CS Zmeii Ogrezeni II - AS Olimpia Mirsa , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: CS Zmeii Ogrezeni II
Liga 5 Giurgiu | |||
yuvarlak 30 | |||
2024-06-30 | CS Buturugeni - CS Zmeii Ogrezeni II | 2 - 3 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-06-23 | CS Zmeii Ogrezeni II - AS Olimpia Mirsa | İptal Edildi | |
yuvarlak 28 | |||
2024-06-16 | AS Crevedia Mare - CS Zmeii Ogrezeni II | 2 - 2 | |
yuvarlak 27 | |||
2024-06-02 | CS Zmeii Ogrezeni II - CS Padureni | 1 - 3 | |
yuvarlak 26 | |||
2024-05-26 | AS Speranța Săbăreni - CS Zmeii Ogrezeni II | 4 - 2 |
dizi 8
Genel
CS Zmeii Ogrezeni II + AS Olimpia Mirsa Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
CS Zmeii Ogrezeni II Galibiyetsiz 3
CS Zmeii Ogrezeni II Gol yenilen maçlar 23
CS Zmeii Ogrezeni II 2.5 gol üstü 10 itibaren 10
CS Zmeii Ogrezeni II Karşılıklı gol 10 itibaren 10
AS Olimpia Mirsa Gol yenilen maçlar 14
AS Olimpia Mirsa 2.5 gol üstü 6 itibaren 7
AS Olimpia Mirsa Karşılıklı gol 9 itibaren 10
CS Zmeii Ogrezeni II - AS Olimpia Mirsa
Romania Amateur, Liga 5 Giurgiu, maç CS Zmeii Ogrezeni II - AS Olimpia Mirsa, başlangıç zamanı 2024-06-23 08:00:23 uluslararası saat.
CS Zmeii Ogrezeni II Ve AS Olimpia Mirsa şampiyonaya katılır Liga 5 Giurgiu, Romania Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: AS Olimpia Mirsa
Liga 5 Giurgiu | |||
yuvarlak 30 | |||
2024-06-30 | AS Olimpia Mirsa - CS Progresul Palanca | 1 - 4 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-06-23 | CS Zmeii Ogrezeni II - AS Olimpia Mirsa | İptal Edildi | |
yuvarlak 28 | |||
2024-06-16 | AS Olimpia Mirsa - AS Roneda Naipu | 9 - 1 | |
yuvarlak 27 | |||
2024-06-01 | CS Buturugeni - AS Olimpia Mirsa | 1 - 0 | |
yuvarlak 26 | |||
2024-05-26 | ACS Mihai Voda - AS Olimpia Mirsa | 1 - 3 |
Puan durumu
Liga 5 Giurgiu North 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Speranța Săbăreni | 30 | 23 | 5 | 2 | 110:46 | 74 |
2
|
CS Progresul Palanca | 30 | 23 | 0 | 7 | 107:56 | 69 |
3
|
AS Unirea Cosoba | 30 | 21 | 4 | 5 | 91:39 | 67 |
4
|
AS Crevedia Mare | 30 | 17 | 7 | 6 | 79:47 | 58 |
5
|
CS Buturugeni | 30 | 18 | 3 | 9 | 95:49 | 57 |
6
|
AS Olimpia Mirsa | 30 | 14 | 4 | 12 | 68:58 | 46 |
7
|
CS Padureni | 30 | 13 | 4 | 13 | 68:73 | 43 |
8
|
AFC Tântava II | 30 | 11 | 5 | 14 | 63:68 | 38 |
9
|
AS Iepurești | 30 | 12 | 1 | 17 | 74:84 | 37 |
10
|
AS Stejarul Bulbucata | 30 | 13 | 0 | 17 | 79:84 | 37 |
11
|
CS Zmeii Ogrezeni II | 30 | 10 | 3 | 17 | 59:101 | 33 |
12
|
ACS Mihai Voda | 29 | 9 | 6 | 14 | 49:80 | 33 |
13
|
ASFC Podisor | 30 | 9 | 5 | 16 | 61:83 | 32 |
14
|
AS Tineretul Vadu Lat | 30 | 8 | 1 | 21 | 58:82 | 25 |
15
|
AS Viitorul Goleasca | 30 | 7 | 4 | 19 | 66:102 | 25 |
16
|
AS Roneda Naipu | 29 | 5 | 0 | 24 | 38:113 | 13 |
Liga 5 Giurgiu South 23/24: 2023-2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Viitorul Baneasa | 30 | 26 | 2 | 2 | 120:24 | 80 |
2
|
AS Unirea Slobozia | 30 | 23 | 2 | 5 | 126:48 | 71 |
3
|
CS Mihai Bravu | 30 | 19 | 0 | 11 | 81:48 | 57 |
4
|
ACS Litoral Gostinu | 30 | 17 | 5 | 8 | 71:56 | 56 |
5
|
ACS Unirea Pietrisu | 30 | 15 | 7 | 8 | 71:45 | 52 |
6
|
AS Viitorul Hulubesti | 30 | 13 | 8 | 9 | 73:63 | 47 |
7
|
AS Greaca | 29 | 14 | 2 | 13 | 73:65 | 44 |
8
|
ACS Pro Gostinu | 30 | 12 | 7 | 11 | 52:71 | 43 |
9
|
AS Olimpia Malu | 30 | 12 | 1 | 17 | 65:84 | 37 |
10
|
AS Unirea Fratesti | 29 | 10 | 6 | 13 | 46:70 | 36 |
11
|
ACS Amicii 2015 Giurgiu | 30 | 10 | 4 | 16 | 62:83 | 34 |
12
|
AS Agrogold Vlad Tepes | 30 | 10 | 4 | 16 | 55:91 | 34 |
13
|
AS Sabarelul Ciocoveni | 30 | 10 | 3 | 17 | 55:82 | 33 |
14
|
AS Fortuna Herasti | 30 | 6 | 5 | 19 | 60:109 | 23 |
15
|
AS Scarisoara | 30 | 5 | 5 | 20 | 61:83 | 20 |
16
|
AS Gloria Schitu | 30 | 4 | 5 | 21 | 57:106 | 17 |