Southeast Soccer Academy - Ajax St. Louis (1-2), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Southeast Soccer Academy
Midwest Premier League | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-07-27 | Southeast Soccer Academy - Junction Football Club | - | |
2024-07-20 | Junction Football Club - Southeast Soccer Academy | - | |
2024-07-13 | Southeast Soccer Academy - Ajax St. Louis | 1 - 2 | |
2024-06-29 | Club Atletico Saint Louis U21 - Southeast Soccer Academy | 3 - 2 | |
2024-06-23 | Pearl City Soccer Club - Southeast Soccer Academy | 2 - 2 | |
2024-06-16 | Southeast Soccer Academy - AFC Columbia | 1 - 3 | |
2024-06-16 | Southeast Soccer Academy - Cedar Rapids Inferno | 0 - 6 |
dizi 6
Genel
Southeast Soccer Academy + Ajax St. Louis Karşılıklı gol 5 itibaren 7
Southeast Soccer Academy + Ajax St. Louis Less than 4.5 cards 7 itibaren 7
Southeast Soccer Academy Galibiyetsiz 6
Southeast Soccer Academy Gol yenilen maçlar 7
Southeast Soccer Academy 2.5 gol üstü 6 itibaren 7
Ajax St. Louis 2.5 gol üstü 6 itibaren 6
Southeast Soccer Academy - Ajax St. Louis
USA Amateur, Midwest Premier League, maç Southeast Soccer Academy - Ajax St. Louis, başlangıç zamanı 2024-07-13 23:00:19 uluslararası saat.
Southeast Soccer Academy Ve Ajax St. Louis şampiyonaya katılır Midwest Premier League, USA Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Ajax St. Louis
Midwest Premier League | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-07-21 | Ajax St. Louis - St. Louis Stars SC | - | |
2024-07-17 | Ajax St. Louis - AFC Columbia | 3 - 2 | |
2024-07-13 | Southeast Soccer Academy - Ajax St. Louis | 1 - 2 | |
2024-06-29 | Ajax St. Louis - Junction Football Club | 2 - 5 | |
2024-06-27 | Club Atletico Saint Louis U21 - Ajax St. Louis | 2 - 1 | |
2024-06-17 | St. Louis Stars SC - Ajax St. Louis | 0 - 4 |
Puan durumu
Midwest Premier League - Gateway 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cedar Rapids Inferno | 8 | 6 | 2 | 0 | 21:9 | 20 |
2
|
Ajax St. Louis | 9 | 5 | 1 | 3 | 20:15 | 16 |
3
|
AFC Columbia | 10 | 4 | 3 | 3 | 19:15 | 15 |
4
|
St. Louis Stars SC | 8 | 4 | 1 | 3 | 9:12 | 13 |
5
|
Club Atletico Saint Louis U21 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10:19 | 10 |
6
|
Junction Football Club | 8 | 2 | 3 | 3 | 16:18 | 9 |
7
|
Pearl City Soccer Club | 7 | 2 | 2 | 3 | 20:15 | 8 |
8
|
Southeast Soccer Academy | 8 | 1 | 1 | 6 | 10:22 | 4 |
Midwest Premier League - Great Lakes East 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Thundercats FC | 10 | 6 | 2 | 2 | 23:20 | 20 |
2
|
Cedars FC | 8 | 6 | 0 | 2 | 25:11 | 18 |
3
|
Michigan Stars FC U23 | 9 | 5 | 3 | 1 | 24:13 | 18 |
4
|
Troy United FC | 9 | 5 | 1 | 3 | 24:22 | 16 |
5
|
Liquid Football | 9 | 4 | 3 | 2 | 22:19 | 15 |
6
|
Inter Detroit | 9 | 4 | 1 | 4 | 26:23 | 13 |
7
|
Jaguars FC | 10 | 3 | 1 | 6 | 13:24 | 10 |
8
|
Futsal Factory Academy | 10 | 2 | 2 | 6 | 24:31 | 8 |
9
|
Livonia City FC | 8 | 2 | 1 | 5 | 17:18 | 7 |
10
|
Ypsi Yetis FC | 10 | 1 | 2 | 7 | 7:24 | 5 |
Midwest Premier League - Great Lakes West 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Northern Indiana FC | 10 | 9 | 1 | 0 | 34:9 | 28 |
2
|
1927SC | 10 | 8 | 1 | 1 | 35:5 | 25 |
3
|
Holland Rovers | 10 | 4 | 0 | 6 | 23:24 | 12 |
4
|
Lansing Common FC | 9 | 3 | 1 | 5 | 17:18 | 10 |
5
|
Tulip City United SC | 10 | 3 | 1 | 6 | 16:19 | 10 |
6
|
Indy Boyz FC | 9 | 0 | 0 | 9 | 8:58 | 0 |
Midwest Premier League - Heartland Division 1 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bavarian United SC II | 8 | 6 | 1 | 1 | 20:10 | 19 |
2
|
Chicago House AC | 7 | 6 | 0 | 1 | 18:7 | 18 |
