Deportivo Pumanque - Rancagua Sur (2-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Deportivo Pumanque
Tercera División B | |||
yuvarlak 21 | |||
2024-09-15 | Curacaví FC - Deportivo Pumanque | - | |
yuvarlak 20 | |||
2024-09-08 | Deportivo Pumanque - CDSC Aguará | - | |
yuvarlak 19 | |||
2024-09-01 | CD Pirque - Deportivo Pumanque | - | |
yuvarlak 18 | |||
2024-08-25 | Deportivo Pumanque - San Bernardo Unido | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-16 | Gol Y Gol - Deportivo Pumanque | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-10 | Deportivo Pumanque - Rancagua Sur | 2 - 0 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-03 | CSD Cajón del Maipo - Deportivo Pumanque | 1 - 3 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-28 | CDS Provincial Talagante - Deportivo Pumanque | 1 - 2 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-21 | Deportivo Pumanque - CD Ferroviarios de Chile | 2 - 1 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-07-13 | Deportivo La Granja FC - Deportivo Pumanque | 1 - 5 |
dizi 6
Genel
Deportivo Pumanque + Rancagua Sur Less than 4.5 cards 8 itibaren 8
Deportivo Pumanque Galibiyet 4
Deportivo Pumanque Mağlubiyetsiz 7
Deportivo Pumanque Gol yenilen maçlar 4
Deportivo Pumanque 2.5 gol üstü 7 itibaren 8
Deportivo Pumanque Karşılıklı gol 5 itibaren 6
Deportivo Pumanque - Rancagua Sur
Chile Amateur, Tercera División B, maç Deportivo Pumanque - Rancagua Sur, başlangıç zamanı 2024-08-10 22:30:29 uluslararası saat.
Deportivo Pumanque Ve Rancagua Sur şampiyonaya katılır Tercera División B, Chile Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Rancagua Sur
Tercera División B | |||
yuvarlak 21 | |||
2024-09-15 | CD Pirque - Rancagua Sur | - | |
yuvarlak 20 | |||
2024-09-08 | Rancagua Sur - San Bernardo Unido | - | |
yuvarlak 19 | |||
2024-09-01 | Gol Y Gol - Rancagua Sur | - | |
yuvarlak 18 | |||
2024-08-25 | CDS Provincial Talagante - Rancagua Sur | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-17 | Rancagua Sur - CSD Cajón del Maipo | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-10 | Deportivo Pumanque - Rancagua Sur | 2 - 0 | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-04 | Rancagua Sur - CD Ferroviarios de Chile | 1 - 2 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-27 | Deportivo La Granja FC - Rancagua Sur | 1 - 3 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-20 | CD Tricolor de Paine - Rancagua Sur | 0 - 1 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-07-13 | Curacaví FC - Rancagua Sur | 1 - 0 |
Puan durumu
Tercera División B - Grupo Norte 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Quintero Unido FC | 15 | 13 | 1 | 1 | 45:9 | 40 |
2
|
Deportes Vallenar | 17 | 11 | 4 | 2 | 32:17 | 37 |
3
|
Atlético Oriente | 17 | 10 | 5 | 2 | 35:9 | 35 |
4
|
CSD Municipal Ovalle | 17 | 9 | 3 | 5 | 34:22 | 30 |
5
|
Futuro FC | 17 | 9 | 3 | 5 | 29:20 | 30 |
6
|
CDS Cultural Maipú | 15 | 8 | 2 | 5 | 23:17 | 26 |
7
|
CD Julio Covarrubias | 16 | 6 | 2 | 8 | 21:29 | 20 |
8
|
Municipal María Pinto FC | 15 | 5 | 3 | 7 | 16:22 | 18 |
9
|
CEFF Copiapó | 16 | 5 | 1 | 10 | 22:35 | 16 |
10
|
CD Adriana Cousiño | 16 | 3 | 1 | 12 | 11:40 | 10 |
11
|
EFC Conchalí | 16 | 1 | 4 | 11 | 12:35 | 7 |
12
|
Coliseo FC | 15 | 0 | 3 | 12 | 11:36 | 3 |
Tercera División B - Grupo Centro 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CDS Provincial Talagante | 16 | 12 | 3 | 1 | 48:14 | 39 |
2
|
CDSC Aguará | 16 | 11 | 5 | 0 | 40:8 | 38 |
3
|
Deportivo Pumanque | 16 | 10 | 3 | 3 | 33:17 | 33 |
4
|
Curacaví FC | 16 | 9 | 4 | 3 | 35:20 | 31 |
5
|
CD Tricolor de Paine | 16 | 9 | 3 | 4 | 28:17 | 30 |
6
|
Rancagua Sur | 16 | 7 | 1 | 8 | 21:21 | 22 |
