Olaylar: Sveikata
II Lyga | |||
yuvarlak 15 | |||
2024-07-13 | Sveikata - DFK Dainava B | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-07 | Viltis Vilnius - Sveikata | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-03 | Sveikata - FC Dziugas B | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-29 | FC Neptunas B - Sveikata | 2 - 3 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-23 | Sveikata - Sirvena Birzai | 1 - 0 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-17 | Vilnius FK Zalgiris B - Sveikata | 1 - 0 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-11 | Sveikata - FK Jonava | 2 - 1 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-06-08 | FK Silute - Sveikata | 3 - 1 |
dizi 5
Genel
Sveikata Gol yenilen maçlar 3
Sveikata 2.5 gol üstü 4 itibaren 5
Sveikata Less than 4.5 cards 6 itibaren 7
Sirvena Birzai Karşılıklı gol 5 itibaren 7
Sirvena Birzai İlk gol yiyen 8 itibaren 10
Sirvena Birzai Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Sveikata - Sirvena Birzai
Litvanya, II Lyga, maç Sveikata - Sirvena Birzai, başlangıç zamanı 2024-06-23 11:00:00 uluslararası saat.
Sveikata Ve Sirvena Birzai şampiyonaya katılır II Lyga, Litvanya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Sirvena Birzai
II Lyga | |||
yuvarlak 15 | |||
2024-07-13 | FK Jonava - Sirvena Birzai | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-07 | Sirvena Birzai - FK Silute | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-02 | FK Suduva Marijampole B - Sirvena Birzai | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-29 | Sirvena Birzai - Klaipedos FSM | 2 - 2 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-23 | Sveikata - Sirvena Birzai | 1 - 0 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-15 | Sirvena Birzai - FK Dembava | 1 - 1 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-12 | FK Spartakas - Sirvena Birzai | 2 - 1 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-06-09 | Sirvena Birzai - VJFM Fortuna Kaunas | 2 - 0 |
Puan durumu
II Lyga 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Kauno Zalgiris B | ||||||
1
|
FK Transinvest B | 9 | 8 | 1 | 0 | 36:2 | 25 |
2
|
Vilnius FK Zalgiris B | 10 | 7 | 3 | 0 | 31:5 | 24 |
3
|
Sveikata | 10 | 7 | 1 | 2 | 15:10 | 22 |
4
|
FK Jonava | 10 | 6 | 3 | 1 | 26:9 | 21 |
5
|
Viltis Vilnius | 10 | 5 | 1 | 4 | 21:12 | 16 |
6
|
FK Dembava | 8 | 4 | 2 | 2 | 17:14 | 14 |
7
|
FK Silute | 6 | 4 | 1 | 1 | 11:8 | 13 |
8
|
Klaipedos FSM | 7 | 3 | 2 | 2 | 10:8 | 11 |
9
|
DFK Dainava B | 9 | 2 | 4 | 3 | 16:16 | 10 |
10
|
FK Spartakas | 8 | 3 | 1 | 4 | 13:18 | 10 |
11
|
FK Suduva Marijampole B | 10 | 2 | 3 | 5 | 13:19 | 9 |
12
|
FC Neptunas B | 8 | 1 | 2 | 5 | 12:24 | 5 |
13
|
VJFM Fortuna Kaunas | 9 | 0 | 2 | 7 | 9:28 | 2 |
14
|
Saned Joniskis | 8 | 0 | 2 | 6 | 10:33 | 2 |
15
|
FC Dziugas B | 5 | 0 | 1 | 4 | 4:17 | 1 |
16
|
Sirvena Birzai | 7 | 0 | 1 | 6 | 3:24 | 1 |
II Lyga 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Jonava | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | 3 |
2
|
Klaipedos FSM | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
3
|
Sveikata | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
4
|
FK Silute | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
5
|
FK Dembava | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
FK Suduva Marijampole B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FK Transinvest B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Viltis Vilnius | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
FK Spartakas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Sirvena Birzai | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Vilnius FK Zalgiris B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
VJFM Fortuna Kaunas | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
FC Dziugas B | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
14
|
Saned Joniskis | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
15
|
DFK Dainava B | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
16
|
FC Neptunas B | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | 0 |
II Lyga 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sveikata | ||||||
|
FK Suduva Marijampole B | ||||||
|
Viltis Vilnius | ||||||
|
FK Transinvest B | ||||||
|
FK Silute | ||||||
|
VJFM Fortuna Kaunas | ||||||
|
FK Kauno Zalgiris B | ||||||
|
Klaipedos FSM | ||||||
|
Sirvena Birzai | ||||||
|
FK Spartakas | ||||||
|
Vilnius FK Zalgiris B | ||||||
|
Saned Joniskis | ||||||
|
FK Dembava | ||||||
|
FK Jonava | ||||||
|
FC Dziugas B | ||||||
|
DFK Dainava B | ||||||
|
FC Neptunas B |
II Lyga 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sveikata | ||||||
|
FK Jonava | ||||||
|
Klaipedos FSM | ||||||
|
FK Silute | ||||||
|
FK Dembava | ||||||
|
FK Suduva Marijampole B | ||||||
|
FK Transinvest B | ||||||
|
Viltis Vilnius | ||||||
|
FK Spartakas | ||||||
|
Sirvena Birzai | ||||||
|
Vilnius FK Zalgiris B | ||||||
|
VJFM Fortuna Kaunas | ||||||
|
Saned Joniskis | ||||||
|
FC Dziugas B | ||||||
|
DFK Dainava B | ||||||
|
FC Neptunas B |
II Lyga 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Jonava | ||||||
|
Klaipedos FSM | ||||||
|
FK Silute | ||||||
|
FK Suduva Marijampole B | ||||||
|
Viltis Vilnius | ||||||
|
FC Dziugas B | ||||||
|
FK Transinvest B | ||||||
|
FC Neptunas B | ||||||
|
Sveikata | ||||||
|
VJFM Fortuna Kaunas | ||||||
|
DFK Dainava B | ||||||
|
FK Kauno Zalgiris B | ||||||
|
Sirvena Birzai | ||||||
|
FK Spartakas | ||||||
|
Vilnius FK Zalgiris B | ||||||
|
FK Dembava | ||||||
|
Saned Joniskis |
II Lyga 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Jonava | ||||||
|
Klaipedos FSM | ||||||
|
FK Silute | ||||||
|
Sveikata | ||||||
|
FK Dembava | ||||||
|
FK Suduva Marijampole B | ||||||
|
FK Transinvest B | ||||||
|
Viltis Vilnius | ||||||
|
FK Spartakas | ||||||
|
Sirvena Birzai | ||||||
|
Vilnius FK Zalgiris B | ||||||
|
VJFM Fortuna Kaunas | ||||||
|
FC Dziugas B | ||||||
|
DFK Dainava B | ||||||
|
FC Neptunas B | ||||||
|
Saned Joniskis |