3
|
CNSC RWB Adria Chicago | 7 | 5 | 1 | 1 | 15:10 | 16 |
4
|
Dekalb United | 8 | 1 | 2 | 5 | 11:19 | 5 |
5
|
Czarni Jaslo | 8 | 1 | 1 | 6 | 12:20 | 4 |
6
|
Steel City FC | 8 | 1 | 1 | 6 | 6:16 | 4 |
Midwest Premier League - Heartland Division 2 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AFC Roscoe | 10 | 7 | 2 | 1 | 25:14 | 23 |
2
|
Green Bay Glory | 9 | 7 | 0 | 2 | 27:9 | 21 |
3
|
Rockford FC | 10 | 5 | 1 | 4 | 20:22 | 16 |
4
|
Edgewater Castle FC | 10 | 4 | 3 | 3 | 21:16 | 15 |
5
|
Chicago Ghost FC | 10 | 3 | 3 | 4 | 12:20 | 12 |
6
|
Berber City FC | 10 | 2 | 2 | 6 | 19:28 | 8 |
7
|
Strikers Fox Valley SC | 9 | 0 | 1 | 8 | 14:29 | 1 |
Midwest Premier League - Gateway 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
St. Louis Stars SC | ||||||
|
Southeast Soccer Academy | ||||||
|
Pearl City Soccer Club | ||||||
|
Junction Football Club | ||||||
|
Club Atletico Saint Louis | ||||||
|
Cedar Rapids Inferno | ||||||
|
Ajax St. Louis | ||||||
|
AFC Columbia |
Midwest Premier League - Great Lakes East 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Michigan Stars FC U23 | ||||||
|
Jaguars FC | ||||||
|
Inter Detroit | ||||||
|
Liquid Football | ||||||
|
Futsal Factory Academy | ||||||
|
Cedars FC | ||||||
|
Livonia City FC | ||||||
|
Troy United FC | ||||||
|
Thundercats FC | ||||||
|
Ypsi Yetis FC |
Midwest Premier League - Great Lakes West 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tulip City United SC | ||||||
|
Northern Indiana FC | ||||||
|
Lansing Common FC | ||||||
|
Indy Boyz FC | ||||||
|
Holland Rovers | ||||||
|
1927SC |
Midwest Premier League - Heartland Division 1 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CNSC RWB Adria Chicago | ||||||
|
Chicago House AC | ||||||
|
Steel City FC | ||||||
|
Dekalb United | ||||||
|
Bavarian United SC | ||||||
|
Czarni Jaslo |
Midwest Premier League - Heartland Division 2 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rockford FC | ||||||
|
Green Bay Glory | ||||||
|
Edgewater Castle FC | ||||||
|
Chicago Ghost FC | ||||||
|
Strikers Fox Valley SC | ||||||
|
Berber City FC | ||||||
|
AFC Roscoe |
Midwest Premier League - Gateway 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
St. Louis Stars SC | ||||||
|
Southeast Soccer Academy | ||||||
|
Pearl City Soccer Club | ||||||
|
Junction Football Club | ||||||
|
Club Atletico Saint Louis | ||||||
|
Cedar Rapids Inferno | ||||||
|
Ajax St. Louis | ||||||
|
AFC Columbia |
Midwest Premier League - Great Lakes East 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Jaguars FC | ||||||
|
Inter Detroit | ||||||
|
Liquid Football | ||||||
|
Futsal Factory Academy | ||||||
|
Cedars FC | ||||||
|
Troy United FC | ||||||
|
Thundercats FC | ||||||
|
Ypsi Yetis FC | ||||||
|
Michigan Stars FC U23 | ||||||
|
Livonia City FC |
Midwest Premier League - Great Lakes West 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tulip City United SC | ||||||
|
Northern Indiana FC | ||||||
|
Lansing Common FC | ||||||
|
Indy Boyz FC | ||||||
|
Holland Rovers | ||||||
|
1927SC |
Midwest Premier League - Heartland Division 1 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CNSC RWB Adria Chicago | ||||||
|
Chicago House AC | ||||||
|
Steel City FC | ||||||
|
Dekalb United | ||||||
|
Czarni Jaslo | ||||||
|
Bavarian United SC |
Midwest Premier League - Heartland Division 2 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rockford FC | ||||||
|
Green Bay Glory | ||||||
|
Edgewater Castle FC | ||||||
|
Chicago Ghost FC | ||||||
|
Strikers Fox Valley SC | ||||||
|
Berber City FC | ||||||
|
AFC Roscoe |