Olaylar: Tallinna FC Zealot Sporting
III Liiga | |||
yuvarlak 17 | |||
2024-09-06 | Saku Sporting II - Tallinna FC Zealot Sporting | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-29 | Tallinna FC Zealot Sporting - Rumori Calcio | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-24 | Rummu Dünamo - Tallinna FC Zealot Sporting | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-08-18 | Tallinna FC Zealot Sporting - Pärnu JK Vaprus III | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-08-03 | Tallinna FC Zealot Sporting - Läänemaa JK Haapsalu | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-19 | Parnu Jk Poseidon Nirvaana - Tallinna FC Zealot Sporting | 4 - 0 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-16 | Tallinna FC Zealot Sporting - Kristiine Jk | 0 - 5 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-09 | JK Tallinna Kalev Juunior - Tallinna FC Zealot Sporting | 5 - 0 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-02 | Tallinna FC Zealot Sporting - Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM | 2 - 5 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-05-19 | Tallinna FC Flora IV - Tallinna FC Zealot Sporting | 2 - 5 |
dizi 6
Genel
Tallinna FC Zealot Sporting + Kristiine Jk 2.5 gol üstü 9 itibaren 10
Tallinna FC Zealot Sporting + Kristiine Jk Gol yenilen maçlar 3
Kristiine Jk Karşılıklı gol 8 itibaren 10
Kristiine Jk İlk gol atan 8 itibaren 10
Kristiine Jk 2.5 gol üstü 8 itibaren 10
Tallinna FC Zealot Sporting Karşılıklı gol 4 itibaren 5
Tallinna FC Zealot Sporting İlk gol yiyen 5 itibaren 6
Tallinna FC Zealot Sporting Less than 4.5 cards 6 itibaren 7
Tallinna FC Zealot Sporting Gol yenilen maçlar 3
Tallinna FC Zealot Sporting 2.5 gol üstü 9 itibaren 10
Tallinna FC Zealot Sporting - Kristiine Jk
Estonya, III Liiga, maç Tallinna FC Zealot Sporting - Kristiine Jk, başlangıç zamanı 2024-06-16 16:00:12 uluslararası saat.
Tallinna FC Zealot Sporting Ve Kristiine Jk şampiyonaya katılır III Liiga, Estonya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Kristiine Jk
III Liiga | |||
yuvarlak 16 | |||
2024-09-01 | Kristiine Jk - Parnu Jk Poseidon Nirvaana | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-25 | Läänemaa JK Haapsalu - Kristiine Jk | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-08-09 | Kristiine Jk - JK Tallinna Kalev Juunior | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-08-03 | Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM - Kristiine Jk | - | |
Cup | |||
yuvarlak 32 | |||
2024-07-31 | Kristiine Jk - TJK Legion | - | |
III Liiga | |||
yuvarlak 11 | |||
2024-06-16 | Tallinna FC Zealot Sporting - Kristiine Jk | 0 - 5 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-09 | Kristiine Jk - Tallinna FC Flora IV | 0 - 0 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-30 | Saku Sporting II - Kristiine Jk | 1 - 2 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-26 | Kristiine Jk - Rumori Calcio | 1 - 2 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-05-18 | Rummu Dünamo - Kristiine Jk | 0 - 1 |
