Berber City FC - Rockford FC (2-3), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Berber City FC
Midwest Premier League | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-07-27 | Edgewater Castle FC - Berber City FC | - | |
2024-07-20 | Berber City FC - Green Bay Glory | - | |
2024-07-18 | Chicago Ghost FC - Berber City FC | 1 - 1 | |
2024-07-14 | Berber City FC - Rockford FC | 2 - 3 | |
2024-07-10 | Berber City FC - Chicago Ghost FC | 4 - 0 | |
2024-06-29 | Strikers Fox Valley SC - Berber City FC | 5 - 6 | |
2024-06-23 | AFC Roscoe - Berber City FC | 3 - 2 |
dizi 7
Genel
Rockford FC Gol yenilen maçlar 4
Rockford FC 2.5 gol üstü 5 itibaren 5
Rockford FC Karşılıklı gol 4 itibaren 5
Rockford FC Less than 4.5 cards 9 itibaren 9
Berber City FC Gol yenilen maçlar 7
Berber City FC 2.5 gol üstü 8 itibaren 8
Berber City FC Karşılıklı gol 5 itibaren 7
Berber City FC Less than 4.5 cards 8 itibaren 8
Berber City FC - Rockford FC
USA Amateur, Midwest Premier League, maç Berber City FC - Rockford FC, başlangıç zamanı 2024-07-14 00:00:31 uluslararası saat.
Berber City FC Ve Rockford FC şampiyonaya katılır Midwest Premier League, USA Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Rockford FC
Midwest Premier League | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-07-26 | Rockford FC - Green Bay Glory | - | |
2024-07-21 | Rockford FC - Strikers Fox Valley SC | - | |
2024-07-14 | Berber City FC - Rockford FC | 2 - 3 | |
2024-06-30 | Chicago Ghost FC - Rockford FC | 4 - 2 | |
2024-06-29 | Rockford FC - AFC Roscoe | 2 - 2 | |
2024-06-22 | Edgewater Castle FC - Rockford FC | 1 - 2 | |
2024-06-16 | Strikers Fox Valley SC - Rockford FC | 2 - 4 |
Puan durumu
Midwest Premier League - Gateway 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cedar Rapids Inferno | 8 | 6 | 2 | 0 | 21:9 | 20 |
2
|
Ajax St. Louis | 9 | 5 | 1 | 3 | 20:15 | 16 |
3
|
AFC Columbia | 10 | 4 | 3 | 3 | 19:15 | 15 |
4
|
St. Louis Stars SC | 8 | 4 | 1 | 3 | 9:12 | 13 |
5
|
Club Atletico Saint Louis U21 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10:19 | 10 |
6
|
Junction Football Club | 8 | 2 | 3 | 3 | 16:18 | 9 |
7
|
Pearl City Soccer Club | 7 | 2 | 2 | 3 | 20:15 | 8 |
8
|
Southeast Soccer Academy | 8 | 1 | 1 | 6 | 10:22 | 4 |
Midwest Premier League - Great Lakes East 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Thundercats FC | 10 | 6 | 2 | 2 | 23:20 | 20 |
2
|
Cedars FC | 8 | 6 | 0 | 2 | 25:11 | 18 |
3
|
Michigan Stars FC U23 | 9 | 5 | 3 | 1 | 24:13 | 18 |
4
|
Troy United FC | 9 | 5 | 1 | 3 | 24:22 | 16 |
5
|
Liquid Football | 9 | 4 | 3 | 2 | 22:19 | 15 |
6
|
Inter Detroit | 9 | 4 | 1 | 4 | 26:23 | 13 |
7
|
Jaguars FC | 10 | 3 | 1 | 6 | 13:24 | 10 |
8
|
Futsal Factory Academy | 10 | 2 | 2 | 6 | 24:31 | 8 |
9
|
Livonia City FC | 8 | 2 | 1 | 5 | 17:18 | 7 |
10
|
Ypsi Yetis FC | 10 | 1 | 2 | 7 | 7:24 | 5 |
Midwest Premier League - Great Lakes West 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Northern Indiana FC | 10 | 9 | 1 | 0 | 34:9 | 28 |
2
|
1927SC | 10 | 8 | 1 | 1 | 35:5 | 25 |
3
|
Holland Rovers | 10 | 4 | 0 | 6 | 23:24 | 12 |
4
|
Lansing Common FC | 9 | 3 | 1 | 5 | 17:18 | 10 |
5
|
Tulip City United SC | 10 | 3 | 1 | 6 | 16:19 | 10 |
6
|
Indy Boyz FC | 9 | 0 | 0 | 9 | 8:58 | 0 |
Midwest Premier League - Heartland Division 1 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bavarian United SC II | 8 | 6 | 1 | 1 | 20:10 | 19 |
2
|
Chicago House AC | 7 | 6 | 0 | 1 | 18:7 | 18 |
3
|
CNSC RWB Adria Chicago | 7 | 5 | 1 | 1 | 15:10 | 16 |
4
|
