Fakel Khlevnoye - Stanovoye (5-2), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Fakel Khlevnoye
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
yuvarlak 14 | |||
2024-09-07 | Dolgorukovo - Fakel Khlevnoye | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-08-31 | Fakel Khlevnoye - Maevka | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-08-24 | Fakel Khlevnoye - FC Vityaz-EGU | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-08-17 | Voshod Ismalkovo - Fakel Khlevnoye | 3 - 3 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-08-04 | Fakel Khlevnoye - Fakel Terbuny | 8 - 2 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-07-28 | Yelets-M - Fakel Khlevnoye | 0 - 3 | |
Lipetsk Oblast Cup | |||
yuvarlak 27 | |||
2024-07-24 | Fakel Khlevnoye - FC Sokol Lipetsk | 1 - 2 | |
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
yuvarlak 8 | |||
2024-07-21 | Fakel Khlevnoye - Stanovoye | 5 - 2 |
dizi 5
Genel
Fakel Khlevnoye + Stanovoye Less than 4.5 cards 9 itibaren 9
Stanovoye 2.5 gol üstü 6 itibaren 7
Fakel Khlevnoye Gol yenilen maçlar 3
Fakel Khlevnoye 2.5 gol üstü 9 itibaren 9
Fakel Khlevnoye Karşılıklı gol 8 itibaren 9
Fakel Khlevnoye - Stanovoye
Russia Amateur, Championat Lipetskoy Oblasti, maç Fakel Khlevnoye - Stanovoye, başlangıç zamanı 2024-07-21 10:00:00 uluslararası saat.
Fakel Khlevnoye Ve Stanovoye şampiyonaya katılır Championat Lipetskoy Oblasti, Russia Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Stanovoye
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
yuvarlak 14 | |||
2024-09-07 | Stanovoye - FC Vityaz-EGU | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-08-31 | Voshod Ismalkovo - Stanovoye | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-08-24 | Stanovoye - Fakel Terbuny | - | |
yuvarlak 11 | |||
2024-08-18 | Yelets-M - Stanovoye | 1 - 2 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-08-04 | Maevka - Stanovoye | 4 - 1 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-07-27 | Stanovoye - Dolgorukovo | 2 - 1 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-07-21 | Fakel Khlevnoye - Stanovoye | 5 - 2 | |
yuvarlak 7 | |||
2024-07-14 | FC Vityaz-EGU - Stanovoye | 4 - 0 |
Puan durumu
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Sokol Lipetsk | 9 | 8 | 1 | 0 | 47:5 | 25 |
2
|
Atom Lebedyan | 10 | 7 | 1 | 2 | 29:13 | 22 |
3
|
Rodnik Parshinovka | 10 | 7 | 1 | 2 | 24:9 | 22 |
4
|
Temp Dobroye | 11 | 6 | 2 | 3 | 25:22 | 20 |
5
|
Lev Tolstoy | 11 | 4 | 1 | 6 | 22:25 | 13 |
6
|
Gazovik Zadonsk | 11 | 3 | 0 | 8 | 24:50 | 9 |
7
|
Spartak Kazinka | 11 | 1 | 2 | 8 | 16:40 | 5 |
8
|
Avangard Chaplygin | 9 | 1 | 0 | 8 | 12:35 | 3 |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Vityaz-EGU | 10 | 10 | 0 | 0 | 64:10 | 30 |
2
|
Fakel Khlevnoye | 11 | 8 | 2 | 1 | 60:20 | 26 |
3
|
Voshod Ismalkovo | 10 | 7 | 1 | 2 | 47:17 | 22 |
4
|
Stanovoye | 11 | 6 | 0 | 5 | 24:25 | 18 |
5
|
Fakel Terbuny | 11 | 4 | 1 | 6 | 18:39 | 13 |
6
|
Maevka | 11 | 3 | 1 | 7 | 20:49 | 10 |
7
|
Yelets-M | 11 | 1 | 1 | 9 | 12:38 | 4 |
8
|
Dolgorukovo | 11 | 0 | 2 | 9 | 13:60 | 2 |