7
|
Gol Y Gol | 16 | 5 | 6 | 5 | 22:17 | 21 |
8
|
CSD Cajón del Maipo | 16 | 3 | 5 | 8 | 22:30 | 14 |
9
|
Deportivo La Granja FC | 16 | 3 | 5 | 8 | 32:45 | 14 |
10
|
CD Ferroviarios de Chile | 16 | 3 | 4 | 9 | 19:28 | 13 |
11
|
San Bernardo Unido | 16 | 1 | 3 | 12 | 17:41 | 6 |
12
|
CD Pirque | 16 | 1 | 2 | 13 | 7:66 | 5 |
Tercera División B - Grupo Sur 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Deportes Naval | 16 | 11 | 4 | 1 | 36:14 | 37 |
2
|
Lota Schwager | 16 | 11 | 2 | 3 | 33:17 | 35 |
3
|
CSDC Malleco Unido | 16 | 11 | 1 | 4 | 37:12 | 34 |
4
|
CSD Buenos Aires de Parral | 15 | 10 | 2 | 3 | 29:18 | 32 |
5
|
CDSC Deportes Rancagua | 16 | 9 | 0 | 7 | 24:16 | 27 |
6
|
CD Laja Histórico | 16 | 6 | 5 | 5 | 17:16 | 23 |
7
|
Deportivo Meza | 16 | 6 | 4 | 6 | 18:16 | 22 |
8
|
CD Municipal de Paillaco | 16 | 6 | 3 | 7 | 35:35 | 21 |
9
|
CD República Independiente de Hualqui | 16 | 6 | 3 | 7 | 24:27 | 21 |
10
|
Pilmahue | 16 | 2 | 4 | 10 | 23:32 | 10 |
11
|
Deportes Tomé | 16 | 2 | 0 | 14 | 7:46 | 6 |
12
|
Independiente de Cauquenes | 15 | 1 | 0 | 14 | 6:40 | 3 |
Tercera División B - Grupo Norte 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
EFC Conchalí | ||||||
|
CSD Municipal Ovalle | ||||||
|
Quintero Unido FC | ||||||
|
CEFF Copiapó | ||||||
|
Atlético Oriente | ||||||
|
Deportes Vallenar | ||||||
|
Coliseo FC | ||||||
|
Municipal María Pinto FC | ||||||
|
CD Adriana Cousiño | ||||||
|
Futuro FC | ||||||
|
CD Julio Covarrubias | ||||||
|
CDS Cultural Maipú |
Tercera División B - Grupo Centro 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CD Tricolor de Paine | ||||||
|
San Bernardo Unido | ||||||
|
Rancagua Sur | ||||||
|
Deportivo Pumanque | ||||||
|
CDS Provincial Talagante | ||||||
|
CD Pirque | ||||||
|
Deportivo La Granja FC | ||||||
|
CD Ferroviarios de Chile | ||||||
|
Gol Y Gol | ||||||
|
Curacaví FC | ||||||
|
CSD Cajón del Maipo | ||||||
|
CDSC Aguará |
Tercera División B - Grupo Sur 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Deportes Tomé | ||||||
|
CD República Independiente de Hualqui | ||||||
|
CDSC Deportes Rancagua | ||||||
|
Pilmahue | ||||||
|
Deportes Naval | ||||||
|
CD Municipal de Paillaco | ||||||
|
Deportivo Meza | ||||||
|
CSDC Malleco Unido | ||||||
|
CD Laja Histórico | ||||||
|
Independiente de Cauquenes | ||||||
|
Lota Schwager | ||||||
|
CSD Buenos Aires de Parral |
Tercera División B - Grupo Norte 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
EFC Conchalí | ||||||
|
CSD Municipal Ovalle | ||||||
|
Quintero Unido FC | ||||||
|
CEFF Copiapó | ||||||
|
Atlético Oriente | ||||||
|
Deportes Vallenar | ||||||
|
Coliseo FC | ||||||
|
Municipal María Pinto FC | ||||||
|
CD Adriana Cousiño | ||||||
|
Futuro FC | ||||||
|
CD Julio Covarrubias | ||||||
|
CDS Cultural Maipú |
Tercera División B - Grupo Centro 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
CD Tricolor de Paine | ||||||
|
San Bernardo Unido | ||||||
|
Rancagua Sur | ||||||
|
Deportivo Pumanque | ||||||
|
CDS Provincial Talagante | ||||||
|
CD Pirque | ||||||
|
Deportivo La Granja FC | ||||||
|
CD Ferroviarios de Chile | ||||||
|
Gol Y Gol | ||||||
|
Curacaví FC | ||||||
|
CSD Cajón del Maipo | ||||||
|
CDSC Aguará |
Tercera División B - Grupo Sur 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Deportes Tomé | ||||||
|
CD República Independiente de Hualqui | ||||||
|
CDSC Deportes Rancagua | ||||||
|
Pilmahue | ||||||
|
Deportes Naval | ||||||
|
CD Municipal de Paillaco | ||||||
|
Deportivo Meza | ||||||
|
CSDC Malleco Unido | ||||||
|
CD Laja Histórico | ||||||
|
Independiente de Cauquenes | ||||||
|
Lota Schwager | ||||||
|
CSD Buenos Aires de Parral |