FC Olimp-Dichnya - FC Avtomobilist Rylsk (3-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FC Olimp-Dichnya
Kursk Oblast Liga | |||
yuvarlak 14 | |||
2024-08-31 | MBU SSh №4 - FC Olimp-Dichnya | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-08-24 | FC Olimp-Dichnya - FC Rosich Konyshevka | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-08-17 | FC Avtomobilist Rylsk - FC Olimp-Dichnya | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-08-11 | FC Olimp-Dichnya - DYUSSH Oboyan | Ertelenen | |
yuvarlak 10 | |||
2024-08-03 | FC Lgov - FC Olimp-Dichnya | İptal Edildi | |
yuvarlak 9 | |||
2024-07-28 | Sapphire Dmitriev - FC Olimp-Dichnya | Ertelenen | |
yuvarlak 8 | |||
2024-07-20 | FC Olimp-Dichnya - FC Sudzha | 3 - 1 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-06-30 | FC Olimp-Dichnya - MBU SSh №4 | 5 - 0 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-06-22 | FC Rosich Konyshevka - FC Olimp-Dichnya | 1 - 2 |
dizi 7
Genel
FC Olimp-Dichnya + FC Avtomobilist Rylsk Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
FC Avtomobilist Rylsk Gol yenilen maçlar 11
FC Avtomobilist Rylsk 2.5 gol üstü 9 itibaren 10
FC Avtomobilist Rylsk Karşılıklı gol 8 itibaren 9
FC Olimp-Dichnya Galibiyetsiz 5
FC Olimp-Dichnya Gol yenilen maçlar 10
FC Olimp-Dichnya 2.5 gol altı 6 itibaren 6
FC Olimp-Dichnya Karşılıklı gol 5 itibaren 7
FC Olimp-Dichnya - FC Avtomobilist Rylsk
Russia Amateur, Kursk Oblast Liga, maç FC Olimp-Dichnya - FC Avtomobilist Rylsk, başlangıç zamanı 2024-06-15 15:00:00 uluslararası saat.
FC Olimp-Dichnya Ve FC Avtomobilist Rylsk şampiyonaya katılır Kursk Oblast Liga, Russia Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Avtomobilist Rylsk
Kursk Oblast Liga | |||
yuvarlak 14 | |||
2024-08-31 | FC Avtomobilist Rylsk - DYUSSH Oboyan | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-08-24 | FC Lgov - FC Avtomobilist Rylsk | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-08-17 | FC Avtomobilist Rylsk - FC Olimp-Dichnya | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-08-10 | FC Sudzha - FC Avtomobilist Rylsk | Ertelenen | |
yuvarlak 10 | |||
2024-08-03 | FC Avtomobilist Rylsk - MBU SSh №4 | 3 - 0 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-07-27 | FC Rosich Konyshevka - FC Avtomobilist Rylsk | 0 - 4 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-07-21 | Sapphire Dmitriev - FC Avtomobilist Rylsk | 3 - 0 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-07-07 | FC Avtomobilist Rylsk - Sapphire Dmitriev | 9 - 2 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-06-29 | DYUSSH Oboyan - FC Avtomobilist Rylsk | 5 - 0 |
Puan durumu
Kursk Oblast Liga 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gorky Kursk | 8 | 5 | 2 | 1 | 28:15 | 17 |
2
|
Magnit Zheleznogorsk | 8 | 4 | 2 | 2 | 21:13 | 14 |
3
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | 8 | 4 | 1 | 3 | 22:14 | 13 |
4
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | 7 | 3 | 1 | 3 | 13:13 | 10 |
5
|
FC Zarya Cheremisinovo | 7 | 0 | 0 | 7 | 4:33 | 0 |
Kursk Oblast Championship 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Lgov | 9 | 8 | 1 | 0 | 54:7 | 25 |
2
|
DYUSSH Oboyan | 10 | 8 | 1 | 1 | 45:12 | 25 |
3
|
FC Avtomobilist Rylsk | 10 | 5 | 0 | 5 | 28:24 | 15 |
4
|
FC Olimp-Dichnya | 8 | 4 | 2 | 2 | 15:8 | 14 |
5
|
Sapphire Dmitriev | 9 | 4 | 1 | 4 | 16:24 | 13 |
6
|
MBU SSh №4 | 10 | 2 | 1 | 7 | 9:44 | 7 |
7
|
FC Rosich Konyshevka | 10 | 1 | 2 | 7 | 10:31 | 5 |
8
|
FC Sudzha | 10 | 1 | 2 | 7 | 14:41 | 5 |
Kursk Oblast Liga 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Gorky Kursk | ||||||
|
Magnit Zheleznogorsk | ||||||
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | ||||||
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | ||||||
|
FC Zarya Cheremisinovo |
Kursk Oblast Championship 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Sudzha | ||||||
|
FC Rosich Konyshevka | ||||||
|
FC Avtomobilist Rylsk | ||||||
|
FC Olimp-Dichnya | ||||||
|
MBU SSh №4 | ||||||
|
DYUSSH Oboyan | ||||||
|
FC Lgov |
Kursk Oblast Liga 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Gorky Kursk | ||||||
|
Magnit Zheleznogorsk | ||||||
|
FC Reut Kurchatovskiy rayon | ||||||
|
FC Gribnaya Raduga Kursk | ||||||
|
FC Zarya Cheremisinovo |
Kursk Oblast Championship 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Olimp-Dichnya | ||||||
|
FC Rosich Konyshevka | ||||||
|
FC Avtomobilist Rylsk | ||||||
|
MBU SSh №4 | ||||||
|
FC Sudzha | ||||||
|
DYUSSH Oboyan | ||||||
|
FC Lgov |