Kosmos Dolgoprudnyi - FK Kvant Obninsk (3-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Kosmos Dolgoprudnyi
PFL, Center | |||
yuvarlak 19 | |||
2024-08-18 | Kosmos Dolgoprudnyi - FC Kolomna | - | |
yuvarlak 18 | |||
2024-08-11 | Kosmos Dolgoprudnyi - FC Sakhalin | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-04 | Kosmos Dolgoprudnyi - Arsenal-2 Tula | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-07-28 | Zenit Penza - Kosmos Dolgoprudnyi | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-07-07 | Kosmos Dolgoprudnyi - Kompositum Pavlovsky Posad | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-01 | Khimki-M - Kosmos Dolgoprudnyi | 1 - 2 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-25 | Kosmos Dolgoprudnyi - Dinamo Vladivostok | 0 - 1 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-19 | Strogino Moscow - Kosmos Dolgoprudnyi | 0 - 4 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-13 | Kosmos Dolgoprudnyi - FK Kvant Obninsk | 3 - 1 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-07 | Kosmos Dolgoprudnyi - SKA-Khabarovsk-2 | 3 - 2 |
dizi 8
Genel
Kosmos Dolgoprudnyi + FK Kvant Obninsk Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
FK Kvant Obninsk Gol yenilen maçlar 11
FK Kvant Obninsk 2.5 gol üstü 5 itibaren 6
FK Kvant Obninsk Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
FK Kvant Obninsk Mağlubiyetsiz 3
Kosmos Dolgoprudnyi İlk gol atan 5 itibaren 6
Kosmos Dolgoprudnyi Less than 4.5 cards 9 itibaren 9
Kosmos Dolgoprudnyi Gol yenilen maçlar 3
Kosmos Dolgoprudnyi 2.5 gol üstü 4 itibaren 5
Kosmos Dolgoprudnyi Karşılıklı gol 4 itibaren 5
Kosmos Dolgoprudnyi - FK Kvant Obninsk
Rusya, PFL, Center, maç Kosmos Dolgoprudnyi - FK Kvant Obninsk, başlangıç zamanı 2024-06-13 13:00:00 uluslararası saat.
Kosmos Dolgoprudnyi Ve FK Kvant Obninsk şampiyonaya katılır PFL, Center, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FK Kvant Obninsk
PFL, Center | |||
yuvarlak 19 | |||
2024-08-18 | FK Kvant Obninsk - Kompositum Pavlovsky Posad | - | |
yuvarlak 18 | |||
2024-08-11 | Khimki-M - FK Kvant Obninsk | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-04 | FK Kvant Obninsk - Dinamo Vladivostok | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-07-28 | Strogino Moscow - FK Kvant Obninsk | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-07-07 | SKA-Khabarovsk-2 - FK Kvant Obninsk | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-01 | FK Kvant Obninsk - FC Orel | 1 - 1 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-25 | Salut Belgorod - FK Kvant Obninsk | 1 - 1 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-19 | FK Kvant Obninsk - FC Ryazan | 1 - 0 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-13 | Kosmos Dolgoprudnyi - FK Kvant Obninsk | 3 - 1 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-07 | FK Kvant Obninsk - FC Kolomna | 2 - 2 |
Puan durumu
2. Liga, Division B, Group 3 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dinamo Vladivostok | 13 | 11 | 1 | 1 | 20:6 | 34 |
2
|
Kosmos Dolgoprudnyi | 13 | 9 | 1 | 3 | 24:13 | 28 |
3
|
Kompositum Pavlovsky Posad | 13 | 9 | 1 | 3 | 23:16 | 28 |
4
|
FC Sakhalin | 13 | 7 | 2 | 4 | 15:10 | 23 |
5
|
Khimki-M | 13 | 7 | 2 | 4 | 17:13 | 23 |
6
|
Arsenal-2 Tula | 14 | 6 | 3 | 5 | 19:13 | 21 |
7
|
Spartak Tambov | 13 | 5 | 3 | 5 | 21:20 | 18 |
8
|
Salut Belgorod | 13 | 4 | 5 | 4 | 14:16 | 17 |
9
|
Zenit Penza | 13 | 4 | 4 | 5 | 16:17 | 16 |
10
|
FC Ryazan | 13 | 4 | 3 | 6 | 11:11 | 15 |
11
|
Strogino Moscow | 13 | 4 | 2 | 7 | 17:20 | 14 |
12
|
FC Orel | 13 | 3 | 3 | 7 | 14:19 | 12 |
13
|
SKA-Khabarovsk-2 | 13 | 2 | 4 | 7 | 18:20 | 10 |
14
|
FK Kvant Obninsk | 13 | 2 | 4 | 7 | 12:28 | 10 |
15
|
FC Kolomna | 13 | 0 | 4 | 9 | 9:28 | 4 |
2. Liga, Division B, Group 3 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Vladivostok | ||||||
|
Arsenal-2 Tula | ||||||
|
Kosmos Dolgoprudnyi | ||||||
|
Khimki-M | ||||||
|
Kompositum Pavlovsky Posad | ||||||
|
FK Kvant Obninsk | ||||||
|
FC Ryazan | ||||||
|
FC Sakhalin | ||||||
|
Strogino Moscow | ||||||
|
FC Kolomna | ||||||
|
Salut Belgorod | ||||||
|
SKA-Khabarovsk-2 | ||||||
|
Spartak Tambov | ||||||
|
Zenit Penza | ||||||
|
FC Orel |
2. Liga, Division B, Group 3 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Vladivostok | ||||||
|
Arsenal-2 Tula | ||||||
|
Kosmos Dolgoprudnyi | ||||||
|
Khimki-M | ||||||
|
Kompositum Pavlovsky Posad | ||||||
|
FK Kvant Obninsk | ||||||
|
FC Ryazan | ||||||
|
FC Sakhalin | ||||||
|
Strogino Moscow | ||||||
|
FC Kolomna | ||||||
|
Salut Belgorod | ||||||
|
SKA-Khabarovsk-2 | ||||||
|
Spartak Tambov | ||||||
|
Zenit Penza | ||||||
|
FC Orel |