Temp Barnaul - Rassvet Krasnoyarsk (4-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Temp Barnaul
Championship MFS Volga | |||
yuvarlak 28 | |||
2024-09-14 | FK Chita - Temp Barnaul | - | |
yuvarlak 26 | |||
2024-09-07 | Temp Barnaul - Dinamo-M Barnaul | - | |
yuvarlak 18 | |||
2024-09-01 | Raspadskaya Mezhdurechensk - Temp Barnaul | - | |
SFF Sibir Cup | |||
yuvarlak 28 | |||
2024-08-28 | Temp Barnaul - Raspadskaya Mezhdurechensk | - | |
Championship MFS Volga | |||
yuvarlak 24 | |||
2024-08-23 | Temp Barnaul - FC Novosibirsk-2 | - | |
Russian Cup - Regional Path | |||
yuvarlak 64 | |||
2024-08-21 | FC Novosibirsk - Temp Barnaul | 4 - 3 | |
Championship MFS Volga | |||
yuvarlak 22 | |||
2024-08-16 | Polimer Barnaul - Temp Barnaul | 0 - 1 | |
SFF Sibir Cup | |||
yuvarlak 28 | |||
2024-08-10 | Raspadskaya Mezhdurechensk - Temp Barnaul | 0 - 0 | |
Championship MFS Volga | |||
yuvarlak 19 | |||
2024-08-04 | FK Novokuznetsk - Temp Barnaul | 0 - 1 | |
Russian Cup, Interregional | |||
2024-07-31 | Temp Barnaul - FC Dynamo Barnaul | 2 - 1 |
dizi 9
Genel
Temp Barnaul + Rassvet Krasnoyarsk Less than 4.5 cards 10 itibaren 10
Temp Barnaul Mağlubiyetsiz 11
Temp Barnaul 2.5 gol üstü 5 itibaren 6
Rassvet Krasnoyarsk Galibiyetsiz 4
Rassvet Krasnoyarsk Gol yenilen maçlar 6
Rassvet Krasnoyarsk 2.5 gol üstü 5 itibaren 7
Rassvet Krasnoyarsk Karşılıklı gol 5 itibaren 6
Kişisel toplantılar
Temp Barnaul + Rassvet Krasnoyarsk 2.5 gol üstü 4 itibaren 5
Temp Barnaul + Rassvet Krasnoyarsk Less than 4.5 cards 5 itibaren 5
Temp Barnaul - Rassvet Krasnoyarsk
Russia Amateur, Championship MFS Volga, maç Temp Barnaul - Rassvet Krasnoyarsk, başlangıç zamanı 2024-07-26 12:00:00 uluslararası saat.
Temp Barnaul Ve Rassvet Krasnoyarsk şampiyonaya katılır Championship MFS Volga, Russia Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Rassvet Krasnoyarsk
Championship MFS Volga | |||
yuvarlak 31 | |||
2024-09-29 | Rassvet Krasnoyarsk - Dinamo-M Barnaul | - | |
yuvarlak 30 | |||
2024-09-27 | Rassvet Krasnoyarsk - FC Novosibirsk-2 | - | |
yuvarlak 24 | |||
2024-08-24 | Rassvet Krasnoyarsk - Enisey-M Krasnoyarsk | - | |
yuvarlak 23 | |||
2024-08-18 | Raspadskaya Mezhdurechensk - Rassvet Krasnoyarsk | 3 - 1 | |
yuvarlak 22 | |||
2024-08-16 | FK Novokuznetsk - Rassvet Krasnoyarsk | 2 - 1 | |
yuvarlak 21 | |||
2024-08-11 | Rassvet Krasnoyarsk - FK Chita | 2 - 4 | |
yuvarlak 19 | |||
2024-08-04 | Rassvet Krasnoyarsk - Baikal Irkutsk | 4 - 2 | |
yuvarlak 18 | |||
2024-08-02 | Rassvet Krasnoyarsk - FC Buryatia Ulan-Ude | 0 - 2 |
Puan durumu
Championship SFF Sibir 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Temp Barnaul | 14 | 12 | 1 | 1 | 38:4 | 37 |
2
|
Raspadskaya Mezhdurechensk | 15 | 9 | 3 | 3 | 27:14 | 30 |
3
|
FC Buryatia Ulan-Ude | 15 | 9 | 2 | 4 | 29:16 | 29 |
4
|
FK Novokuznetsk | 16 | 8 | 3 | 5 | 31:24 | 27 |
5
|
Polimer Barnaul | 15 | 6 | 5 | 4 | 24:18 | 23 |
6
|
FC Novosibirsk-2 | 14 | 6 | 4 | 4 | 24:16 | 22 |
7
|
FK Chita | 15 | 6 | 4 | 5 | 23:25 | 22 |
8
|
Dinamo-M Barnaul | 15 | 4 | 4 | 7 | 17:32 | 16 |
9
|
Enisey-M Krasnoyarsk | 17 | 3 | 2 | 12 | 23:47 | 11 |
10
|
Baikal Irkutsk | 15 | 3 | 1 | 11 | 20:34 | 10 |
11
|
Rassvet Krasnoyarsk | 17 | 3 | 1 | 13 | 17:43 | 10 |
Championship SFF Sibir 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Chita | ||||||
|
Polimer Barnaul | ||||||
|
Enisey-M Krasnoyarsk | ||||||
|
FC Novosibirsk-2 | ||||||
|
Rassvet Krasnoyarsk | ||||||
|
FK Novokuznetsk | ||||||
|
Baikal Irkutsk | ||||||
|
FC Buryatia Ulan-Ude | ||||||
|
Temp Barnaul | ||||||
|
Raspadskaya Mezhdurechensk | ||||||
|
Dinamo-M Barnaul |
Championship SFF Sibir 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Chita | ||||||
|
Polimer Barnaul | ||||||
|
Enisey-M Krasnoyarsk | ||||||
|
FC Novosibirsk-2 | ||||||
|
Dinamo-M Barnaul | ||||||
|
Rassvet Krasnoyarsk | ||||||
|
FK Novokuznetsk | ||||||
|
Baikal Irkutsk | ||||||
|
FC Buryatia Ulan-Ude | ||||||
|
Temp Barnaul | ||||||
|
Raspadskaya Mezhdurechensk |