Capivariano SP - Primavera SP , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Göstergeler
Aritmetik ortalama
Toplamda | Evde | Uzakta | Göstergeler | Toplamda | Evde | Uzakta |
---|---|---|---|---|---|---|
2.75 | 2.67 | 2.82 | Ortalama toplam oyun |
2 | 2.5 | 1.5 |
1.35 | 1.56 | 1.18 | Atılan ortalama gol sayısı |
1 | 1.5 | 0.5 |
1.4 | 1.11 | 1.64 | Ortalama goller |
1 | 1 | 1 |
1.15 | 0.56 | 1.64 | Köşe vuruşları |
1.9 | 2.3 | 1.5 |
0.55 | 0.22 | 0.82 | Sarı kartlar |
1 | 1.2 | 0.8 |
Göreceli göstergeler
25%
kazanır
35%
Beraberlik
40%
Zararlar
Bitmiş: 75%
Altında: 25%
Total 1.5
Bitmiş: 60%
Altında: 40%
Total 2.5
Bitmiş: 30%
Altında: 70%
Total 3.5
25%
kazanır
35%
Beraberlik
40%
Zararlar
Bitmiş: 65%
Altında: 35%
Total 1.5
Bitmiş: 35%
Altında: 65%
Total 2.5
Bitmiş: 10%
Altında: 90%
Total 3.5
Olaylar: Capivariano SP
Copa Paulista | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-08-17 | Red Bull Bragantino SP - Capivariano SP | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-08-04 | Capivariano SP - Primavera SP | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-07-27 | Rio Branco EC - Capivariano SP | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-07-20 | Capivariano SP - São Bento | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-07-13 | Capivariano SP - Red Bull Bragantino SP | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-06-30 | Primavera SP - Capivariano SP | 2 - 1 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-06-22 | Capivariano SP - Rio Branco EC | 2 - 1 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-06-15 | São Bento - Capivariano SP | 3 - 1 | |
Paulista, Série A2 | |||
yuvarlak 15 | |||
2024-03-16 | Velo Clube SP - Capivariano SP | 2 - 2 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-03-09 | Capivariano SP - Portuguesa Santista | 3 - 0 |
Capivariano SP - Primavera SP
Brezilya, Copa Paulista, maç Capivariano SP - Primavera SP, başlangıç zamanı 2024-08-04 23:00:00 uluslararası saat.
Capivariano SP Ve Primavera SP şampiyonaya katılır Copa Paulista, Brezilya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Primavera SP
Copa Paulista | |||
yuvarlak 9 | |||
2024-08-11 | Primavera SP - Red Bull Bragantino SP | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-08-04 | Capivariano SP - Primavera SP | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-07-20 | Primavera SP - Rio Branco EC | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-07-13 | Primavera SP - São Bento | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-07-06 | Red Bull Bragantino SP - Primavera SP | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-06-30 | Primavera SP - Capivariano SP | 2 - 1 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-06-15 | Rio Branco EC - Primavera SP | 1 - 0 | |
Paulista, Série A2 | |||
yuvarlak 15 | |||
2024-03-16 | Ferroviaria - Primavera SP | 1 - 1 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-03-10 | Primavera SP - Velo Clube SP | 2 - 0 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-03-06 | Oeste FC SP - Primavera SP | 0 - 1 |
Puan durumu
Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Votuporanguense | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
2
|
EC XV de Novembro de Jaú | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 6 |
3
|
VOCEM | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:3 | 2 |
4
|
Mirassol FC SP | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
5
|
Grêmio Prudente | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atlética Francana | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
2
|
Monte Azul SP | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
3
|
Comercial SP | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
4
|
Barretos | 3 | 0 | 2 | 1 | 1:2 | 2 |
5
|
Botafogo FC SP | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | 1 |
Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
C.A. Taquaritinga | 3 | 3 | 0 | 0 | 3:0 | 9 |
2
|
Rio Claro FC SP | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
3
|
Grêmio São-Carlense | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | 2 |
4
|
EC XV de Novembro | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
5
|
União São João | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rio Branco EC | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 6 |
2
|
São Bento | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
3
|
Primavera SP | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
4
|
Capivariano SP | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | 3 |
5
|
Red Bull Bragantino SP | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
Group 5: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
São Caetano | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:4 | 7 |
2
|
Portuguesa | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:1 | 5 |
3
|
Juventus-SP | 3 | 1 | 2 | 0 | 4:3 | 5 |
4
|
Oeste FC SP | 3 | 0 | 2 | 1 | 0:1 | 2 |
5
|
União Suzano AC | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:5 | 2 |
6
|
EC Sao Bernardo SP | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 |
Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Votuporanguense | ||||||
|
EC XV de Novembro de Jaú | ||||||
|
Grêmio Prudente | ||||||
|
Mirassol FC SP | ||||||
|
VOCEM |
Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Barretos | ||||||
|
Comercial SP | ||||||
|
Atlética Francana | ||||||
|
Botafogo FC SP | ||||||
|
Monte Azul SP |
Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
C.A. Taquaritinga | ||||||
|
EC XV de Novembro | ||||||
|
Grêmio São-Carlense | ||||||
|
Rio Claro FC SP | ||||||
|
União São João |
Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capivariano SP | ||||||
|
Primavera SP | ||||||
|
São Bento | ||||||
|
Red Bull Bragantino SP | ||||||
|
Rio Branco EC |
Group 5: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
São Caetano | ||||||
|
Portuguesa | ||||||
|
Juventus-SP | ||||||
|
EC Sao Bernardo SP | ||||||
|
Oeste FC SP | ||||||
|
União Suzano AC |
Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Votuporanguense | ||||||
|
EC XV de Novembro de Jaú | ||||||
|
Grêmio Prudente | ||||||
|
Mirassol FC SP | ||||||
|
VOCEM |
Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Comercial SP | ||||||
|
Barretos | ||||||
|
Atlética Francana | ||||||
|
Botafogo FC SP | ||||||
|
Monte Azul SP |
Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
C.A. Taquaritinga | ||||||
|
EC XV de Novembro | ||||||
|
Grêmio São-Carlense | ||||||
|
Rio Claro FC SP | ||||||
|
União São João |
Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capivariano SP | ||||||
|
Primavera SP | ||||||
|
São Bento | ||||||
|
Red Bull Bragantino SP | ||||||
|
Rio Branco EC |
Group 5: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
São Caetano | ||||||
|
Portuguesa | ||||||
|
Juventus-SP | ||||||
|
EC Sao Bernardo SP | ||||||
|
Oeste FC SP | ||||||
|
União Suzano AC |