GKS Belchatow - Skra Czestochowa (2-3), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: GKS Belchatow
III Liga, Group 1 | |||
yuvarlak 11 | |||
2024-10-05 | OKS Stomil Olsztyn - GKS Belchatow | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-09-29 | GKS Belchatow - Lechia Tomaszow Mazowiecki | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-09-25 | Legia Varşova II - GKS Belchatow | - | |
yuvarlak 9 | |||
2024-09-20 | MKS Polonia Lidzbark Warmiński - GKS Belchatow | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-09-14 | GKS Belchatow - Unia Skierniewice | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-09-06 | GKS Belchatow - Polonia Varşova | 1 - 4 | |
III Liga, Group 1 | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-08-31 | GKS Belchatow - ŁKS Łomża | 2 - 0 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-08-24 | Sokol Aleksandrow Lodzki - GKS Belchatow | 0 - 3 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-21 | GKS Belchatow - Jagiellonia II Białystok | 1 - 0 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-17 | Wigry Suwalki - GKS Belchatow | 1 - 0 |
olasılık
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.5
|
3.6
|
2.3
|
Click on the odds to view the odds history
dizi 10
Genel
GKS Belchatow Mağlubiyetsiz 3
GKS Belchatow Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Skra Czestochowa Galibiyetsiz 3
Skra Czestochowa Gol yenilen maçlar 3
Skra Czestochowa 2.5 gol üstü 4 itibaren 5
Skra Czestochowa İlk gol yiyen 5 itibaren 7
Skra Czestochowa More than 4.5 cards 6 itibaren 8
Kişisel toplantılar
GKS Belchatow + Skra Czestochowa Less than 4.5 cards 9 itibaren 9
GKS Belchatow Gol yenilen maçlar 4
Skra Czestochowa Mağlubiyetsiz 6
GKS Belchatow - Skra Czestochowa
Dünya, Club Friendly Games, maç GKS Belchatow - Skra Czestochowa, başlangıç zamanı 2024-07-13 08:00:00 uluslararası saat.
GKS Belchatow Ve Skra Czestochowa şampiyonaya katılır Club Friendly Games, Dünya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Skra Czestochowa
II Liga | |||
yuvarlak 13 | |||
2024-10-12 | Zaglebie Sosnowiec - Skra Czestochowa | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-10-05 | Skra Czestochowa - MKS Chojniczanka Chojnice | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-09-28 | Wieczysta Kraków - Skra Czestochowa | - | |
yuvarlak 10 | |||
2024-09-21 | Skra Czestochowa - Wisla Pulawy | - | |
yuvarlak 9 | |||
2024-09-14 | Skra Czestochowa - Polonia Bytom | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-09-07 | OKS Swit Skolwin Szczecin - Skra Czestochowa | 2 - 0 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-08-31 | Skra Czestochowa - Jastrzebie | 2 - 1 | |
yuvarlak 6 | |||
2024-08-23 | Podbeskidzie Bielsko Biala - Skra Czestochowa | 3 - 0 | |
yuvarlak 5 | |||
2024-08-16 | Skra Czestochowa - Pogon Grodzisk Mazowiecki | 0 - 2 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-10 | Olimpia Elblag - Skra Czestochowa | 0 - 1 |
Puan durumu
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Libertad Reserve | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
2
|
Sportivo Luqueño Reserve | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
3
|
Olimpia Reserve | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4
|
Cerro Porteño Reserve | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
Guaraní Reserve | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:5 | 5 |
6
|
Nacional Asunción Reserve | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
2 de Mayo Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
8
|
Sportivo Trinidense Reserve | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | 3 |
9
|
Tacuary Reserve | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
General Caballero Reserve | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | 0 |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |