Czarni Połaniec - Sokół Kolbuszowa Dolna (2-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Czarni Połaniec
III Liga, Group 4 | |||
yuvarlak 7 | |||
2024-09-07 | Czarni Połaniec - RKS Garbarnia Krakow | İptal Edildi | |
2024-09-07 | Czarni Połaniec - Unia Tarnów | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-08-31 | Chelmianka Chelm - Czarni Połaniec | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-08-24 | Czarni Połaniec - Korona II Kielce | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-21 | Sandecja Nowy Sacz - Czarni Połaniec | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-17 | Czarni Połaniec - Swidniczanka Swidnik | 2 - 0 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-10 | KSZO Ostrowiec Swietokrzyski - Czarni Połaniec | 6 - 1 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-03 | Czarni Połaniec - Siarka Tarnobrzeg | 2 - 4 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-26 | Czarni Połaniec - Wisłoka Dębica | 2 - 2 | |
2024-07-18 | Czarni Połaniec - Sokół Kolbuszowa Dolna | 2 - 1 |
Czarni Połaniec - Sokół Kolbuszowa Dolna
Dünya, Club Friendly Games, maç Czarni Połaniec - Sokół Kolbuszowa Dolna, başlangıç zamanı 2024-07-18 16:00:00 uluslararası saat.
Czarni Połaniec Ve Sokół Kolbuszowa Dolna şampiyonaya katılır Club Friendly Games, Dünya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Sokół Kolbuszowa Dolna
IV. Liga - Podkarpacka | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-08-28 | Ekoball Stal Sanok - Sokół Kolbuszowa Dolna | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-23 | Sokół Kolbuszowa Dolna - Sokół Kamień | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-17 | JKS Jarosław - Sokół Kolbuszowa Dolna | 1 - 2 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-13 | Sokół Kolbuszowa Dolna - JKS Czarni 1910 Jasło | 5 - 1 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-10 | Sokół Nisko - Sokół Kolbuszowa Dolna | 1 - 3 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-18 | Czarni Połaniec - Sokół Kolbuszowa Dolna | 2 - 1 | |
IV. Liga - Podkarpacka | |||
yuvarlak 34 | |||
2024-06-15 | Stal Łańcut - Sokół Kolbuszowa Dolna | 1 - 2 |
Puan durumu
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Libertad Reserve | 6 | 3 | 1 | 2 | 7:6 | 10 |
2
|
Sportivo Luqueño Reserve | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:0 | 9 |
3
|
Olimpia Reserve | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
4
|
Cerro Porteño Reserve | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
5
|
Guaraní Reserve | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:5 | 5 |
6
|
Nacional Asunción Reserve | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
7
|
2 de Mayo Reserve | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | 4 |
8
|
Sportivo Trinidense Reserve | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:3 | 3 |
9
|
Tacuary Reserve | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
General Caballero Reserve | 5 | 0 | 0 | 5 | 2:16 | 0 |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |
Primera División Reserve, Clausura 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sportivo Luqueño Reserve | ||||||
|
Libertad Reserve | ||||||
|
Nacional Asunción Reserve | ||||||
|
2 de Mayo Reserve | ||||||
|
Olimpia Reserve | ||||||
|
Guaraní Reserve | ||||||
|
Cerro Porteño Reserve | ||||||
|
Tacuary Reserve | ||||||
|
Sportivo Trinidense Reserve | ||||||
|
General Caballero Reserve |