Techno Aryan - Patha Chakra (1-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Techno Aryan
Calcutta Premier Division | |||
2024-07-24 | Suruchi Sangha - Techno Aryan | - | |
2024-07-14 | Techno Aryan - BSS Sporting Club | - | |
2024-07-08 | Techno Aryan - Diamond Harbour FC | - | |
2024-07-04 | Techno Aryan - Patha Chakra | 1 - 0 | |
2024-07-01 | Techno Aryan - United Sports Club | 1 - 2 | |
2024-06-27 | Army Red - Techno Aryan | 0 - 6 | |
2023-08-31 | ASOS Rainbow AC - Techno Aryan | 0 - 1 | |
2023-08-26 | Techno Aryan - Bengal Nagpur Railway FC | 2 - 3 |
olasılık
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.5
|
4
|
5
|
Click on the odds to view the odds history
dizi 4
Genel
Techno Aryan İlk gol atan 7 itibaren 9
Techno Aryan İlk devreyi kazanan 7 itibaren 9
Techno Aryan Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Patha Chakra Galibiyet 4
Patha Chakra Mağlubiyetsiz 6
Patha Chakra Karşılıklı gol 8 itibaren 9
Patha Chakra Less than 4.5 cards 9 itibaren 9
Techno Aryan - Patha Chakra
Hindistan, Calcutta Premier Division, maç Techno Aryan - Patha Chakra, başlangıç zamanı 2024-07-04 09:30:00 uluslararası saat.
Techno Aryan Ve Patha Chakra şampiyonaya katılır Calcutta Premier Division, Hindistan.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Patha Chakra
Calcutta Premier Division | |||
2024-07-25 | Mohammedan SC - Patha Chakra | - | |
2024-07-20 | Wari Athletic Club - Patha Chakra | - | |
2024-07-14 | Measures Club - Patha Chakra | - | |
2024-07-08 | Suruchi Sangha - Patha Chakra | - | |
2024-07-04 | Techno Aryan - Patha Chakra | 1 - 0 | |
2024-07-01 | BSS Sporting Club - Patha Chakra | 1 - 1 | |
2023-11-11 | West Bengal Police - Patha Chakra | 0 - 1 | |
2023-11-04 | Food Corporation of India ZSC - Patha Chakra | 2 - 4 | |
2023-10-12 | George Telegraph FC - Patha Chakra | 2 - 3 |
Puan durumu
Calcutta Premier Division - Group A 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Techno Aryan | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:2 | 6 |
2
|
Mohammedan SC | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:0 | 4 |
3
|
BSS Sporting Club | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
4
|
Suruchi Sangha | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
5
|
Kidderpore SC | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 4 |
6
|
Diamond Harbour FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
7
|
United Sports Club | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
8
|
Army Red | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:7 | 3 |
9
|
Kalighat MS | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
10
|
Patha Chakra | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
11
|
Southern Samity FC | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
12
|
Wari Athletic Club | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:7 | 1 |
13
|
Measures Club | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 0 |
Calcutta Premier Division - Group B 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kalighat SL | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | 6 |
2
|
Calcutta Customs | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:3 | 6 |
3
|
Sangbad Pratidin Bhawanipore | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:1 | 4 |
4
|
SC East Bengal | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:1 | 3 |
5
|
Calcutta Police | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:1 | 3 |
6
|
George Telegraph FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
7
|
Tollygunge Agragami | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:7 | 3 |
8
|
Peerless SC | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 |
9
|
Atk Mohun Bagan | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
NBP Rainbow AC | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
11
|
Railways | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | 1 |
12
|
Police AC | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | 0 |
13
|
Eastern Railway | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:7 | 0 |
Calcutta Premier Division - Group A 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Mohammedan SC | ||||||
|
Wari Athletic Club | ||||||
|
Kalighat MS | ||||||
|
Kidderpore SC | ||||||
|
United Sports Club | ||||||
|
Diamond Harbour FC | ||||||
|
Southern Samity FC | ||||||
|
Patha Chakra | ||||||
|
Suruchi Sangha | ||||||
|
Army Red | ||||||
|
Measures Club | ||||||
|
Techno Aryan | ||||||
|
BSS Sporting Club |
Calcutta Premier Division - Group B 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Police AC | ||||||
|
SC East Bengal | ||||||
|
NBP Rainbow AC | ||||||
|
Kalighat SL | ||||||
|
Eastern Railway | ||||||
|
Peerless SC | ||||||
|
Calcutta Customs | ||||||
|
Railways | ||||||
|
Calcutta Police | ||||||
|
Sangbad Pratidin Bhawanipore | ||||||
|
George Telegraph FC | ||||||
|
Tollygunge Agragami | ||||||
|
Atk Mohun Bagan |
Calcutta Premier Division - Group A 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kalighat MS | ||||||
|
Kidderpore SC | ||||||
|
United Sports Club | ||||||
|
Diamond Harbour FC | ||||||
|
Southern Samity FC | ||||||
|
Mohammedan SC | ||||||
|
Patha Chakra | ||||||
|
Suruchi Sangha | ||||||
|
Army Red | ||||||
|
Measures Club | ||||||
|
Techno Aryan | ||||||
|
BSS Sporting Club | ||||||
|
Wari Athletic Club |
Calcutta Premier Division - Group B 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Police AC | ||||||
|
SC East Bengal | ||||||
|
NBP Rainbow AC | ||||||
|
Kalighat SL | ||||||
|
Eastern Railway | ||||||
|
Peerless SC | ||||||
|
Calcutta Customs | ||||||
|
Railways | ||||||
|
Calcutta Police | ||||||
|
Sangbad Pratidin Bhawanipore | ||||||
|
George Telegraph FC | ||||||
|
Tollygunge Agragami | ||||||
|
Atk Mohun Bagan |