Dekalb United - Steel City FC , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Dekalb United
Midwest Premier League | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-07-27 | Dekalb United - Steel City FC | - | |
2024-07-21 | Chicago House AC - Dekalb United | - | |
2024-07-14 | Dekalb United - Bavarian United SC II | - | |
2024-06-27 | Dekalb United - Czarni Jaslo | 2 - 5 | |
2024-06-22 | Dekalb United - CNSC RWB Adria Chicago | 2 - 2 | |
2024-06-19 | Steel City FC - Dekalb United | 2 - 0 | |
2024-06-09 | Dekalb United - Chicago House AC | 0 - 3 | |
2024-06-02 | Bavarian United SC II - Dekalb United | 2 - 1 |
Dekalb United - Steel City FC
USA Amateur, Midwest Premier League, maç Dekalb United - Steel City FC, başlangıç zamanı 2024-07-27 21:30:37 uluslararası saat.
Dekalb United Ve Steel City FC şampiyonaya katılır Midwest Premier League, USA Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Steel City FC
Midwest Premier League | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-07-27 | Dekalb United - Steel City FC | - | |
2024-07-20 | Czarni Jaslo - Steel City FC | - | |
2024-07-13 | Steel City FC - CNSC RWB Adria Chicago | - | |
2024-06-30 | Steel City FC - Bavarian United SC II | 0 - 2 | |
2024-06-23 | Chicago House AC - Steel City FC | 4 - 0 | |
2024-06-19 | Steel City FC - Dekalb United | 2 - 0 | |
2024-06-12 | Steel City FC - Czarni Jaslo | 1 - 1 | |
2024-05-29 | CNSC RWB Adria Chicago - Steel City FC | 1 - 0 |
Puan durumu
Midwest Premier League - Gateway 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Cedar Rapids Inferno | 7 | 6 | 1 | 0 | 18:6 | 19 |
2
|
AFC Columbia | 8 | 4 | 2 | 2 | 14:9 | 14 |
3
|
St. Louis Stars SC | 8 | 4 | 1 | 3 | 9:12 | 13 |
4
|
Ajax St. Louis | 7 | 3 | 1 | 3 | 15:12 | 10 |
5
|
Club Atletico Saint Louis U21 | 9 | 3 | 0 | 6 | 9:18 | 9 |
6
|
Pearl City Soccer Club | 7 | 2 | 2 | 3 | 20:15 | 8 |
7
|
Junction Football Club | 7 | 2 | 2 | 3 | 15:17 | 8 |
8
|
Southeast Soccer Academy | 7 | 1 | 1 | 5 | 9:20 | 4 |
Midwest Premier League - Great Lakes East 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Thundercats FC | 8 | 5 | 2 | 1 | 19:13 | 17 |
2
|
Troy United FC | 8 | 5 | 0 | 3 | 23:21 | 15 |
3
|
Michigan Stars FC U23 | 6 | 4 | 1 | 1 | 20:11 | 13 |
4
|
Cedars FC | 6 | 4 | 0 | 2 | 19:10 | 12 |
5
|
Inter Detroit | 7 | 4 | 0 | 3 | 23:19 | 12 |
6
|
Liquid Football | 6 | 3 | 2 | 1 | 14:10 | 11 |
7
|
Futsal Factory Academy | 9 | 2 | 2 | 5 | 21:27 | 8 |
8
|
Livonia City FC | 6 | 2 | 1 | 3 | 14:13 | 7 |
9
|
Jaguars FC | 8 | 2 | 1 | 5 | 11:22 | 7 |
10
|
Ypsi Yetis FC | 8 | 0 | 1 | 7 | 6:24 | 1 |
Midwest Premier League - Great Lakes West 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Northern Indiana FC | 8 | 8 | 0 | 0 | 29:7 | 24 |
2
|
1927SC | 8 | 7 | 0 | 1 | 22:5 | 21 |
3
|
Holland Rovers | 8 | 4 | 0 | 4 | 20:16 | 12 |
4
|
Tulip City United SC | 9 | 3 | 0 | 6 | 15:18 | 9 |
5
|
Lansing Common FC | 7 | 2 | 0 | 5 | 13:16 | 6 |
6
|
Indy Boyz FC | 8 | 0 | 0 | 8 | 8:45 | 0 |
Midwest Premier League - Heartland Division 1 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Bavarian United SC II | 7 | 6 | 0 | 1 | 18:8 | 18 |
2
|
Chicago House AC | 5 | 5 | 0 | 0 | 14:3 | 15 |
3
|
CNSC RWB Adria Chicago | 5 | 3 | 1 | 1 | 12:9 | 10 |
4
|
Czarni Jaslo | 7 | 1 | 1 | 5 | 9:16 | 4 |
5
|
Dekalb United | 7 | 1 | 1 | 5 | 9:17 | 4 |
6
|
Steel City FC | 7 | 1 | 1 | 5 | 5:14 | 4 |
