Kolejarz Chojnice - Pomezania Malbork (1-3), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Kolejarz Chojnice
IV. Liga - Pomorska | |||
yuvarlak 4 | |||
2024-08-25 | KS Stolem Gniewino - Kolejarz Chojnice | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-15 | Kolejarz Chojnice - Grom Nowy Staw | 0 - 3 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-10 | KS Sparta Sycewice - Kolejarz Chojnice | 2 - 1 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-03 | Kolejarz Chojnice - Pomezania Malbork | 1 - 3 | |
Puchar Polski PomZPN | |||
yuvarlak 0 | |||
2023-11-08 | Amator Kiełpino - Kolejarz Chojnice | 2 - 1 | |
2023-10-11 | Kolejarz Chojnice - MKS Solar Władysławowo | 4 - 0 |
dizi 2
Genel
Pomezania Malbork 2.5 gol üstü 7 itibaren 8
Pomezania Malbork Karşılıklı gol 5 itibaren 7
Kolejarz Chojnice - Pomezania Malbork
Poland Amateur, IV. Liga - Pomorska, maç Kolejarz Chojnice - Pomezania Malbork, başlangıç zamanı 2024-08-03 15:00:00 uluslararası saat.
Kolejarz Chojnice Ve Pomezania Malbork şampiyonaya katılır IV. Liga - Pomorska, Poland Amateur.
Maç stadyumda gerçekleşecek şehirdeki Estádio Olímpico Pedro Ludovico Teixeira Goiania , Brezilya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Pomezania Malbork
IV. Liga - Pomorska | |||
yuvarlak 4 | |||
2024-08-22 | Wikęd Luzino - Pomezania Malbork | 4 - 3 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-16 | KP Starogard Gdansk - Pomezania Malbork | 7 - 2 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-10 | Pomezania Malbork - Jaguar Gdańsk | 2 - 3 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-03 | Kolejarz Chojnice - Pomezania Malbork | 1 - 3 | |
yuvarlak 34 | |||
2024-06-22 | Pomezania Malbork - Anioły Garczegorze | 3 - 1 |
Puan durumu
IV. Liga - Pomorska 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wikęd Luzino | 4 | 4 | 0 | 0 | 12:6 | 12 |
2
|
Czarni Pruszcz Gdański | 4 | 3 | 1 | 0 | 11:4 | 10 |
3
|
Grom Nowy Staw | 3 | 3 | 0 | 0 | 11:1 | 9 |
4
|
Jaguar Gdańsk | 3 | 3 | 0 | 0 | 14:5 | 9 |
5
|
Gryf Wejherowo | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 7 |
6
|
MKS Bytovia Bytów | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | 6 |
7
|
Anioły Garczegorze | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | 6 |
8
|
KS Stolem Gniewino | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | 5 |
9
|
SKS Baltyk Gdynia | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:3 | 4 |
10
|
KP Starogard Gdansk | 3 | 1 | 0 | 2 | 10:9 | 3 |
11
|
Pogoń Lębork | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | 3 |
12
|
KS Wierzyca Decka Pelplin | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:8 | 3 |
13
|
Pomezania Malbork | 4 | 1 | 0 | 3 | 10:15 | 3 |
14
|
KS Sparta Sycewice | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:14 | 3 |
15
|
MKS Chojniczanka II Chojnice | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:9 | 1 |
16
|
Radunia Stęzyca | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:10 | 0 |
17
|
Kolejarz Chojnice | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:8 | 0 |
18
|
Supra Kwidzyn | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:8 | 0 |
yer
Brezilya
ülke
Goiania
Kent
Estádio Olímpico Pedro Ludovico Teixeira
stadyum