Hellenic AC - UASC Lions (0-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Hellenic AC
Greater Chicago Soccer League | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-08-18 | Hellenic AC - CKS Warta | - | |
2024-08-09 | Viking AA - Hellenic AC | - | |
2024-08-03 | Firebirds SC - Hellenic AC | - | |
2024-07-28 | UASC Lions - Hellenic AC | - | |
2024-07-21 | Hellenic AC - Gazelle SC | - | |
2024-07-14 | Hellenic AC - UASC Lions | 0 - 0 | |
2024-07-07 | Hellenic AC - Firebirds SC | 2 - 4 | |
2024-06-30 | Hellenic AC - CNSC RWB Adria Chicago II | Ertelenen | |
2024-06-23 | Hellenic AC - Viking AA | 1 - 4 | |
2024-06-20 | CNSC RWB Adria Chicago II - Hellenic AC | 3 - 1 |
dizi 6
Genel
Hellenic AC 2.5 gol üstü 6 itibaren 7
Hellenic AC Karşılıklı gol 6 itibaren 7
Hellenic AC Galibiyetsiz 3
Hellenic AC Less than 4.5 cards 7 itibaren 7
UASC Lions 2.5 gol üstü 5 itibaren 5
UASC Lions Less than 4.5 cards 5 itibaren 5
Hellenic AC - UASC Lions
USA Amateur, Greater Chicago Soccer League, maç Hellenic AC - UASC Lions, başlangıç zamanı 2024-07-14 23:00:55 uluslararası saat.
Hellenic AC Ve UASC Lions şampiyonaya katılır Greater Chicago Soccer League, USA Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: UASC Lions
Greater Chicago Soccer League | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-08-25 | SC Connection - UASC Lions | - | |
2024-08-07 | Firebirds SC - UASC Lions | - | |
2024-08-04 | UASC Lions - CKS Warta | - | |
2024-07-28 | UASC Lions - Hellenic AC | - | |
2024-07-21 | UASC Lions - Viking AA | - | |
2024-07-14 | Hellenic AC - UASC Lions | 0 - 0 | |
2024-06-28 | Viking AA - UASC Lions | 2 - 1 | |
2024-06-23 | UASC Lions - Gazelle SC | 3 - 0 | |
2024-06-09 | UASC Lions - SC Connection | 2 - 1 | |
2024-06-02 | UASC Lions - Firebirds SC | 4 - 2 |
Puan durumu
GCSL - Major Division 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
United SC | 7 | 6 | 1 | 0 | 35:4 | 19 |
2
|
Das Magic FC | 7 | 4 | 2 | 1 | 16:19 | 14 |
3
|
Wings SC | 8 | 4 | 1 | 3 | 29:22 | 13 |
4
|
Assur City FC | 5 | 3 | 1 | 1 | 15:7 | 10 |
5
|
Force UA FC | 7 | 3 | 1 | 3 | 15:15 | 10 |
6
|
Winged Bull FC | 5 | 2 | 2 | 1 | 8:11 | 8 |
7
|
Liths SC | 6 | 1 | 0 | 5 | 15:22 | 3 |
8
|
FK Nikola Tesla | 5 | 1 | 0 | 4 | 6:18 | 3 |
9
|
Stare Byki FC | 6 | 0 | 0 | 6 | 7:28 | 0 |
GCSL - Premier Division 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Viking AA | 8 | 7 | 1 | 0 | 28:6 | 22 |
2
|
Firebirds SC | 9 | 5 | 1 | 3 | 20:16 | 16 |
3
|
CNSC RWB Adria Chicago II | 6 | 4 | 2 | 0 | 19:6 | 14 |
4
|
UASC Lions | 6 | 4 | 0 | 2 | 12:8 | 12 |
5
|
Hellenic AC | 8 | 3 | 1 | 4 | 11:17 | 10 |
6
|
CKS Warta | 7 | 1 | 2 | 4 | 6:16 | 5 |
7
|
SC Connection | 8 | 1 | 1 | 6 | 11:19 | 4 |
8
|
Gazelle SC | 6 | 0 | 0 | 6 | 5:24 | 0 |
GCSL - City Division 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lakeview FC | 8 | 6 | 2 | 0 | 37:9 | 20 |
2
|
Juanacatlan FC Gorillas | 8 | 6 | 1 | 1 | 40:15 | 19 |
3
|
AFC Roscoe II | 8 | 5 | 1 | 2 | 31:15 | 16 |
4
|
KICS FC Talara | 8 | 4 | 2 | 2 | 22:9 | 14 |
5
|
SouthPond FC | 8 | 2 | 2 | 4 | 19:25 | 8 |
6
|
United SC II | 8 | 2 | 1 | 5 | 19:27 | 7 |
7
|
Chicago City SC II | 8 | 2 | 1 | 5 | 23:28 | 7 |
8
|
Urbano FC | 8 | 0 | 0 | 8 | 3:66 | 0 |
GCSL - Major Division 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Force UA FC | ||||||
|
Das Magic FC | ||||||
|
Wings SC | ||||||
|
Winged Bull FC | ||||||
|
United SC | ||||||
|
Liths SC | ||||||
|
Assur City FC | ||||||
|
FK Nikola Tesla | ||||||
|
Stare Byki FC |
GCSL - Premier Division 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Hellenic AC | ||||||
|
Firebirds SC | ||||||
|
Viking AA | ||||||
|
CNSC RWB Adria Chicago | ||||||
|
UASC Lions | ||||||
|
SC Connection | ||||||
|
Gazelle SC | ||||||
|
CKS Warta |
GCSL - City Division 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Juanacatlan FC Gorillas | ||||||
|
KICS FC Talara | ||||||
|
AFC Roscoe | ||||||
|
Lakeview FC | ||||||
|
United SC II | ||||||
|
Chicago City SC | ||||||
|
SouthPond FC | ||||||
|
Urbano FC |
GCSL - Major Division 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Force UA FC | ||||||
|
Winged Bull FC | ||||||
|
Wings SC | ||||||
|
Das Magic FC | ||||||
|
Assur City FC | ||||||
|
United SC | ||||||
|
FK Nikola Tesla | ||||||
|
Stare Byki FC | ||||||
|
Liths SC |
GCSL - Premier Division 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Viking AA | ||||||
|
Firebirds SC | ||||||
|
Hellenic AC | ||||||
|
CNSC RWB Adria Chicago | ||||||
|
UASC Lions | ||||||
|
Gazelle SC | ||||||
|
CKS Warta | ||||||
|
SC Connection |
GCSL - City Division 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
KICS FC Talara | ||||||
|
Lakeview FC | ||||||
|
AFC Roscoe | ||||||
|
Juanacatlan FC Gorillas | ||||||
|
Urbano FC | ||||||
|
SouthPond FC | ||||||
|
Chicago City SC | ||||||
|
United SC II |