Kompositum Pavlovsky Posad - Salut Belgorod , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Göstergeler
Aritmetik ortalama
Toplamda | Evde | Uzakta | Göstergeler | Toplamda | Evde | Uzakta |
---|---|---|---|---|---|---|
3.4 | 3.58 | 3.13 | Ortalama toplam oyun |
2.8 | 2.56 | 3 |
1.75 | 1.67 | 1.88 | Atılan ortalama gol sayısı |
1 | 1 | 1 |
1.65 | 1.92 | 1.25 | Ortalama goller |
1.8 | 1.56 | 2 |
Göreceli göstergeler
50%
kazanır
25%
Beraberlik
25%
Zararlar
Bitmiş: 85%
Altında: 15%
Total 1.5
Bitmiş: 70%
Altında: 30%
Total 2.5
Bitmiş: 40%
Altında: 60%
Total 3.5
30%
kazanır
25%
Beraberlik
45%
Zararlar
Bitmiş: 80%
Altında: 20%
Total 1.5
Bitmiş: 55%
Altında: 45%
Total 2.5
Bitmiş: 30%
Altında: 70%
Total 3.5
Olaylar: Kompositum Pavlovsky Posad
PFL, Center | |||
yuvarlak 19 | |||
2024-08-18 | FK Kvant Obninsk - Kompositum Pavlovsky Posad | - | |
yuvarlak 18 | |||
2024-08-11 | Kompositum Pavlovsky Posad - SKA-Khabarovsk-2 | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-04 | FC Orel - Kompositum Pavlovsky Posad | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-07-28 | Kompositum Pavlovsky Posad - Salut Belgorod | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-07-07 | Kosmos Dolgoprudnyi - Kompositum Pavlovsky Posad | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-06-30 | Kompositum Pavlovsky Posad - FC Kolomna | 1 - 0 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-25 | FC Sakhalin - Kompositum Pavlovsky Posad | 3 - 0 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-20 | Kompositum Pavlovsky Posad - Arsenal-2 Tula | 0 - 1 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-13 | Zenit Penza - Kompositum Pavlovsky Posad | 0 - 3 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-06 | Kompositum Pavlovsky Posad - Spartak Tambov | 1 - 1 |
Kompositum Pavlovsky Posad - Salut Belgorod
Rusya, PFL, Center, maç Kompositum Pavlovsky Posad - Salut Belgorod, başlangıç zamanı 2024-07-28 15:00:00 uluslararası saat.
Kompositum Pavlovsky Posad Ve Salut Belgorod şampiyonaya katılır PFL, Center, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Salut Belgorod
PFL, Center | |||
yuvarlak 19 | |||
2024-08-18 | Salut Belgorod - Arsenal-2 Tula | - | |
yuvarlak 18 | |||
2024-08-11 | Zenit Penza - Salut Belgorod | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-04 | Salut Belgorod - Spartak Tambov | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-07-28 | Kompositum Pavlovsky Posad - Salut Belgorod | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-07-07 | Salut Belgorod - Dinamo Vladivostok | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-01 | Strogino Moscow - Salut Belgorod | 1 - 1 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-25 | Salut Belgorod - FK Kvant Obninsk | 1 - 1 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-19 | SKA-Khabarovsk-2 - Salut Belgorod | 0 - 1 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-13 | Salut Belgorod - FC Orel | 2 - 1 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-01 | FC Ryazan - Salut Belgorod | 0 - 2 |
Puan durumu
2. Liga, Division B, Group 3 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dinamo Vladivostok | 13 | 11 | 1 | 1 | 20:6 | 34 |
2
|
Kosmos Dolgoprudnyi | 13 | 9 | 1 | 3 | 24:13 | 28 |
3
|
Kompositum Pavlovsky Posad | 13 | 9 | 1 | 3 | 23:16 | 28 |
4
|
FC Sakhalin | 13 | 7 | 2 | 4 | 15:10 | 23 |
5
|
Khimki-M | 13 | 7 | 2 | 4 | 17:13 | 23 |
6
|
Arsenal-2 Tula | 14 | 6 | 3 | 5 | 19:13 | 21 |
7
|
Spartak Tambov | 13 | 5 | 3 | 5 | 21:20 | 18 |
8
|
Salut Belgorod | 13 | 4 | 5 | 4 | 14:16 | 17 |
9
|
Zenit Penza | 13 | 4 | 4 | 5 | 16:17 | 16 |
10
|
FC Ryazan | 13 | 4 | 3 | 6 | 11:11 | 15 |
11
|
Strogino Moscow | 13 | 4 | 2 | 7 | 17:20 | 14 |
12
|
FC Orel | 13 | 3 | 3 | 7 | 14:19 | 12 |
13
|
SKA-Khabarovsk-2 | 13 | 2 | 4 | 7 | 18:20 | 10 |
14
|
FK Kvant Obninsk | 13 | 2 | 4 | 7 | 12:28 | 10 |
15
|
FC Kolomna | 13 | 0 | 4 | 9 | 9:28 | 4 |
2. Liga, Division B, Group 3 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Vladivostok | ||||||
|
Arsenal-2 Tula | ||||||
|
Kosmos Dolgoprudnyi | ||||||
|
Khimki-M | ||||||
|
Kompositum Pavlovsky Posad | ||||||
|
FK Kvant Obninsk | ||||||
|
FC Ryazan | ||||||
|
FC Sakhalin | ||||||
|
Strogino Moscow | ||||||
|
FC Kolomna | ||||||
|
Salut Belgorod | ||||||
|
SKA-Khabarovsk-2 | ||||||
|
Spartak Tambov | ||||||
|
Zenit Penza | ||||||
|
FC Orel |
2. Liga, Division B, Group 3 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Vladivostok | ||||||
|
Arsenal-2 Tula | ||||||
|
Kosmos Dolgoprudnyi | ||||||
|
Khimki-M | ||||||
|
Kompositum Pavlovsky Posad | ||||||
|
FK Kvant Obninsk | ||||||
|
FC Ryazan | ||||||
|
FC Sakhalin | ||||||
|
Strogino Moscow | ||||||
|
FC Kolomna | ||||||
|
Salut Belgorod | ||||||
|
SKA-Khabarovsk-2 | ||||||
|
Spartak Tambov | ||||||
|
Zenit Penza | ||||||
|
FC Orel |