Atom Lebedyan - Rodnik Parshinovka (1-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Atom Lebedyan
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
yuvarlak 7 | |||
2024-06-29 | Gazovik Zadonsk - Atom Lebedyan | 0 - 2 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-06-22 | Atom Lebedyan - Rodnik Parshinovka | 1 - 0 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-06-14 | FC Sokol Lipetsk - Atom Lebedyan | Ertelenen | |
yuvarlak 4 | |||
2024-06-07 | Atom Lebedyan - Lev Tolstoy | Ertelenen | |
yuvarlak 3 | |||
2024-06-01 | Atom Lebedyan - Spartak Kazinka | 3 - 1 |
dizi 12
Genel
Atom Lebedyan Mağlubiyetsiz 6
Atom Lebedyan Gol yenilen maçlar 3
Atom Lebedyan Karşılıklı gol 4 itibaren 5
Atom Lebedyan Less than 4.5 cards 8 itibaren 8
Rodnik Parshinovka Galibiyet 8
Rodnik Parshinovka 2.5 gol üstü 6 itibaren 7
Rodnik Parshinovka Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Rodnik Parshinovka Hiç gol yenmemiş 3
Kişisel toplantılar
Atom Lebedyan + Rodnik Parshinovka 2.5 gol üstü 5 itibaren 7
Atom Lebedyan + Rodnik Parshinovka Karşılıklı gol 5 itibaren 7
Atom Lebedyan + Rodnik Parshinovka Less than 4.5 cards 7 itibaren 7
Atom Lebedyan Gol yenilen maçlar 7
Atom Lebedyan - Rodnik Parshinovka
Russia Amateur, Championat Lipetskoy Oblasti, maç Atom Lebedyan - Rodnik Parshinovka, başlangıç zamanı 2024-06-22 09:00:00 uluslararası saat.
Atom Lebedyan Ve Rodnik Parshinovka şampiyonaya katılır Championat Lipetskoy Oblasti, Russia Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Rodnik Parshinovka
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
yuvarlak 3 | |||
2024-07-12 | Rodnik Parshinovka - FC Sokol Lipetsk | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-06-28 | Rodnik Parshinovka - Avangard Chaplygin | Ertelenen | |
yuvarlak 6 | |||
2024-06-22 | Atom Lebedyan - Rodnik Parshinovka | 1 - 0 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-06-16 | Rodnik Parshinovka - Temp Dobroye | 3 - 0 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-06-12 | Rodnik Parshinovka - Gazovik Zadonsk | 4 - 0 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-06-08 | Spartak Kazinka - Rodnik Parshinovka | 0 - 2 |
Puan durumu
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atom Lebedyan | 5 | 4 | 1 | 0 | 12:5 | 13 |
2
|
FC Sokol Lipetsk | 4 | 4 | 0 | 0 | 29:3 | 12 |
3
|
Rodnik Parshinovka | 5 | 4 | 0 | 1 | 11:2 | 12 |
4
|
Temp Dobroye | 6 | 3 | 2 | 1 | 16:8 | 11 |
5
|
Gazovik Zadonsk | 6 | 2 | 0 | 4 | 12:29 | 6 |
6
|
Lev Tolstoy | 6 | 2 | 0 | 4 | 11:19 | 6 |
7
|
Spartak Kazinka | 6 | 1 | 1 | 4 | 9:16 | 4 |
8
|
Avangard Chaplygin | 6 | 0 | 0 | 6 | 6:24 | 0 |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Vityaz-EGU | 6 | 6 | 0 | 0 | 44:6 | 18 |
2
|
Fakel Khlevnoye | 7 | 5 | 1 | 1 | 41:13 | 16 |
3
|
Voshod Ismalkovo | 6 | 4 | 0 | 2 | 25:12 | 12 |
4
|
Stanovoye | 6 | 4 | 0 | 2 | 17:10 | 12 |
5
|
Fakel Terbuny | 6 | 2 | 1 | 3 | 11:19 | 7 |
6
|
Maevka | 6 | 1 | 1 | 4 | 10:32 | 4 |
7
|
Yelets-M | 6 | 1 | 0 | 5 | 9:23 | 3 |
8
|
Dolgorukovo | 7 | 0 | 1 | 6 | 10:52 | 1 |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Spartak Kazinka | ||||||
|
Lev Tolstoy | ||||||
|
FC Sokol Lipetsk | ||||||
|
Atom Lebedyan | ||||||
|
Avangard Chaplygin | ||||||
|
Temp Dobroye |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Yelets-M | ||||||
|
FC Vityaz-EGU | ||||||
|
Fakel Khlevnoye | ||||||
|
Voshod Ismalkovo | ||||||
|
Maevka | ||||||
|
Fakel Terbuny | ||||||
|
Stanovoye | ||||||
|
Dolgorukovo |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Spartak Kazinka | ||||||
|
Lev Tolstoy | ||||||
|
FC Sokol Lipetsk | ||||||
|
Atom Lebedyan | ||||||
|
Avangard Chaplygin | ||||||
|
Temp Dobroye |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Yelets-M | ||||||
|
FC Vityaz-EGU | ||||||
|
Fakel Khlevnoye | ||||||
|
Voshod Ismalkovo | ||||||
|
Maevka | ||||||
|
Fakel Terbuny | ||||||
|
Stanovoye | ||||||
|
Dolgorukovo |