FC Kolomna - Strogino Moscow (1-2), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FC Kolomna
PFL, Center | |||
yuvarlak 20 | |||
2024-08-25 | FC Kolomna - FC Ryazan | - | |
yuvarlak 19 | |||
2024-08-18 | Kosmos Dolgoprudnyi - FC Kolomna | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-04 | FC Kolomna - FC Sakhalin | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-07-28 | Arsenal-2 Tula - FC Kolomna | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-07-07 | FC Kolomna - Spartak Tambov | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-06-30 | Kompositum Pavlovsky Posad - FC Kolomna | 1 - 0 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-25 | FC Kolomna - Khimki-M | 0 - 3 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-19 | Dinamo Vladivostok - FC Kolomna | 3 - 0 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-13 | FC Kolomna - Strogino Moscow | 1 - 2 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-07 | FK Kvant Obninsk - FC Kolomna | 2 - 2 |
dizi 9
Genel
FC Kolomna + Strogino Moscow Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Strogino Moscow 2.5 gol üstü 7 itibaren 9
Strogino Moscow İlk gol yiyen 6 itibaren 7
Strogino Moscow Less than 4.5 cards 9 itibaren 9
Strogino Moscow Karşılıklı gol 5 itibaren 7
FC Kolomna Mağlubiyetsiz 4
FC Kolomna Galibiyetsiz 12
FC Kolomna Gol yenilen maçlar 3
FC Kolomna Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Kişisel toplantılar
FC Kolomna + Strogino Moscow 2.5 gol üstü 4 itibaren 5
FC Kolomna + Strogino Moscow Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
FC Kolomna - Strogino Moscow
Rusya, PFL, Center, maç FC Kolomna - Strogino Moscow, başlangıç zamanı 2024-06-13 14:30:00 uluslararası saat.
FC Kolomna Ve Strogino Moscow şampiyonaya katılır PFL, Center, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Strogino Moscow
PFL, Center | |||
yuvarlak 20 | |||
2024-08-25 | Kompositum Pavlovsky Posad - Strogino Moscow | - | |
yuvarlak 19 | |||
2024-08-18 | Strogino Moscow - Khimki-M | - | |
yuvarlak 18 | |||
2024-08-11 | Strogino Moscow - Dinamo Vladivostok | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-07-28 | Strogino Moscow - FK Kvant Obninsk | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-07-07 | FC Orel - Strogino Moscow | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-01 | Strogino Moscow - Salut Belgorod | 1 - 1 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-25 | FC Ryazan - Strogino Moscow | 0 - 0 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-19 | Strogino Moscow - Kosmos Dolgoprudnyi | 0 - 4 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-13 | FC Kolomna - Strogino Moscow | 1 - 2 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-07 | FC Sakhalin - Strogino Moscow | 2 - 1 |
Puan durumu
2. Liga, Division B, Group 3 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dinamo Vladivostok | 13 | 11 | 1 | 1 | 20:6 | 34 |
2
|
Kosmos Dolgoprudnyi | 13 | 9 | 1 | 3 | 24:13 | 28 |
3
|
Kompositum Pavlovsky Posad | 13 | 9 | 1 | 3 | 23:16 | 28 |
4
|
FC Sakhalin | 13 | 7 | 2 | 4 | 15:10 | 23 |
5
|
Khimki-M | 13 | 7 | 2 | 4 | 17:13 | 23 |
6
|
Arsenal-2 Tula | 14 | 6 | 3 | 5 | 19:13 | 21 |
7
|
Spartak Tambov | 13 | 5 | 3 | 5 | 21:20 | 18 |
8
|
Salut Belgorod | 13 | 4 | 5 | 4 | 14:16 | 17 |
9
|
Zenit Penza | 13 | 4 | 4 | 5 | 16:17 | 16 |
10
|
FC Ryazan | 13 | 4 | 3 | 6 | 11:11 | 15 |
11
|
Strogino Moscow | 13 | 4 | 2 | 7 | 17:20 | 14 |
12
|
FC Orel | 13 | 3 | 3 | 7 | 14:19 | 12 |
13
|
SKA-Khabarovsk-2 | 13 | 2 | 4 | 7 | 18:20 | 10 |
14
|
FK Kvant Obninsk | 13 | 2 | 4 | 7 | 12:28 | 10 |
15
|
FC Kolomna | 13 | 0 | 4 | 9 | 9:28 | 4 |
2. Liga, Division B, Group 3 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Vladivostok | ||||||
|
Arsenal-2 Tula | ||||||
|
Kosmos Dolgoprudnyi | ||||||
|
Khimki-M | ||||||
|
Kompositum Pavlovsky Posad | ||||||
|
FK Kvant Obninsk | ||||||
|
FC Ryazan | ||||||
|
FC Sakhalin | ||||||
|
Strogino Moscow | ||||||
|
FC Kolomna | ||||||
|
Salut Belgorod | ||||||
|
SKA-Khabarovsk-2 | ||||||
|
Spartak Tambov | ||||||
|
Zenit Penza | ||||||
|
FC Orel |
2. Liga, Division B, Group 3 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Vladivostok | ||||||
|
Arsenal-2 Tula | ||||||
|
Kosmos Dolgoprudnyi | ||||||
|
Khimki-M | ||||||
|
Kompositum Pavlovsky Posad | ||||||
|
FK Kvant Obninsk | ||||||
|
FC Ryazan | ||||||
|
FC Sakhalin | ||||||
|
Strogino Moscow | ||||||
|
FC Kolomna | ||||||
|
Salut Belgorod | ||||||
|
SKA-Khabarovsk-2 | ||||||
|
Spartak Tambov | ||||||
|
Zenit Penza | ||||||
|
FC Orel |