Dekalb United | 8 | 1 | 2 | 5 | 11:19 | 5 |
5
|
Czarni Jaslo | 8 | 1 | 1 | 6 | 12:20 | 4 |
6
|
Steel City FC | 8 | 1 | 1 | 6 | 6:16 | 4 |
Midwest Premier League - Heartland Division 2 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AFC Roscoe | 10 | 7 | 2 | 1 | 25:14 | 23 |
2
|
Green Bay Glory | 9 | 7 | 0 | 2 | 27:9 | 21 |
3
|
Rockford FC | 10 | 5 | 1 | 4 | 20:22 | 16 |
4
|
Edgewater Castle FC | 10 | 4 | 3 | 3 | 21:16 | 15 |
5
|
Chicago Ghost FC | 10 | 3 | 3 | 4 | 12:20 | 12 |
6
|
Berber City FC | 10 | 2 | 2 | 6 | 19:28 | 8 |
7
|
Strikers Fox Valley SC | 9 | 0 | 1 | 8 | 14:29 | 1 |
Midwest Premier League - Gateway 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
St. Louis Stars SC | ||||||
|
Southeast Soccer Academy | ||||||
|
Pearl City Soccer Club | ||||||
|
Junction Football Club | ||||||
|
Club Atletico Saint Louis | ||||||
|
Cedar Rapids Inferno | ||||||
|
Ajax St. Louis | ||||||
|
AFC Columbia |
Midwest Premier League - Great Lakes East 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Michigan Stars FC U23 | ||||||
|
Jaguars FC | ||||||
|
Inter Detroit | ||||||
|
Liquid Football | ||||||
|
Futsal Factory Academy | ||||||
|
Cedars FC | ||||||
|
Livonia City FC | ||||||
|
Troy United FC | ||||||
|
Thundercats FC | ||||||
|
Ypsi Yetis FC |
Midwest Premier League - Great Lakes West 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tulip City United SC | ||||||
|
Northern Indiana FC | ||||||
|
Lansing Common FC | ||||||
|
Indy Boyz FC | ||||||
|
Holland Rovers | ||||||
|
1927SC |
Midwest Premier League - Heartland Division 1 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CNSC RWB Adria Chicago | ||||||
|
Chicago House AC | ||||||
|
Steel City FC | ||||||
|
Dekalb United | ||||||
|
Bavarian United SC | ||||||
|
Czarni Jaslo |
Midwest Premier League - Heartland Division 2 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rockford FC | ||||||
|
Green Bay Glory | ||||||
|
Edgewater Castle FC | ||||||
|
Chicago Ghost FC | ||||||
|
Strikers Fox Valley SC | ||||||
|
Berber City FC | ||||||
|
AFC Roscoe |
Midwest Premier League - Gateway 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
St. Louis Stars SC | ||||||
|
Southeast Soccer Academy | ||||||
|
Pearl City Soccer Club | ||||||
|
Junction Football Club | ||||||
|
Club Atletico Saint Louis | ||||||
|
Cedar Rapids Inferno | ||||||
|
Ajax St. Louis | ||||||
|
AFC Columbia |
Midwest Premier League - Great Lakes East 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Jaguars FC | ||||||
|
Inter Detroit | ||||||
|
Liquid Football | ||||||
|
Futsal Factory Academy | ||||||
|
Cedars FC | ||||||
|
Troy United FC | ||||||
|
Thundercats FC | ||||||
|
Ypsi Yetis FC | ||||||
|
Michigan Stars FC U23 | ||||||
|
Livonia City FC |
Midwest Premier League - Great Lakes West 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tulip City United SC | ||||||
|
Northern Indiana FC | ||||||
|
Lansing Common FC | ||||||
|
Indy Boyz FC | ||||||
|
Holland Rovers | ||||||
|
1927SC |
Midwest Premier League - Heartland Division 1 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CNSC RWB Adria Chicago | ||||||
|
Chicago House AC | ||||||
|
Steel City FC | ||||||
|
Dekalb United | ||||||
|
Czarni Jaslo | ||||||
|
Bavarian United SC |
Midwest Premier League - Heartland Division 2 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rockford FC | ||||||
|
Green Bay Glory | ||||||
|
Edgewater Castle FC | ||||||
|
Chicago Ghost FC | ||||||
|
Strikers Fox Valley SC | ||||||
|
Berber City FC | ||||||
|
AFC Roscoe |