Olaylar: Raasiku FC Joker
III Liiga | |||
yuvarlak 16 | |||
2024-09-01 | FC Jarva-Jaani - Raasiku FC Joker | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-25 | Raasiku FC Joker - Kohtla-Järve Linnameeskond | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-08-16 | JK Kuusalu Kalev - Raasiku FC Joker | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-08-11 | Rakvere JK Tarvas II - Raasiku FC Joker | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-08-04 | Raasiku FC Joker - FC Maardu Aliens | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-16 | Raasiku FC Joker - Turi Jk Ganvix | 7 - 0 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-09 | Raasiku FC Joker - Jk Loo | 3 - 0 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-02 | Raasiku FC Joker - Fc Kose | 3 - 2 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-26 | Lootus - Raasiku FC Joker | 1 - 6 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-05-11 | Raasiku FC Joker - Märjamaa Kompanii | 4 - 0 |
dizi 10
Genel
Raasiku FC Joker + Jk Loo İlk gol atan 6 itibaren 7
Jk Loo Galibiyet 3
Jk Loo 2.5 gol üstü 9 itibaren 10
Jk Loo Karşılıklı gol 9 itibaren 10
Jk Loo Less than 4.5 cards 5 itibaren 7
Raasiku FC Joker Galibiyet 4
Raasiku FC Joker 2.5 gol üstü 5 itibaren 5
Raasiku FC Joker Karşılıklı gol 4 itibaren 5
Raasiku FC Joker İlk devreyi kazanan 5 itibaren 6
Kişisel toplantılar
Raasiku FC Joker Gol yenilen maçlar 3
Raasiku FC Joker - Jk Loo
Estonya, III Liiga, maç Raasiku FC Joker - Jk Loo, başlangıç zamanı 2024-06-09 13:00:29 uluslararası saat.
Raasiku FC Joker Ve Jk Loo şampiyonaya katılır III Liiga, Estonya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Jk Loo
III Liiga | |||
yuvarlak 16 | |||
2024-08-31 | Kohtla-Järve Linnameeskond - Jk Loo | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-25 | Fc Kose - Jk Loo | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-08-18 | Jk Loo - Lootus | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-08-02 | Märjamaa Kompanii - Jk Loo | - | |
Cup | |||
yuvarlak 32 | |||
2024-07-30 | Jk Loo - Tartu Team Helm | - | |
III Liiga | |||
yuvarlak 11 | |||
2024-06-16 | FC Jarva-Jaani - Jk Loo | 0 - 2 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-09 | Raasiku FC Joker - Jk Loo | 3 - 0 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-31 | JK Kuusalu Kalev - Jk Loo | 1 - 2 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-24 | Rakvere JK Tarvas II - Jk Loo | 0 - 1 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-05-19 | FC Maardu Aliens - Jk Loo | 2 - 4 |
Puan durumu
III Liiga - Põhja piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tallinna SC ReUnited | 10 | 8 | 0 | 2 | 38:15 | 24 |
2
|
Tallinna FC Starmedia | 10 | 7 | 2 | 1 | 54:10 | 23 |
3
|
Tallinna FC Maksatransport | 10 | 6 | 2 | 2 | 50:16 | 20 |