Puan durumu
III Liiga - Põhja piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tallinna SC ReUnited | 10 | 8 | 0 | 2 | 38:15 | 24 |
2
|
Tallinna FC Starmedia | 10 | 7 | 2 | 1 | 54:10 | 23 |
3
|
Tallinna FC Maksatransport | 10 | 6 | 2 | 2 | 50:16 | 20 |
4
|
Tallinna FC Hell Hunt | 10 | 4 | 5 | 1 | 26:19 | 17 |
5
|
Tallinna FC Tamper | 10 | 5 | 0 | 5 | 23:24 | 15 |
6
|
Tallinna JK Metropol | 10 | 5 | 0 | 5 | 26:27 | 15 |
7
|
Tallinna FC Smsraha | 10 | 4 | 1 | 5 | 30:15 | 13 |
8
|
Tallinna FC Eston Villa | 10 | 4 | 1 | 5 | 33:30 | 13 |
9
|
Jk Piraaja Tallinn | 10 | 4 | 0 | 6 | 21:25 | 12 |
10
|
Tallinna FC Zenit | 10 | 2 | 1 | 7 | 18:53 | 7 |
11
|
Tallinna KSK FC Štrommi | 10 | 0 | 0 | 10 | 10:95 | 0 |
III Liiga - Lõuna piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Polva Fc Lootos | 8 | 6 | 1 | 1 | 35:12 | 19 |
2
|
Tartu JK Welco X | 9 | 6 | 1 | 2 | 23:14 | 19 |
3
|
Jogeva Sk Noorus 96 | 8 | 6 | 0 | 2 | 35:15 | 18 |
4
|
Tartu Team Helm | 8 | 5 | 1 | 2 | 29:9 | 16 |
5
|
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | 9 | 5 | 0 | 4 | 32:19 | 15 |
6
|
Vastseliina Fc Tannem | 8 | 3 | 1 | 4 | 18:21 | 10 |
7
|
Tartu FC Inter | 7 | 3 | 0 | 4 | 18:11 | 9 |
8
|
Fc Otepää | 9 | 3 | 0 | 6 | 16:24 | 9 |
9
|
Tõrva JK | 9 | 1 | 2 | 6 | 17:30 | 5 |
10
|
Warrior Valga | 9 | 1 | 0 | 8 | 7:75 | 3 |
III Liiga - Ida piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Raasiku FC Joker | 10 | 9 | 1 | 0 | 35:8 | 28 |
2
|
Turi Jk Ganvix | 10 | 9 | 0 | 1 | 37:18 | 27 |
3
|
Kohtla-Järve Linnameeskond | 10 | 6 | 1 | 3 | 24:21 | 19 |
4
|
Jk Loo | 10 | 6 | 0 | 4 | 20:18 | 18 |
5
|
Fc Kose | 10 | 5 | 1 | 4 | 28:23 | 16 |
6
|
FC Maardu Aliens | 10 | 3 | 2 | 5 | 20:20 | 11 |
7
|
Rakvere JK Tarvas II | 10 | 3 | 1 | 6 | 21:22 | 10 |
8
|
Märjamaa Kompanii | 9 | 3 | 1 | 5 | 17:25 | 10 |
9
|
JK Kuusalu Kalev | 9 | 2 | 2 | 5 | 14:19 | 8 |
10
|
FC Jarva-Jaani | 10 | 2 | 1 | 7 | 15:35 | 7 |
11
|
Lootus | 10 | 1 | 0 | 9 | 14:36 | 3 |
III Liiga - Lääne piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kristiine Jk | 10 | 9 | 0 | 1 | 39:13 | 27 |
2
|
JK Tallinna Kalev Juunior | 10 | 8 | 1 | 1 | 49:11 | 25 |
3
|
Rumori Calcio | 10 | 6 | 0 | 4 | 36:22 | 18 |
4
|
Rummu Dünamo | 10 | 6 | 0 | 4 | 33:23 | 18 |
5
|
Parnu Jk Poseidon Nirvaana | 11 | 5 | 3 | 3 | 24:16 | 18 |
6
|
Tallinna FC Zealot Sporting | 11 | 5 | 1 | 5 | 27:33 | 16 |
7
|
Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM | 10 | 4 | 1 | 5 | 27:28 | 13 |
8
|
Pärnu JK Vaprus III | 9 | 3 | 1 | 5 | 20:33 | 10 |
9
|
Saku Sporting II | 10 | 2 | 1 | 7 | 15:31 | 7 |
10
|
Tallinna FC Flora IV | 10 | 1 | 2 | 7 | 26:50 | 5 |
11
|
Läänemaa JK Haapsalu | 9 | 1 | 0 | 8 | 15:51 | 3 |
III Liiga - Põhja piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tallinna FC Maksatransport | ||||||
|
Tallinna FC Hell Hunt | ||||||
|
Tallinna SC ReUnited | ||||||
|
Jk Piraaja Tallinn | ||||||
