Tur Bielsk Podlaski - Ruch Wysokie Mazowieckie (1-2), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Tur Bielsk Podlaski
IV. Liga - Podlaska | |||
yuvarlak 34 | |||
2024-06-15 | Tur Bielsk Podlaski - Ruch Wysokie Mazowieckie | 1 - 2 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-06-09 | Dąb Dąbrowa Białostocka - Tur Bielsk Podlaski | 3 - 5 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-06-02 | Tur Bielsk Podlaski - Klub Sportowy Wasilków | 1 - 2 | |
yuvarlak 31 | |||
2024-05-29 | Promień Mońki - Tur Bielsk Podlaski | 0 - 0 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-05-26 | Tur Bielsk Podlaski - KS Śniadowo | 1 - 1 |
dizi 7
Genel
Tur Bielsk Podlaski + Ruch Wysokie Mazowieckie Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Tur Bielsk Podlaski 2.5 gol üstü 7 itibaren 9
Tur Bielsk Podlaski Karşılıklı gol 5 itibaren 6
Ruch Wysokie Mazowieckie Gol yenilen maçlar 3
Ruch Wysokie Mazowieckie 2.5 gol üstü 5 itibaren 7
Kişisel toplantılar
Tur Bielsk Podlaski + Ruch Wysokie Mazowieckie Less than 4.5 cards 5 itibaren 5
Tur Bielsk Podlaski Gol yenilen maçlar 5
Tur Bielsk Podlaski - Ruch Wysokie Mazowieckie
Poland Amateur, IV. Liga - Podlaska, maç Tur Bielsk Podlaski - Ruch Wysokie Mazowieckie, başlangıç zamanı 2024-06-15 14:00:00 uluslararası saat.
Tur Bielsk Podlaski Ve Ruch Wysokie Mazowieckie şampiyonaya katılır IV. Liga - Podlaska, Poland Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Ruch Wysokie Mazowieckie
IV. Liga - Podlaska | |||
yuvarlak 34 | |||
2024-06-15 | Tur Bielsk Podlaski - Ruch Wysokie Mazowieckie | 1 - 2 | |
yuvarlak 33 | |||
2024-06-07 | Ruch Wysokie Mazowieckie - Orlęta Czyżew | 2 - 1 | |
yuvarlak 32 | |||
2024-06-02 | KS Grabówka - Ruch Wysokie Mazowieckie | 4 - 2 | |
yuvarlak 31 | |||
2024-05-29 | Ruch Wysokie Mazowieckie - MOSP Białystok | 3 - 1 | |
yuvarlak 30 | |||
2024-05-26 | Sparta 1951 Szepietowo - Ruch Wysokie Mazowieckie | 0 - 2 |
Puan durumu
IV. Liga - Podlaska 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wigry Suwalki | 33 | 29 | 3 | 1 | 156:31 | 90 |
2
|
Klub Sportowy Wasilków | 32 | 28 | 2 | 2 | 119:24 | 86 |
3
|
Ruch Wysokie Mazowieckie | 33 | 26 | 2 | 5 | 99:41 | 80 |
4
|
Warmia Grajewo | 34 | 25 | 4 | 5 | 112:37 | 79 |
5
|
Tur Bielsk Podlaski | 33 | 16 | 7 | 10 | 63:49 | 55 |
6
|
MOSP Białystok | 32 | 13 | 7 | 12 | 55:61 | 46 |
7
|
MLKS Wissa Szczuczyn | 33 | 13 | 7 | 13 | 63:73 | 46 |
8
|
Krypnianka Krypno | 32 | 11 | 8 | 13 | 49:65 | 41 |
9
|
KS Michałowo | 32 | 12 | 4 | 16 | 71:71 | 40 |
10
|
Sparta 1951 Szepietowo | 33 | 12 | 3 | 18 | 47:66 | 39 |
11
|
Promień Mońki | 33 | 11 | 6 | 16 | 53:75 | 39 |
12
|
KS Grabówka | 34 | 9 | 10 | 15 | 53:72 | 37 |
13
|
Orlęta Czyżew | 31 | 10 | 5 | 16 | 59:83 | 35 |
14
|
KS Śniadowo | 33 | 9 | 5 | 19 | 57:83 | 32 |
15
|
Hetman Tykocin | 32 | 8 | 4 | 20 | 47:100 | 28 |
16
|
Czarni Czarna Białostocka | 34 | 6 | 8 | 20 | 39:81 | 26 |
17
|
Cresovia Siemiatycze | 32 | 6 | 1 | 25 | 41:112 | 19 |
18
|
Dąb Dąbrowa Białostocka | 32 | 4 | 6 | 22 | 38:97 | 18 |