Avangard Chaplygin - FC Sokol Lipetsk , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Avangard Chaplygin
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
yuvarlak 14 | |||
2024-09-06 | Avangard Chaplygin - Rodnik Parshinovka | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-08-30 | Avangard Chaplygin - Temp Dobroye | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-08-23 | Spartak Kazinka - Avangard Chaplygin | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-08-17 | Avangard Chaplygin - Gazovik Zadonsk | 5 - 3 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-08-03 | Lev Tolstoy - Avangard Chaplygin | 6 - 1 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-07-27 | Atom Lebedyan - Avangard Chaplygin | 2 - 0 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-07-20 | Avangard Chaplygin - FC Sokol Lipetsk | Ertelenen | |
yuvarlak 7 | |||
2024-06-28 | Rodnik Parshinovka - Avangard Chaplygin | Ertelenen |
Avangard Chaplygin - FC Sokol Lipetsk
Russia Amateur, Championat Lipetskoy Oblasti, maç Avangard Chaplygin - FC Sokol Lipetsk, başlangıç zamanı 2024-07-20 09:00:00 uluslararası saat.
Avangard Chaplygin Ve FC Sokol Lipetsk şampiyonaya katılır Championat Lipetskoy Oblasti, Russia Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Sokol Lipetsk
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
yuvarlak 14 | |||
2024-09-06 | Spartak Kazinka - FC Sokol Lipetsk | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-08-30 | FC Sokol Lipetsk - Lev Tolstoy | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-08-23 | Atom Lebedyan - FC Sokol Lipetsk | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-08-18 | FC Sokol Lipetsk - Temp Dobroye | 7 - 0 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-14 | Temp Dobroye - FC Sokol Lipetsk | 0 - 6 | |
Lipetsk Oblast Cup | |||
yuvarlak 29 | |||
2024-08-10 | FC Sokol Lipetsk - Atom Lebedyan | Ertelenen | |
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-08-04 | FC Sokol Lipetsk - Rodnik Parshinovka | 0 - 0 | |
Lipetsk Oblast Cup | |||
yuvarlak 28 | |||
2024-07-31 | Lev Tolstoy - FC Sokol Lipetsk | 2 - 11 |
Puan durumu
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Sokol Lipetsk | 9 | 8 | 1 | 0 | 47:5 | 25 |
2
|
Atom Lebedyan | 10 | 7 | 1 | 2 | 29:13 | 22 |
3
|
Rodnik Parshinovka | 10 | 7 | 1 | 2 | 24:9 | 22 |
4
|
Temp Dobroye | 11 | 6 | 2 | 3 | 25:22 | 20 |
5
|
Lev Tolstoy | 11 | 4 | 1 | 6 | 22:25 | 13 |
6
|
Gazovik Zadonsk | 11 | 3 | 0 | 8 | 24:50 | 9 |
7
|
Spartak Kazinka | 11 | 1 | 2 | 8 | 16:40 | 5 |
8
|
Avangard Chaplygin | 9 | 1 | 0 | 8 | 12:35 | 3 |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Vityaz-EGU | 10 | 10 | 0 | 0 | 64:10 | 30 |
2
|
Fakel Khlevnoye | 11 | 8 | 2 | 1 | 60:20 | 26 |
3
|
Voshod Ismalkovo | 10 | 7 | 1 | 2 | 47:17 | 22 |
4
|
Stanovoye | 11 | 6 | 0 | 5 | 24:25 | 18 |
5
|
Fakel Terbuny | 11 | 4 | 1 | 6 | 18:39 | 13 |
6
|
Maevka | 11 | 3 | 1 | 7 | 20:49 | 10 |
7
|
Yelets-M | 11 | 1 | 1 | 9 | 12:38 | 4 |
8
|
Dolgorukovo | 11 | 0 | 2 | 9 | 13:60 | 2 |