San Martín Formosa - Boca Unidos , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Göstergeler
Aritmetik ortalama
Toplamda | Evde | Uzakta | Göstergeler | Toplamda | Evde | Uzakta |
---|---|---|---|---|---|---|
1.95 | 2 | 1.9 | Ortalama toplam oyun |
1.95 | 1.5 | 2.4 |
1.3 | 1.7 | 0.9 | Atılan ortalama gol sayısı |
0.75 | 0.9 | 0.6 |
0.65 | 0.3 | 1 | Ortalama goller |
1.2 | 0.6 | 1.8 |
Göreceli göstergeler
50%
kazanır
25%
Beraberlik
25%
Zararlar
Bitmiş: 60%
Altında: 40%
Total 1.5
Bitmiş: 35%
Altında: 65%
Total 2.5
Bitmiş: 10%
Altında: 90%
Total 3.5
20%
kazanır
30%
Beraberlik
50%
Zararlar
Bitmiş: 60%
Altında: 40%
Total 1.5
Bitmiş: 30%
Altında: 70%
Total 2.5
Bitmiş: 15%
Altında: 85%
Total 3.5
Olaylar: San Martín Formosa
Torneo Federal A | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-07-14 | San Martín Formosa - Boca Unidos | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-07-07 | Central Norte de Salta - San Martín Formosa | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-06-30 | San Martín Formosa - CA Sarmiento de la Banda | 1 - 1 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-06-15 | CA Sarmiento de Resistencia - San Martín Formosa | 0 - 1 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-09 | San Martín Formosa - Juventud Antoniana | 2 - 0 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-02 | Crucero del Norte - San Martín Formosa | 1 - 3 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-05-26 | San Martín Formosa - CA Sol de America de Formosa | 0 - 0 |
San Martín Formosa - Boca Unidos
Arjantin, Torneo Federal A, maç San Martín Formosa - Boca Unidos, başlangıç zamanı 2024-07-14 21:00:00 uluslararası saat.
San Martín Formosa Ve Boca Unidos şampiyonaya katılır Torneo Federal A, Arjantin.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Boca Unidos
Torneo Federal A | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-07-14 | San Martín Formosa - Boca Unidos | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-07-07 | Boca Unidos - CA Sarmiento de Resistencia | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-06-30 | Juventud Antoniana - Boca Unidos | 2 - 0 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-06-23 | Boca Unidos - Crucero del Norte | 2 - 0 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-06-16 | CA Sol de America de Formosa - Boca Unidos | 2 - 1 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-09 | Boca Unidos - Union De Sunchales | 0 - 1 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-05-26 | Central Norte de Salta - Boca Unidos | 2 - 0 |
Puan durumu
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Olimpo Bahia Blanca | 16 | 9 | 5 | 2 | 22:10 | 32 |
2
|
CA Germinal | 16 | 8 | 7 | 1 | 23:11 | 31 |
3
|
Villa Mitre De Bahia Blanca | 16 | 9 | 3 | 4 | 21:11 | 30 |
4
|
Kimberley | 17 | 5 | 9 | 3 | 15:11 | 24 |
5
|
CD Santamarina Tandil | 17 | 5 | 7 | 5 | 17:14 | 22 |
6
|
Circulo Deportivo | 16 | 6 | 3 | 7 | 17:23 | 21 |
7
|
Sol de Mayo | 16 | 6 | 2 | 8 | 16:28 | 20 |
8
|
Deportivo Rincón | 16 | 5 | 3 | 8 | 13:17 | 18 |
9
|
Cipolletti | 16 | 3 | 6 | 7 | 8:14 | 15 |
10
|
Club Atlético Sansinena | 18 | 1 | 5 | 12 | 8:21 | 8 |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gutiérrez SC | 16 | 9 | 4 | 3 | 17:11 | 31 |
2
|
Club Bolivar (Arg) | 16 | 9 | 2 | 5 | 20:10 | 29 |
3
|
Camioneros | 16 | 7 | 5 | 4 | 19:11 | 26 |
4
|
Atenas Rio Cuarto | 16 | 7 | 3 | 6 | 21:17 | 24 |
5
|
CD Argentino Monte Maiz | 16 | 6 | 6 | 4 | 12:9 | 24 |
6
|
San Martin de Mendoza | 16 | 6 | 3 | 7 | 10:11 | 21 |
7
|
