Rubin Kazan - Sochi Youth (0-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Rubin Kazan
Youth League | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-08-09 | FK Spartak Moskova - Rubin Kazan | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-02 | Rubin Kazan - Baltika Kaliningrad Youth | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-07-26 | Strogino Moskova - Rubin Kazan | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-07-19 | Rubin Kazan - FC Krasnodar | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-12 | Lokomotiv Moskova - Rubin Kazan | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-05 | Rubin Kazan - Samara Kryliya Sovetov | 1 - 0 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-28 | Rubin Kazan - Sochi Youth | 0 - 1 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-21 | Rubin Kazan - Akron Akademia Konoplev | 2 - 0 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-05-17 | Rubin Kazan - Uor-5 | 1 - 0 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-05-10 | Baltika Kaliningrad Youth - Rubin Kazan | 1 - 0 |
dizi 14
Genel
Sochi Youth Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Sochi Youth Mağlubiyetsiz 5
Sochi Youth Galibiyetsiz 7
Sochi Youth Gol yenilen maçlar 7
Sochi Youth Karşılıklı gol 5 itibaren 5
Sochi Youth İlk gol atan 5 itibaren 5
Rubin Kazan 2.5 gol altı 5 itibaren 5
Rubin Kazan Less than 4.5 cards 9 itibaren 9
Kişisel toplantılar
Rubin Kazan + Sochi Youth 2.5 gol altı 6 itibaren 6
Sochi Youth Galibiyet 4
Sochi Youth Mağlubiyetsiz 7
Sochi Youth Hiç gol yenmemiş 4
Sochi Youth İlk gol atan 4 itibaren 5
Rubin Kazan Gol yenilen maçlar 7
Rubin Kazan - Sochi Youth
Rusya, Youth League, maç Rubin Kazan - Sochi Youth, başlangıç zamanı 2024-06-28 12:00:00 uluslararası saat.
Rubin Kazan Ve Sochi Youth şampiyonaya katılır Youth League, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Sochi Youth
Youth League | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-08-09 | Baltika Kaliningrad Youth - Sochi Youth | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-02 | Sochi Youth - Strogino Moskova | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-07-26 | FC Krasnodar - Sochi Youth | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-07-19 | Sochi Youth - Lokomotiv Moskova | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-12 | Samara Kryliya Sovetov - Sochi Youth | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-05 | Akron Akademia Konoplev - Sochi Youth | 0 - 4 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-28 | Rubin Kazan - Sochi Youth | 0 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-06-25 | FK Sochi - Sochi Youth | İptal Edildi | |
2024-06-25 | FK Sochi - Sochi Youth | 1 - 1 | |
Youth League | |||
yuvarlak 11 | |||
2024-06-21 | Sochi Youth - Uor-5 | 1 - 1 |
Puan durumu
MFL 2024, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Spartak Moskova | 13 | 9 | 2 | 2 | 25:12 | 29 |
2
|
Lokomotiv Moskova | 13 | 9 | 0 | 4 | 35:15 | 27 |
3
|
FC Krasnodar | 13 | 8 | 2 | 3 | 30:18 | 26 |
4
|
Sochi Youth | 13 | 6 | 4 | 3 | 19:11 | 22 |
5
|
Rubin Kazan | 13 | 6 | 2 | 5 | 11:9 | 20 |
6
|
Baltika Kaliningrad Youth | 13 | 5 | 4 | 4 | 19:23 | 19 |
7
|
Akron Akademia Konoplev | 13 | 5 | 1 | 7 | 18:27 | 16 |
8
|
Samara Kryliya Sovetov | 13 | 3 | 3 | 7 | 20:29 | 12 |
9
|
Strogino Moskova | 13 | 2 | 3 | 8 | 15:29 | 9 |
10
|
Uor-5 | 13 | 0 | 3 | 10 | 7:26 | 3 |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Zenit St Petersburg | 13 | 11 | 0 | 2 | 31:11 | 33 |
2
|
CSKA Moskova | 13 | 10 | 0 | 3 | 38:11 | 30 |
3
|
FK Rostov Youth | 13 | 10 | 0 | 3 | 28:15 | 30 |
4
|
Dinamo Moskova | 13 | 7 | 3 | 3 | 23:13 | 24 |
5
|
Chertanovo Moskova | 13 | 4 | 4 | 5 | 25:25 | 16 |
6
|
Fakel Voronezh Youth | 13 | 3 | 4 | 6 | 9:18 | 13 |
7
|
Ural Ekaterinburg | 13 | 3 | 4 | 6 | 14:23 | 13 |
8
|
FC Akhmat Grozny | 13 | 3 | 4 | 6 | 16:25 | 13 |
9
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | 13 | 1 | 4 | 8 | 14:36 | 7 |
10
|
Orenburg Youth | 13 | 1 | 1 | 11 | 8:29 | 4 |
MFL 2024, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Uor-5 | ||||||
|
Rubin Kazan | ||||||
|
Baltika Kaliningrad Youth | ||||||
|
FC Krasnodar | ||||||
|
FK Spartak Moskova | ||||||
|
Akron Akademia Konoplev | ||||||
|
Lokomotiv Moskova | ||||||
|
Sochi Youth | ||||||
|
Samara Kryliya Sovetov | ||||||
|
Strogino Moskova |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Moskova | ||||||
|
Chertanovo Moskova | ||||||
|
CSKA Moskova | ||||||
|
FC Akhmat Grozny | ||||||
|
Fakel Voronezh Youth | ||||||
|
Orenburg Youth | ||||||
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | ||||||
|
FK Rostov Youth | ||||||
|
FK Zenit St Petersburg | ||||||
|
Ural Ekaterinburg |
MFL 2024, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rubin Kazan | ||||||
|
Uor-5 | ||||||
|
Baltika Kaliningrad Youth | ||||||
|
FC Krasnodar | ||||||
|
FK Spartak Moskova | ||||||
|
Akron Akademia Konoplev | ||||||
|
Lokomotiv Moskova | ||||||
|
Sochi Youth | ||||||
|
Samara Kryliya Sovetov | ||||||
|
Strogino Moskova |
MFL 2024, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Moskova | ||||||
|
Chertanovo Moskova | ||||||
|
CSKA Moskova | ||||||
|
FC Akhmat Grozny | ||||||
|
Fakel Voronezh Youth | ||||||
|
Orenburg Youth | ||||||
|
Pari Nizhny Novgorod Youth | ||||||
|
FK Rostov Youth | ||||||
|
FK Zenit St Petersburg | ||||||
|
Ural Ekaterinburg |