Rodnik Parshinovka - Temp Dobroye (3-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Rodnik Parshinovka
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
yuvarlak 3 | |||
2024-07-12 | Rodnik Parshinovka - FC Sokol Lipetsk | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-06-28 | Rodnik Parshinovka - Avangard Chaplygin | Ertelenen | |
yuvarlak 6 | |||
2024-06-22 | Atom Lebedyan - Rodnik Parshinovka | 1 - 0 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-06-16 | Rodnik Parshinovka - Temp Dobroye | 3 - 0 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-06-12 | Rodnik Parshinovka - Gazovik Zadonsk | 4 - 0 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-06-08 | Spartak Kazinka - Rodnik Parshinovka | 0 - 2 |
dizi 7
Genel
Rodnik Parshinovka + Temp Dobroye Less than 4.5 cards 9 itibaren 9
Rodnik Parshinovka Galibiyet 7
Rodnik Parshinovka Gol yenilen maçlar 4
Rodnik Parshinovka 2.5 gol üstü 5 itibaren 6
Rodnik Parshinovka Karşılıklı gol 4 itibaren 5
Rodnik Parshinovka Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Temp Dobroye Mağlubiyetsiz 3
Temp Dobroye 2.5 gol üstü 7 itibaren 8
Temp Dobroye Karşılıklı gol 6 itibaren 7
Temp Dobroye Less than 4.5 cards 9 itibaren 9
Rodnik Parshinovka - Temp Dobroye
Russia Amateur, Championat Lipetskoy Oblasti, maç Rodnik Parshinovka - Temp Dobroye, başlangıç zamanı 2024-06-16 08:00:00 uluslararası saat.
Rodnik Parshinovka Ve Temp Dobroye şampiyonaya katılır Championat Lipetskoy Oblasti, Russia Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Temp Dobroye
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
yuvarlak 7 | |||
2024-06-30 | Lev Tolstoy - Temp Dobroye | 1 - 5 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-06-23 | Temp Dobroye - Avangard Chaplygin | 1 - 0 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-06-16 | Rodnik Parshinovka - Temp Dobroye | 3 - 0 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-06-09 | Temp Dobroye - FC Sokol Lipetsk | Ertelenen | |
yuvarlak 3 | |||
2024-06-02 | Temp Dobroye - Gazovik Zadonsk | 7 - 1 |
Puan durumu
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atom Lebedyan | 5 | 4 | 1 | 0 | 12:5 | 13 |
2
|
FC Sokol Lipetsk | 4 | 4 | 0 | 0 | 29:3 | 12 |
3
|
Rodnik Parshinovka | 5 | 4 | 0 | 1 | 11:2 | 12 |
4
|
Temp Dobroye | 6 | 3 | 2 | 1 | 16:8 | 11 |
5
|
Gazovik Zadonsk | 6 | 2 | 0 | 4 | 12:29 | 6 |
6
|
Lev Tolstoy | 6 | 2 | 0 | 4 | 11:19 | 6 |
7
|
Spartak Kazinka | 6 | 1 | 1 | 4 | 9:16 | 4 |
8
|
Avangard Chaplygin | 6 | 0 | 0 | 6 | 6:24 | 0 |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Vityaz-EGU | 6 | 6 | 0 | 0 | 44:6 | 18 |
2
|
Fakel Khlevnoye | 7 | 5 | 1 | 1 | 41:13 | 16 |
3
|
Voshod Ismalkovo | 6 | 4 | 0 | 2 | 25:12 | 12 |
4
|
Stanovoye | 6 | 4 | 0 | 2 | 17:10 | 12 |
5
|
Fakel Terbuny | 6 | 2 | 1 | 3 | 11:19 | 7 |
6
|
Maevka | 6 | 1 | 1 | 4 | 10:32 | 4 |
7
|
Yelets-M | 6 | 1 | 0 | 5 | 9:23 | 3 |
8
|
Dolgorukovo | 7 | 0 | 1 | 6 | 10:52 | 1 |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Spartak Kazinka | ||||||
|
Lev Tolstoy | ||||||
|
FC Sokol Lipetsk | ||||||
|
Atom Lebedyan | ||||||
|
Avangard Chaplygin | ||||||
|
Temp Dobroye |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Yelets-M | ||||||
|
FC Vityaz-EGU | ||||||
|
Fakel Khlevnoye | ||||||
|
Voshod Ismalkovo | ||||||
|
Maevka | ||||||
|
Fakel Terbuny | ||||||
|
Stanovoye | ||||||
|
Dolgorukovo |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Spartak Kazinka | ||||||
|
Lev Tolstoy | ||||||
|
FC Sokol Lipetsk | ||||||
|
Atom Lebedyan | ||||||
|
Avangard Chaplygin | ||||||
|
Temp Dobroye |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Yelets-M | ||||||
|
FC Vityaz-EGU | ||||||
|
Fakel Khlevnoye | ||||||
|
Voshod Ismalkovo | ||||||
|
Maevka | ||||||
|
Fakel Terbuny | ||||||
|
Stanovoye | ||||||
|
Dolgorukovo |