATO Saransk - Zenit Izhevsk | 4 - 0 | |
Championship MFS Privolzhye | |||
2024-06-08 | Universitet Uljanovsk - Zenit Izhevsk | 1 - 2 | |
MFS Privolzhye Cup | |||
yuvarlak 4 | |||
2024-06-05 | Zenit Izhevsk - UOR-SSHOR Yoshkar-Ola | 7 - 0 |
Puan durumu
Championship MFS Privolzhye 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dorozhnik Kamenka | 6 | 4 | 2 | 0 | 13:5 | 14 |
2
|
Shumbrat Saransk | 6 | 4 | 1 | 1 | 14:3 | 13 |
3
|
Bomik Civilsk | 6 | 3 | 2 | 1 | 10:3 | 11 |
4
|
Orgenergostroy Dimitrovgrad | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
5
|
Zenit Izhevsk | 6 | 2 | 2 | 2 | 8:7 | 8 |
6
|
Sokol-M Saratov | 6 | 1 | 3 | 2 | 6:9 | 6 |
7
|
Universitet Uljanovsk | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:12 | 4 |
8
|
SSHOR-Volga-M Ulyanovsk | 6 | 0 | 0 | 6 | 3:21 | 0 |
Championship MFS Privolzhye 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Orgenergostroy Dimitrovgrad | ||||||
|
SSHOR-Volga-M Ulyanovsk | ||||||
|
Universitet Uljanovsk | ||||||
|
Bomik Civilsk | ||||||
|
Dorozhnik Kamenka | ||||||
|
Shumbrat Saransk | ||||||
|
Sokol-M Saratov | ||||||
|
Zenit Izhevsk |
Championship MFS Privolzhye 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Orgenergostroy Dimitrovgrad | ||||||
|
SSHOR-Volga-M Ulyanovsk | ||||||
|
Universitet Uljanovsk | ||||||
|
Bomik Civilsk | ||||||
|
Dorozhnik Kamenka | ||||||
|
Shumbrat Saransk | ||||||
|
Zenit Izhevsk | ||||||
|
Sokol-M Saratov |