4
|
Tallinna FC Hell Hunt | 10 | 4 | 5 | 1 | 26:19 | 17 |
5
|
Tallinna FC Tamper | 10 | 5 | 0 | 5 | 23:24 | 15 |
6
|
Tallinna JK Metropol | 10 | 5 | 0 | 5 | 26:27 | 15 |
7
|
Tallinna FC Smsraha | 10 | 4 | 1 | 5 | 30:15 | 13 |
8
|
Tallinna FC Eston Villa | 10 | 4 | 1 | 5 | 33:30 | 13 |
9
|
Jk Piraaja Tallinn | 10 | 4 | 0 | 6 | 21:25 | 12 |
10
|
Tallinna FC Zenit | 10 | 2 | 1 | 7 | 18:53 | 7 |
11
|
Tallinna KSK FC Štrommi | 10 | 0 | 0 | 10 | 10:95 | 0 |
III Liiga - Lõuna piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Polva Fc Lootos | 8 | 6 | 1 | 1 | 35:12 | 19 |
2
|
Tartu JK Welco X | 9 | 6 | 1 | 2 | 23:14 | 19 |
3
|
Jogeva Sk Noorus 96 | 8 | 6 | 0 | 2 | 35:15 | 18 |
4
|
Tartu Team Helm | 8 | 5 | 1 | 2 | 29:9 | 16 |
5
|
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | 9 | 5 | 0 | 4 | 32:19 | 15 |
6
|
Vastseliina Fc Tannem | 8 | 3 | 1 | 4 | 18:21 | 10 |
7
|
Tartu FC Inter | 7 | 3 | 0 | 4 | 18:11 | 9 |
8
|
Fc Otepää | 9 | 3 | 0 | 6 | 16:24 | 9 |
9
|
Tõrva JK | 9 | 1 | 2 | 6 | 17:30 | 5 |
10
|
Warrior Valga | 9 | 1 | 0 | 8 | 7:75 | 3 |
III Liiga - Ida piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Raasiku FC Joker | 10 | 9 | 1 | 0 | 35:8 | 28 |
2
|
Turi Jk Ganvix | 10 | 9 | 0 | 1 | 37:18 | 27 |
3
|
Kohtla-Järve Linnameeskond | 10 | 6 | 1 | 3 | 24:21 | 19 |
4
|
Jk Loo | 10 | 6 | 0 | 4 | 20:18 | 18 |
5
|
Fc Kose | 10 | 5 | 1 | 4 | 28:23 | 16 |
6
|
FC Maardu Aliens | 10 | 3 | 2 | 5 | 20:20 | 11 |
7
|
Rakvere JK Tarvas II | 10 | 3 | 1 | 6 | 21:22 | 10 |
8
|
Märjamaa Kompanii | 9 | 3 | 1 | 5 | 17:25 | 10 |
9
|
JK Kuusalu Kalev | 9 | 2 | 2 | 5 | 14:19 | 8 |
10
|
FC Jarva-Jaani | 10 | 2 | 1 | 7 | 15:35 | 7 |
11
|
Lootus | 10 | 1 | 0 | 9 | 14:36 | 3 |
III Liiga - Lääne piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kristiine Jk | 10 | 9 | 0 | 1 | 39:13 | 27 |
2
|
JK Tallinna Kalev Juunior | 10 | 8 | 1 | 1 | 49:11 | 25 |
3
|
Rumori Calcio | 10 | 6 | 0 | 4 | 36:22 | 18 |
4
|
Rummu Dünamo | 10 | 6 | 0 | 4 | 33:23 | 18 |
5
|
Parnu Jk Poseidon Nirvaana | 11 | 5 | 3 | 3 | 24:16 | 18 |
6
|
Tallinna FC Zealot Sporting | 11 | 5 | 1 | 5 | 27:33 | 16 |
7
|
Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM | 10 | 4 | 1 | 5 | 27:28 | 13 |
8
|
Pärnu JK Vaprus III | 9 | 3 | 1 | 5 | 20:33 | 10 |
9
|
Saku Sporting II | 10 | 2 | 1 | 7 | 15:31 | 7 |
10
|
Tallinna FC Flora IV | 10 | 1 | 2 | 7 | 26:50 | 5 |
11
|
Läänemaa JK Haapsalu | 9 | 1 | 0 | 8 | 15:51 | 3 |
III Liiga - Põhja piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tallinna FC Maksatransport | ||||||
|
Tallinna FC Hell Hunt | ||||||
|
Tallinna SC ReUnited | ||||||
|
Jk Piraaja Tallinn | ||||||
|
Tallinna FC Eston Villa | ||||||
|
Tallinna FC Zenit | ||||||
|
Tallinna FC Starmedia | ||||||
|
Tallinna FC Smsraha | ||||||
|
Tallinna KSK FC Štrommi | ||||||
