Uruguay Montevideo FC - Tacuarembo FC (0-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Uruguay Montevideo FC
Segunda División | |||
yuvarlak 8 | |||
2024-06-22 | Uruguay Montevideo FC - Club Atletico Rentistas | 3 - 0 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-06-15 | CSyD Cooper - Uruguay Montevideo FC | 0 - 1 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-06-10 | Uruguay Montevideo FC - Tacuarembo FC | 0 - 0 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-06-05 | Plaza Colonia - Uruguay Montevideo FC | 0 - 1 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-06-02 | Uruguay Montevideo FC - Oriental de La Paz | 2 - 1 |
olasılık
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.75
|
3.3
|
4.2
|
Click on the odds to view the odds history
dizi 5
Genel
Uruguay Montevideo FC + Tacuarembo FC Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Tacuarembo FC İlk gol yiyen 4 itibaren 5
Uruguay Montevideo FC Galibiyet 3
Uruguay Montevideo FC 2.5 gol üstü 5 itibaren 7
Uruguay Montevideo FC Karşılıklı gol 5 itibaren 7
Uruguay Montevideo FC - Tacuarembo FC
Uruguay, Segunda División, maç Uruguay Montevideo FC - Tacuarembo FC, başlangıç zamanı 2024-06-10 22:30:00 uluslararası saat.
Uruguay Montevideo FC Ve Tacuarembo FC şampiyonaya katılır Segunda División, Uruguay.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Tacuarembo FC
Segunda División | |||
yuvarlak 8 | |||
2024-06-22 | Institucion Atletica Sud America - Tacuarembo FC | 0 - 2 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-06-16 | Tacuarembo FC - La Luz | 0 - 1 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-06-10 | Uruguay Montevideo FC - Tacuarembo FC | 0 - 0 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-06-05 | Tacuarembo FC - Club Atletico Rentistas | 1 - 1 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-06-02 | CSyD Cooper - Tacuarembo FC | 3 - 2 |
Puan durumu
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Juventud de las Piedras | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
2
|
Albion FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:3 | 11 |
3
|
Tacuarembo FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
4
|
Oriental de La Paz | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:10 | 10 |
5
|
Uruguay Montevideo FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:8 | 6 |
6
|
La Luz | 6 | 2 | 0 | 4 | 2:5 | 6 |
7
|
Institucion Atletica Sud America | 6 | 1 | 0 | 5 | 2:10 | 3 |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Torque | 6 | 4 | 2 | 0 | 9:2 | 14 |
2
|
Club Atletico Rentistas | 6 | 3 | 1 | 2 | 4:3 | 10 |
3
|
Plaza Colonia | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | 8 |
4
|
Colón FC | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:7 | 8 |
5
|
Cerrito CS | 6 | 1 | 4 | 1 | 4:4 | 7 |
6
|
CSyD Cooper | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | 5 |
7
|
CA Atenas de San Carlos | 6 | 1 | 3 | 3 | 3:6 | 3 |
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
Oriental de La Paz | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
Juventud de las Piedras |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerrito CS | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia |
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
Oriental de La Paz | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
Juventud de las Piedras |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
Cerrito CS | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia |
Segunda Division 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Uruguay Montevideo FC | 8 | 6 | 1 | 2 | 12:5 | 18 |
2
|
Plaza Colonia | 8 | 5 | 0 | 3 | 10:6 | 15 |
3
|
Torque | 8 | 4 | 2 | 2 | 11:7 | 14 |
4
|
Juventud de las Piedras | 8 | 4 | 1 | 3 | 11:10 | 13 |
5
|
Cerrito CS | 8 | 4 | 1 | 3 | 5:10 | 13 |
6
|
CSyD Cooper | 8 | 3 | 3 | 2 | 10:9 | 12 |
7
|
Institucion Atletica Sud America | 8 | 3 | 2 | 3 | 8:10 | 11 |
8
|
Colón FC | 8 | 2 | 4 | 2 | 10:8 | 10 |
9
|
La Luz | 8 | 3 | 0 | 5 | 11:8 | 9 |
10
|
Albion FC | 8 | 2 | 3 | 3 | 7:8 | 9 |
11
|
Club Atletico Rentistas | 8 | 2 | 3 | 3 | 7:8 | 9 |
12
|
Oriental de La Paz | 8 | 2 | 3 | 3 | 7:12 | 9 |
13
|
Tacuarembo FC | 8 | 2 | 2 | 5 | 8:9 | 7 |
14
|
CA Atenas de San Carlos | 8 | 2 | 1 | 5 | 4:11 | 7 |
Segunda Division 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Plaza Colonia | ||||||
|
Juventud de las Piedras | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
Cerrito CS | ||||||
|
Oriental de La Paz | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC |
Segunda Division 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Juventud de las Piedras | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
Cerrito CS | ||||||
|
Oriental de La Paz | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia | ||||||
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos |