FC Orel-2 - Dinamo-M Bryansk (2-3), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FC Orel-2
Championship SFF Center | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-09-27 | Dnepr Smolensk - FC Orel-2 | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-09-20 | Kaluga-M - FC Orel-2 | - | |
Orel Oblast Liga | |||
yuvarlak 13 | |||
2024-09-15 | FC Orel-2 - Orlovskiy MO | - | |
Championship SFF Center | |||
yuvarlak 4 | |||
2024-09-13 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - FC Orel-2 | - | |
Orel Oblast Liga | |||
yuvarlak 12 | |||
2024-09-08 | FC Mtsenskprokat Mtsensk - FC Orel-2 | - | |
Championship SFF Center | |||
yuvarlak 2 | |||
2024-09-04 | FC Orel-2 - Avangard-M Kursk | 3 - 0 | |
Orel Oblast Liga | |||
yuvarlak 11 | |||
2024-09-01 | FC Gidromashina Livny - FC Orel-2 | 4 - 3 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-08-28 | Akademia Football Orel - FC Orel-2 | 3 - 7 | |
Championship SFF Center | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-08-24 | FC Orel-2 - Dnepr Smolensk | 1 - 1 | |
Orel Oblast Liga | |||
yuvarlak 2 | |||
2024-08-15 | FC Orel-2 - Akademia Football Orel | İptal Edildi |
dizi 7
Genel
Dinamo-M Bryansk Kayıplar 5
Dinamo-M Bryansk Gol yenilen maçlar 6
Dinamo-M Bryansk 2.5 gol üstü 5 itibaren 6
Dinamo-M Bryansk Less than 4.5 cards 6 itibaren 6
FC Orel-2 Galibiyetsiz 4
FC Orel-2 Gol yenilen maçlar 4
FC Orel-2 2.5 gol üstü 6 itibaren 8
FC Orel-2 Less than 4.5 cards 8 itibaren 8
FC Orel-2 - Dinamo-M Bryansk
Russia Amateur, Championship SFF Center, maç FC Orel-2 - Dinamo-M Bryansk, başlangıç zamanı 2024-07-27 13:00:12 uluslararası saat.
FC Orel-2 Ve Dinamo-M Bryansk şampiyonaya katılır Championship SFF Center, Russia Amateur.
Maç stadyumda gerçekleşecek şehirdeki Estádio Olímpico Pedro Ludovico Teixeira Goiania , Brezilya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Dinamo-M Bryansk
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
yuvarlak 26 | |||
2024-09-21 | Dinamo-M Bryansk - FC Bezhitsa Bryansk | - | |
Championship SFF Center | |||
yuvarlak 4 | |||
2024-09-13 | FC Urozhay Elan - Dinamo-M Bryansk | - | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
yuvarlak 25 | |||
2024-09-11 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - Dinamo-M Bryansk | - | |
yuvarlak 24 | |||
2024-09-08 | FC Torpedo Roslavl - Dinamo-M Bryansk | - | |
Championship SFF Center | |||
yuvarlak 3 | |||
2024-09-07 | FC Khimmash-Servis Borisoglebsk - Dinamo-M Bryansk | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-09-01 | Rotor-M Volgograd - Dinamo-M Bryansk | 0 - 2 | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
yuvarlak 23 | |||
2024-08-31 | Dinamo-M Bryansk - FC Avangard Kletnya | Ertelenen | |
Championship SFF Center | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-08-24 | FC Lokomotiv Liski - Dinamo-M Bryansk | 6 - 0 | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
yuvarlak 22 | |||
2024-08-22 | FC Lokomotiv Unecha - Dinamo-M Bryansk | 0 - 3 | |
yuvarlak 21 | |||
2024-08-18 | Dinamo-M Bryansk - DFTS A. Stepina Bryansk | 1 - 2 |
Puan durumu
Championship SFF Center – Final 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Lokomotiv Liski | 2 | 2 | 0 | 0 | 10:0 | 21 |
2
|
FC Atom Novovoronezh | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 20 |
3
|
FC Urozhay Elan | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 17 |
4
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 16 |
5
|
FC Metallurg-Oskol | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:4 | 13 |
6
|
FC Aleksandr Dyatkovo | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 12 |
7
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 11 |
8
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 10 |
9
|
Dinamo-M Bryansk | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:6 | 10 |
10
|
Rotor-M Volgograd | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | 8 |
Championship SFF Center - Final East 6-9 places 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Akademia Football Tambov | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 |
2
|
FC Yelets | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 3 |
3
|
Metallurg-M Lipetsk | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
4
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |
Championship SFF Center – Final West 6-10 places 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Orel-2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | 4 |
2
|
Kaluga-M | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
3
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
4
|
Dnepr Smolensk | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 |
5
|
Avangard-M Kursk | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | 1 |
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Lokomotiv Liski | 16 | 12 | 3 | 1 | 41:13 | 39 |
2
|
FC Urozhay Elan | 16 | 11 | 2 | 3 | 48:16 | 35 |
3
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | 16 | 9 | 5 | 2 | 34:8 | 32 |
4
|
Rotor-M Volgograd | 16 | 9 | 3 | 4 | 32:19 | 30 |
5
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | 16 | 5 | 7 | 4 | 22:15 | 22 |
6
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | 16 | 4 | 3 | 9 | 25:43 | 15 |
7
|
FC Yelets | 16 | 4 | 3 | 9 | 25:42 | 15 |
8
|
Akademia Football Tambov | 16 | 3 | 2 | 11 | 19:33 | 11 |
9
|
Metallurg-M Lipetsk | 16 | 0 | 2 | 14 | 5:62 | 2 |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Atom Novovoronezh | 18 | 15 | 2 | 1 | 71:17 | 47 |
2
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | 18 | 12 | 3 | 3 | 35:21 | 39 |
3
|
FC Metallurg-Oskol | 18 | 12 | 2 | 4 | 45:18 | 38 |
4
|
FC Aleksandr Dyatkovo | 18 | 9 | 4 | 5 | 30:18 | 31 |
5
|
Dinamo-M Bryansk | 18 | 7 | 4 | 7 | 23:30 | 25 |
6
|
FC Orel-2 | 18 | 6 | 1 | 11 | 18:27 | 19 |
7
|
Kaluga-M | 18 | 4 | 6 | 8 | 21:31 | 18 |
8
|
Dnepr Smolensk | 18 | 4 | 3 | 11 | 13:40 | 15 |
9
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | 18 | 3 | 3 | 12 | 16:34 | 12 |
10
|
Avangard-M Kursk | 18 | 3 | 2 | 13 | 15:51 | 11 |
yer
Brezilya
ülke
Goiania
Kent
Estádio Olímpico Pedro Ludovico Teixeira
stadyum