|
Tallinna JK Metropol | ||||||
|
Tallinna FC Tamper |
III Liiga - Lõuna piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Jogeva Sk Noorus 96 | ||||||
|
Tõrva JK | ||||||
|
Tartu Team Helm | ||||||
|
Polva Fc Lootos | ||||||
|
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | ||||||
|
Vastseliina Fc Tannem | ||||||
|
Fc Otepää | ||||||
|
Tartu JK Welco X | ||||||
|
Tartu FC Inter | ||||||
|
Warrior Valga |
III Liiga - Ida piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Maardu Aliens | ||||||
|
Jk Loo | ||||||
|
Turi Jk Ganvix | ||||||
|
Rakvere JK Tarvas II | ||||||
|
FC Jarva-Jaani | ||||||
|
JK Kuusalu Kalev | ||||||
|
Raasiku FC Joker | ||||||
|
Fc Kose | ||||||
|
Kohtla-Järve Linnameeskond | ||||||
|
Märjamaa Kompanii | ||||||
|
Lootus |
III Liiga - Lääne piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rummu Dünamo | ||||||
|
Saku Sporting II | ||||||
|
Tallinna FC Flora IV | ||||||
|
Rumori Calcio | ||||||
|
Läänemaa JK Haapsalu | ||||||
|
JK Tallinna Kalev Juunior | ||||||
|
Tallinna FC Zealot Sporting | ||||||
|
Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM | ||||||
|
Kristiine Jk | ||||||
|
Parnu Jk Poseidon Nirvaana | ||||||
|
Pärnu JK Vaprus III |
III Liiga - Põhja piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tallinna FC Maksatransport | ||||||
|
Tallinna FC Hell Hunt | ||||||
|
Tallinna SC ReUnited | ||||||
|
Jk Piraaja Tallinn | ||||||
|
Tallinna FC Eston Villa | ||||||
|
Tallinna FC Zenit | ||||||
|
Tallinna FC Starmedia | ||||||
|
Tallinna FC Smsraha | ||||||
|
Tallinna KSK FC Štrommi | ||||||
|
Tallinna JK Metropol | ||||||
|
Tallinna FC Tamper |
III Liiga - Lõuna piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Jogeva Sk Noorus 96 | ||||||
|
Tõrva JK | ||||||
|
Tartu Team Helm | ||||||
|
Polva Fc Lootos | ||||||
|
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | ||||||
|
Vastseliina Fc Tannem | ||||||
|
Fc Otepää | ||||||
|
Tartu JK Welco X | ||||||
|
Tartu FC Inter | ||||||
|
Warrior Valga |
III Liiga - Ida piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Maardu Aliens | ||||||
|
Jk Loo | ||||||
|
Turi Jk Ganvix | ||||||
|
Rakvere JK Tarvas II | ||||||
|
FC Jarva-Jaani | ||||||
|
JK Kuusalu Kalev | ||||||
|
Raasiku FC Joker | ||||||
|
Fc Kose | ||||||
|
Kohtla-Järve Linnameeskond | ||||||
|
Märjamaa Kompanii | ||||||
|
Lootus |
III Liiga - Lääne piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rummu Dünamo | ||||||
|
Saku Sporting II | ||||||
|
Tallinna FC Flora IV | ||||||
|
Rumori Calcio | ||||||
|
Läänemaa JK Haapsalu | ||||||
|
JK Tallinna Kalev Juunior | ||||||
|
Tallinna FC Zealot Sporting | ||||||
|
Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM | ||||||
|
Kristiine Jk | ||||||
|
Parnu Jk Poseidon Nirvaana | ||||||
|
Pärnu JK Vaprus III |