Midwest Premier League - Heartland Division 2 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AFC Roscoe | 9 | 6 | 2 | 1 | 23:14 | 20 |
2
|
Green Bay Glory | 8 | 6 | 0 | 2 | 24:7 | 18 |
3
|
Edgewater Castle FC | 9 | 4 | 3 | 2 | 19:13 | 15 |
4
|
Rockford FC | 9 | 4 | 1 | 4 | 17:20 | 13 |
5
|
Chicago Ghost FC | 8 | 3 | 2 | 3 | 11:15 | 11 |
6
|
Berber City FC | 7 | 1 | 1 | 5 | 12:24 | 4 |
7
|
Strikers Fox Valley SC | 8 | 0 | 1 | 7 | 14:27 | 1 |
Midwest Premier League - Gateway 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
St. Louis Stars SC | ||||||
|
Southeast Soccer Academy | ||||||
|
Pearl City Soccer Club | ||||||
|
Junction Football Club | ||||||
|
Club Atletico Saint Louis | ||||||
|
Cedar Rapids Inferno | ||||||
|
Ajax St. Louis | ||||||
|
AFC Columbia |
Midwest Premier League - Great Lakes East 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Michigan Stars FC U23 | ||||||
|
Jaguars FC | ||||||
|
Inter Detroit | ||||||
|
Liquid Football | ||||||
|
Futsal Factory Academy | ||||||
|
Cedars FC | ||||||
|
Livonia City FC | ||||||
|
Troy United FC | ||||||
|
Thundercats FC | ||||||
|
Ypsi Yetis FC |
Midwest Premier League - Great Lakes West 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tulip City United SC | ||||||
|
Northern Indiana FC | ||||||
|
Lansing Common FC | ||||||
|
Indy Boyz FC | ||||||
|
Holland Rovers | ||||||
|
1927SC |
Midwest Premier League - Heartland Division 1 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CNSC RWB Adria Chicago | ||||||
|
Chicago House AC | ||||||
|
Steel City FC | ||||||
|
Dekalb United | ||||||
|
Bavarian United SC | ||||||
|
Czarni Jaslo |
Midwest Premier League - Heartland Division 2 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rockford FC | ||||||
|
Green Bay Glory | ||||||
|
Edgewater Castle FC | ||||||
|
Chicago Ghost FC | ||||||
|
Strikers Fox Valley SC | ||||||
|
Berber City FC | ||||||
|
AFC Roscoe |
Midwest Premier League - Gateway 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
St. Louis Stars SC | ||||||
|
Southeast Soccer Academy | ||||||
|
Pearl City Soccer Club | ||||||
|
Junction Football Club | ||||||
|
Club Atletico Saint Louis | ||||||
|
Cedar Rapids Inferno | ||||||
|
Ajax St. Louis | ||||||
|
AFC Columbia |
Midwest Premier League - Great Lakes East 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Jaguars FC | ||||||
|
Inter Detroit | ||||||
|
Liquid Football | ||||||
|
Futsal Factory Academy | ||||||
|
Cedars FC | ||||||
|
Troy United FC | ||||||
|
Thundercats FC | ||||||
|
Ypsi Yetis FC | ||||||
|
Michigan Stars FC U23 | ||||||
|
Livonia City FC |
Midwest Premier League - Great Lakes West 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Tulip City United SC | ||||||
|
Northern Indiana FC | ||||||
|
Lansing Common FC | ||||||
|
Indy Boyz FC | ||||||
|
Holland Rovers | ||||||
|
1927SC |
Midwest Premier League - Heartland Division 1 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CNSC RWB Adria Chicago | ||||||
|
Chicago House AC | ||||||
|
Steel City FC | ||||||
|
Dekalb United | ||||||
|
Czarni Jaslo | ||||||
|
Bavarian United SC |
Midwest Premier League - Heartland Division 2 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Rockford FC | ||||||
|
Green Bay Glory | ||||||
|
Edgewater Castle FC | ||||||
|
Chicago Ghost FC | ||||||
|
Strikers Fox Valley SC | ||||||
|
Berber City FC | ||||||
|
AFC Roscoe |