Oriental de La Paz - Cerrito CS (2-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Oriental de La Paz
Segunda División | |||
yuvarlak 15 | |||
2024-08-17 | Oriental de La Paz - CSyD Cooper | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-08-11 | Tacuarembo FC - Oriental de La Paz | 1 - 0 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-27 | Plaza Colonia - Oriental de La Paz | 0 - 1 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-07-20 | Oriental de La Paz - CA Atenas de San Carlos | 5 - 0 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-07-13 | Oriental de La Paz - Cerrito CS | 2 - 1 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-07-10 | Juventud de las Piedras - Oriental de La Paz | 1 - 1 |
olasılık
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
2.6
|
2.8
|
2.7
|
Click on the odds to view the odds history
dizi 6
Genel
Oriental de La Paz + Cerrito CS 2.5 gol altı 5 itibaren 6
Oriental de La Paz + Cerrito CS Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Cerrito CS Galibiyet 4
Cerrito CS İlk gol atan 4 itibaren 5
Oriental de La Paz Galibiyetsiz 5
Oriental de La Paz Gol yenilen maçlar 5
Kişisel toplantılar
Oriental de La Paz + Cerrito CS Less than 4.5 cards 6 itibaren 6
Oriental de La Paz - Cerrito CS
Uruguay, Segunda División, maç Oriental de La Paz - Cerrito CS, başlangıç zamanı 2024-07-13 18:00:00 uluslararası saat.
Oriental de La Paz Ve Cerrito CS şampiyonaya katılır Segunda División, Uruguay.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Cerrito CS
Segunda División | |||
yuvarlak 15 | |||
2024-08-18 | Cerrito CS - Club Atletico Rentistas | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-08-10 | CSyD Cooper - Cerrito CS | 1 - 0 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-27 | Tacuarembo FC - Cerrito CS | 0 - 2 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-07-20 | Cerrito CS - Plaza Colonia | 0 - 1 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-07-13 | Oriental de La Paz - Cerrito CS | 2 - 1 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-07-10 | CA Atenas de San Carlos - Cerrito CS | 1 - 0 |
Puan durumu
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Juventud de las Piedras | 6 | 4 | 1 | 1 | 10:6 | 13 |
2
|
Albion FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 7:3 | 11 |
3
|
Tacuarembo FC | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:5 | 11 |
4
|
Oriental de La Paz | 6 | 3 | 1 | 2 | 11:10 | 10 |
5
|
Uruguay Montevideo FC | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:8 | 6 |
6
|
La Luz | 6 | 2 | 0 | 4 | 2:5 | 6 |
7
|
Institucion Atletica Sud America | 6 | 1 | 0 | 5 | 2:10 | 3 |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Torque | 6 | 4 | 2 | 0 | 9:2 | 14 |
2
|
Club Atletico Rentistas | 6 | 3 | 1 | 2 | 4:3 | 10 |
3
|
Plaza Colonia | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:8 | 8 |
4
|
Colón FC | 6 | 2 | 2 | 2 | 5:7 | 8 |
5
|
Cerrito CS | 6 | 1 | 4 | 1 | 4:4 | 7 |
6
|
CSyD Cooper | 6 | 1 | 2 | 3 | 6:8 | 5 |
7
|
CA Atenas de San Carlos | 6 | 1 | 3 | 3 | 3:6 | 3 |
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
Oriental de La Paz | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
Juventud de las Piedras |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerrito CS | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia |
Segunda Division 2024, Group A: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
Oriental de La Paz | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
Juventud de las Piedras |
Segunda Division 2024, Group B: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
Cerrito CS | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia |
Segunda Division 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Torque | 14 | 7 | 4 | 3 | 16:8 | 25 |
2
|
Plaza Colonia | 14 | 8 | 1 | 5 | 16:11 | 25 |
3
|
Uruguay Montevideo FC | 14 | 7 | 3 | 4 | 15:8 | 24 |
4
|
Juventud de las Piedras | 14 | 7 | 3 | 4 | 20:15 | 24 |
5
|
Colón FC | 14 | 4 | 7 | 3 | 15:12 | 19 |
6
|
Oriental de La Paz | 14 | 5 | 4 | 5 | 16:17 | 19 |
7
|
Cerrito CS | 14 | 6 | 1 | 7 | 10:16 | 19 |
8
|
Institucion Atletica Sud America | 14 | 4 | 6 | 4 | 13:13 | 18 |
9
|
La Luz | 14 | 5 | 2 | 7 | 17:16 | 17 |
10
|
Albion FC | 14 | 4 | 4 | 6 | 15:16 | 16 |
11
|
Club Atletico Rentistas | 14 | 3 | 7 | 4 | 12:13 | 16 |
12
|
CSyD Cooper | 14 | 4 | 4 | 6 | 12:17 | 16 |
13
|
Tacuarembo FC | 14 | 4 | 3 | 7 | 12:15 | 15 |
14
|
CA Atenas de San Carlos | 14 | 4 | 3 | 7 | 9:21 | 15 |
Segunda Division 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Plaza Colonia | ||||||
|
Juventud de las Piedras | ||||||
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos | ||||||
|
Cerrito CS | ||||||
|
Oriental de La Paz | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC |
Segunda Division 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Club Atletico Rentistas | ||||||
|
Juventud de las Piedras | ||||||
|
Albion FC | ||||||
|
Cerrito CS | ||||||
|
Oriental de La Paz | ||||||
|
Colón FC | ||||||
|
CSyD Cooper | ||||||
|
Institucion Atletica Sud America | ||||||
|
La Luz | ||||||
|
Torque | ||||||
|
Plaza Colonia | ||||||
|
Tacuarembo FC | ||||||
|
Uruguay Montevideo FC | ||||||
|
CA Atenas de San Carlos |