|
Tallinna FC Eston Villa | ||||||
|
Tallinna FC Zenit | ||||||
|
Tallinna FC Starmedia | ||||||
|
Tallinna FC Smsraha | ||||||
|
Tallinna KSK FC Štrommi | ||||||
|
Tallinna JK Metropol | ||||||
|
Tallinna FC Tamper |
III Liiga - Lõuna piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Jogeva Sk Noorus 96 | ||||||
|
Tõrva JK | ||||||
|
Tartu Team Helm | ||||||
|
Polva Fc Lootos | ||||||
|
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | ||||||
|
Vastseliina Fc Tannem | ||||||
|
Fc Otepää | ||||||
|
Tartu JK Welco X | ||||||
|
Tartu FC Inter | ||||||
|
Warrior Valga |
III Liiga - Ida piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Maardu Aliens | ||||||
|
Jk Loo | ||||||
|
Turi Jk Ganvix | ||||||
|
Rakvere JK Tarvas II | ||||||
|
FC Jarva-Jaani | ||||||
|
JK Kuusalu Kalev | ||||||
|
Raasiku FC Joker | ||||||
|
Fc Kose | ||||||
|
Kohtla-Järve Linnameeskond | ||||||
|
Märjamaa Kompanii | ||||||
|
Lootus |
III Liiga - Lääne piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rummu Dünamo | ||||||
|
Saku Sporting II | ||||||
|
Tallinna FC Flora IV | ||||||
|
Rumori Calcio | ||||||
|
Läänemaa JK Haapsalu | ||||||
|
JK Tallinna Kalev Juunior | ||||||
|
Tallinna FC Zealot Sporting | ||||||
|
Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM | ||||||
|
Kristiine Jk | ||||||
|
Parnu Jk Poseidon Nirvaana | ||||||
|
Pärnu JK Vaprus III |
III Liiga - Põhja piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tallinna FC Maksatransport | ||||||
|
Tallinna FC Hell Hunt | ||||||
|
Tallinna SC ReUnited | ||||||
|
Jk Piraaja Tallinn | ||||||
|
Tallinna FC Eston Villa | ||||||
|
Tallinna FC Zenit | ||||||
|
Tallinna FC Starmedia | ||||||
|
Tallinna FC Smsraha | ||||||
|
Tallinna KSK FC Štrommi | ||||||
|
Tallinna JK Metropol | ||||||
|
Tallinna FC Tamper |
III Liiga - Lõuna piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Jogeva Sk Noorus 96 | ||||||
|
Tõrva JK | ||||||
|
Tartu Team Helm | ||||||
|
Polva Fc Lootos | ||||||
|
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | ||||||
|
Vastseliina Fc Tannem | ||||||
|
Fc Otepää | ||||||
|
Tartu JK Welco X | ||||||
|
Tartu FC Inter | ||||||
|
Warrior Valga |
III Liiga - Ida piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Maardu Aliens | ||||||
|
Jk Loo | ||||||
|
Turi Jk Ganvix | ||||||
|
Rakvere JK Tarvas II | ||||||
|
FC Jarva-Jaani | ||||||
|
JK Kuusalu Kalev | ||||||
|
Raasiku FC Joker | ||||||
|
Fc Kose | ||||||
|
Kohtla-Järve Linnameeskond | ||||||
|
Märjamaa Kompanii | ||||||
|
Lootus |
III Liiga - Lääne piirkond 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rummu Dünamo | ||||||
|
Saku Sporting II | ||||||
|
Tallinna FC Flora IV | ||||||
|
Rumori Calcio | ||||||
|
Läänemaa JK Haapsalu | ||||||
|
JK Tallinna Kalev Juunior | ||||||
|
Tallinna FC Zealot Sporting | ||||||
|
Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM | ||||||
|
Kristiine Jk | ||||||
|
Parnu Jk Poseidon Nirvaana | ||||||
|
Pärnu JK Vaprus III |