Göstergeler
Aritmetik ortalama
Toplamda | Evde | Uzakta | Göstergeler | Toplamda | Evde | Uzakta |
---|---|---|---|---|---|---|
2 | 2.1 | 1.9 | Ortalama toplam oyun |
1.85 | 1.89 | 1.82 |
0.7 | 0.8 | 0.6 | Atılan ortalama gol sayısı |
0.75 | 0.89 | 0.64 |
1.3 | 1.3 | 1.3 | Ortalama goller |
1.1 | 1 | 1.18 |
1.4 | 1.8 | 1 | Köşe vuruşları |
1.2 | 1.44 | 1 |
0.85 | 1.1 | 0.6 | Sarı kartlar |
1.25 | 1.78 | 0.82 |
Göreceli göstergeler
20%
kazanır
40%
Beraberlik
40%
Zararlar
Bitmiş: 60%
Altında: 40%
Total 1.5
Bitmiş: 35%
Altında: 65%
Total 2.5
Bitmiş: 20%
Altında: 80%
Total 3.5
25%
kazanır
20%
Beraberlik
55%
Zararlar
Bitmiş: 60%
Altında: 40%
Total 1.5
Bitmiş: 20%
Altında: 80%
Total 2.5
Bitmiş: 10%
Altında: 90%
Total 3.5
Olaylar: Oeste FC SP
Copa Paulista | |||
yuvarlak 7 | |||
2024-07-27 | Oeste FC SP - Portuguesa | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-07-21 | União Suzano AC - Oeste FC SP | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-07-13 | EC Sao Bernardo SP - Oeste FC SP | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-07-08 | Oeste FC SP - São Caetano | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-07-01 | Oeste FC SP - Juventus-SP | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-06-22 | Portuguesa - Oeste FC SP | 0 - 0 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-06-17 | Oeste FC SP - União Suzano AC | 0 - 0 | |
Paulista, Série A2 | |||
yuvarlak 15 | |||
2024-03-16 | Oeste FC SP - Juventus-SP | 0 - 4 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-03-09 | CA Linense SP - Oeste FC SP | 4 - 0 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-03-06 | Oeste FC SP - Primavera SP | 0 - 1 |
Oeste FC SP - Portuguesa
Brezilya, Copa Paulista, maç Oeste FC SP - Portuguesa, başlangıç zamanı 2024-07-27 18:00:00 uluslararası saat.
Oeste FC SP Ve Portuguesa şampiyonaya katılır Copa Paulista, Brezilya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Portuguesa
Copa Paulista | |||
yuvarlak 8 | |||
2024-08-04 | Portuguesa - EC Sao Bernardo SP | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-07-27 | Oeste FC SP - Portuguesa | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-07-20 | Portuguesa - Juventus-SP | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-07-13 | São Caetano - Portuguesa | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-07-06 | Portuguesa - União Suzano AC | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-06-29 | EC Sao Bernardo SP - Portuguesa | 0 - 2 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-06-22 | Portuguesa - Oeste FC SP | 0 - 0 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-06-15 | Juventus-SP - Portuguesa | 1 - 1 | |
Paulista, Série A1 | |||
yuvarlak 27 | |||
2024-03-17 | Santos FC SP - Portuguesa | 0 - 0 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-03-10 | Gremio Novorizontino SP - Portuguesa | 2 - 0 |
Puan durumu
Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Votuporanguense | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
2
|
EC XV de Novembro de Jaú | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 6 |
3
|
Grêmio Prudente | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
4
|
VOCEM | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | 1 |
5
|
Mirassol FC SP | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atlética Francana | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
2
|
Monte Azul SP | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
3
|
Comercial SP | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
4
|
Barretos | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
5
|
Botafogo FC SP | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
C.A. Taquaritinga | 3 | 3 | 0 | 0 | 3:0 | 9 |
2
|
Rio Claro FC SP | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
3
|
Grêmio São-Carlense | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | 2 |
4
|
EC XV de Novembro | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
5
|
União São João | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rio Branco EC | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 6 |
2
|
São Bento | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
3
|
Primavera SP | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
4
|
Capivariano SP | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | 3 |
5
|
Red Bull Bragantino SP | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
Group 5: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
São Caetano | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:4 | 7 |
2
|
Portuguesa | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:1 | 5 |
3
|
Juventus-SP | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
4
|
Oeste FC SP | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 2 |
5
|
União Suzano AC | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:5 | 2 |
6
|
EC Sao Bernardo SP | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 |
Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Votuporanguense | ||||||
|
EC XV de Novembro de Jaú | ||||||
|
Grêmio Prudente | ||||||
|
Mirassol FC SP | ||||||
|
VOCEM |
Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Barretos | ||||||
|
Comercial SP | ||||||
|
Atlética Francana | ||||||
|
Botafogo FC SP | ||||||
|
Monte Azul SP |
Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
C.A. Taquaritinga | ||||||
|
EC XV de Novembro | ||||||
|
Grêmio São-Carlense | ||||||
|
Rio Claro FC SP | ||||||
|
União São João |
Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capivariano SP | ||||||
|
Primavera SP | ||||||
|
São Bento | ||||||
|
Red Bull Bragantino SP | ||||||
|
Rio Branco EC |
Group 5: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
São Caetano | ||||||
|
Portuguesa | ||||||
|
Juventus-SP | ||||||
|
EC Sao Bernardo SP | ||||||
|
Oeste FC SP | ||||||
|
União Suzano AC |
Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Votuporanguense | ||||||
|
EC XV de Novembro de Jaú | ||||||
|
Grêmio Prudente | ||||||
|
Mirassol FC SP | ||||||
|
VOCEM |
Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Comercial SP | ||||||
|
Barretos | ||||||
|
Atlética Francana | ||||||
|
Botafogo FC SP | ||||||
|
Monte Azul SP |
Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
C.A. Taquaritinga | ||||||
|
EC XV de Novembro | ||||||
|
Grêmio São-Carlense | ||||||
|
Rio Claro FC SP | ||||||
|
União São João |
Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capivariano SP | ||||||
|
Primavera SP | ||||||
|
São Bento | ||||||
|
Red Bull Bragantino SP | ||||||
|
Rio Branco EC |
Group 5: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
São Caetano | ||||||
|
Portuguesa | ||||||
|
Juventus-SP | ||||||
|
EC Sao Bernardo SP | ||||||
|
Oeste FC SP | ||||||
|
União Suzano AC |