Juventud Unida Universitario | 16 | 5 | 5 | 6 | 12:16 | 20 |
8
|
Huracan Las Heras | 16 | 4 | 6 | 6 | 12:17 | 18 |
9
|
Estudiantes San Luis | 16 | 3 | 5 | 8 | 16:24 | 14 |
10
|
Ferro de General Pico | 16 | 2 | 5 | 9 | 7:20 | 11 |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sp. Belgrano de S. F. | 15 | 8 | 4 | 3 | 13:5 | 28 |
2
|
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo | 14 | 7 | 6 | 1 | 18:7 | 27 |
3
|
9 de Julio de Rafaela | 14 | 6 | 4 | 4 | 17:14 | 22 |
4
|
Linqueno | 15 | 6 | 4 | 5 | 12:10 | 22 |
5
|
Sportivo Las Parejas | 14 | 5 | 5 | 4 | 17:11 | 20 |
6
|
Independiente de Chivilcoy | 14 | 4 | 6 | 4 | 12:11 | 18 |
7
|
CA Douglas Haig | 14 | 3 | 6 | 5 | 12:12 | 15 |
8
|
Gimnasia Y Esgrima De Concepcion Del Uruguay | 14 | 2 | 4 | 8 | 7:19 | 10 |
9
|
Defensores de Pronunciamiento | 14 | 2 | 3 | 9 | 8:27 | 9 |
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Central Norte de Salta | 14 | 9 | 4 | 1 | 20:8 | 31 |
2
|
CA Sarmiento de la Banda | 15 | 9 | 3 | 3 | 21:10 | 30 |
3
|
San Martín Formosa | 14 | 7 | 4 | 3 | 18:8 | 25 |
4
|
CA Sol de America de Formosa | 14 | 6 | 4 | 4 | 12:11 | 22 |
5
|
Juventud Antoniana | 14 | 5 | 4 | 5 | 11:12 | 19 |
6
|
Crucero del Norte | 15 | 3 | 6 | 6 | 10:14 | 15 |
7
|
CA Sarmiento de Resistencia | 14 | 2 | 5 | 7 | 7:13 | 11 |
8
|
Boca Unidos | 14 | 2 | 4 | 8 | 9:17 | 10 |
9
|
Union De Sunchales | 14 | 2 | 4 | 8 | 7:22 | 10 |
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kimberley | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
Club Atlético Sansinena | ||||||
|
CD Santamarina Tandil | ||||||
|
Circulo Deportivo | ||||||
|
Sol de Mayo | ||||||
|
Deportivo Rincón | ||||||
|
Olimpo Bahia Blanca | ||||||
|
Villa Mitre De Bahia Blanca | ||||||
|
Cipolletti |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
Ferro de General Pico | ||||||
|
Huracan Las Heras | ||||||
|
Juventud Unida Universitario | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
Club Bolivar (Arg) | ||||||
|
Estudiantes San Luis | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
Camioneros | ||||||
|
Gutiérrez SC |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Boca Unidos | ||||||
|
Central Norte de Salta | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
CA Sarmiento de Resistencia | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Crucero del Norte | ||||||
|
Juventud Antoniana | ||||||
|
San Martín Formosa | ||||||
|
Union De Sunchales |
Torneo Federal A 2024, Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Kimberley | ||||||
|
CA Germinal | ||||||
|
Club Atlético Sansinena | ||||||
|
CD Santamarina Tandil | ||||||
|
Circulo Deportivo | ||||||
|
Sol de Mayo | ||||||
|
Deportivo Rincón | ||||||
|
Olimpo Bahia Blanca | ||||||
|
Villa Mitre De Bahia Blanca | ||||||
|
Cipolletti |
Torneo Federal A 2024, Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
San Martin de Mendoza | ||||||
|
Ferro de General Pico | ||||||
|
Huracan Las Heras | ||||||
|
Juventud Unida Universitario | ||||||
|
CD Argentino Monte Maiz | ||||||
|
Club Bolivar (Arg) | ||||||
|
Estudiantes San Luis | ||||||
|
Atenas Rio Cuarto | ||||||
|
Camioneros | ||||||
|
Gutiérrez SC |
Torneo Federal A 2024, Group 3: 2024
Torneo Federal A 2024, Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Boca Unidos | ||||||
|
Central Norte de Salta | ||||||
|
CA Sarmiento de la Banda | ||||||
|
CA Sarmiento de Resistencia | ||||||
|
CA Sol de America de Formosa | ||||||
|
Crucero del Norte | ||||||
|
Juventud Antoniana | ||||||
|
San Martín Formosa | ||||||
|
Union De Sunchales |