Khimik Dzerzhinsk - Dinamo Brjansk , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Göstergeler
Aritmetik ortalama
Toplamda | Evde | Uzakta | Göstergeler | Toplamda | Evde | Uzakta |
---|---|---|---|---|---|---|
2.4 | 2.5 | 2.3 | Ortalama toplam oyun |
2.5 | 2.45 | 2.56 |
1.1 | 1.3 | 0.9 | Atılan ortalama gol sayısı |
0.95 | 0.82 | 1.11 |
1.3 | 1.2 | 1.4 | Ortalama goller |
1.55 | 1.64 | 1.44 |
Göreceli göstergeler
30%
kazanır
35%
Beraberlik
35%
Zararlar
Bitmiş: 60%
Altında: 40%
Total 1.5
Bitmiş: 35%
Altında: 65%
Total 2.5
Bitmiş: 30%
Altında: 70%
Total 3.5
15%
kazanır
35%
Beraberlik
50%
Zararlar
Bitmiş: 70%
Altında: 30%
Total 1.5
Bitmiş: 55%
Altında: 45%
Total 2.5
Bitmiş: 20%
Altında: 80%
Total 3.5
Olaylar: Khimik Dzerzhinsk
2. Liga, Division A | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-08-25 | Khimik Dzerzhinsk - FC Murom | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-08-17 | Metallurg Lipetsk - Khimik Dzerzhinsk | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-10 | Khimik Dzerzhinsk - Dinamo Brjansk | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-03 | Khimik Dzerzhinsk - Rodina 2 Moscow | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-07-27 | Torpedo Miass - Khimik Dzerzhinsk | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-07-20 | Khimik Dzerzhinsk - FK Volga Ulyanovsk | 3 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-12 | Rodina 2 Moscow - Khimik Dzerzhinsk | 2 - 2 | |
2. Liga, Division A | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-06-09 | Spartak Kostroma - Khimik Dzerzhinsk | 0 - 1 | |
yuvarlak 17 | |||
2024-06-02 | Khimik Dzerzhinsk - Avangard Kursk | 1 - 3 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-05-29 | Torpedo Miass - Khimik Dzerzhinsk | 2 - 0 |
Khimik Dzerzhinsk - Dinamo Brjansk
Rusya, 2. Liga, Division A, maç Khimik Dzerzhinsk - Dinamo Brjansk, başlangıç zamanı 2024-08-10 15:00:00 uluslararası saat.
Khimik Dzerzhinsk Ve Dinamo Brjansk şampiyonaya katılır 2. Liga, Division A, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Dinamo Brjansk
2. Liga, Division A | |||
yuvarlak 6 | |||
2024-08-25 | Dinamo Brjansk - Metallurg Lipetsk | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-08-17 | Dinamo Brjansk - Rodina 2 Moscow | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-10 | Khimik Dzerzhinsk - Dinamo Brjansk | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-03 | Dinamo Brjansk - Torpedo Miass | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-07-27 | FK Volga Ulyanovsk - Dinamo Brjansk | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-07-20 | Dinamo Brjansk - Mashuk-KMV Pyatigorsk | 1 - 2 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-01 | Dinamo Brjansk - Avangard Kursk | 0 - 0 | |
2. Liga, Division A | |||
yuvarlak 18 | |||
2024-06-09 | Dinamo Brjansk - FC Tekstilshchik Ivanovo | 1 - 2 | |
yuvarlak 17 | |||
2024-06-02 | Torpedo Miass - Dinamo Brjansk | 1 - 2 | |
yuvarlak 4 | |||
2024-05-29 | Dinamo Brjansk - Irtysh Omsk | 0 - 3 |
Puan durumu
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Kaluga | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
2
|
Leningradets | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
3
|
FC Chelyabinsk | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 1 |
4
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 1 |
5
|
Veles Moscow | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
6
|
Spartak Kostroma | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
7
|
Avangard Kursk | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
8
|
PFC Kuban | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
9
|
FC Novosibirsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
10
|
FC Volgar Astrakhan | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Khimik Dzerzhinsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
2
|
Mashuk-KMV Pyatigorsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
3
|
Irtysh Omsk | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
4
|
FC Krasnodar-2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
5
|
Metallurg Lipetsk | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
6
|
Rodina 2 Moscow | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
7
|
Torpedo Miass | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
8
|
Dinamo Brjansk | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
9
|
FC Murom | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
10
|
FK Volga Ulyanovsk | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Avangard Kursk | ||||||
|
FC Chelyabinsk | ||||||
|
FC Kaluga | ||||||
|
FC Novosibirsk | ||||||
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | ||||||
|
FC Volgar Astrakhan | ||||||
|
Veles Moscow | ||||||
|
Leningradets | ||||||
|
PFC Kuban | ||||||
|
Spartak Kostroma |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Brjansk | ||||||
|
Irtysh Omsk | ||||||
|
FC Krasnodar-2 | ||||||
|
FC Murom | ||||||
|
FK Volga Ulyanovsk | ||||||
|
Khimik Dzerzhinsk | ||||||
|
Mashuk-KMV Pyatigorsk | ||||||
|
Metallurg Lipetsk | ||||||
|
Rodina 2 Moscow | ||||||
|
Torpedo Miass |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Gold: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Avangard Kursk | ||||||
|
FC Chelyabinsk | ||||||
|
FC Kaluga | ||||||
|
FC Novosibirsk | ||||||
|
FC Tekstilshchik Ivanovo | ||||||
|
FC Volgar Astrakhan | ||||||
|
Veles Moscow | ||||||
|
Leningradets | ||||||
|
PFC Kuban | ||||||
|
Spartak Kostroma |
2. Liga, Division A 24/25, Stage 1, Group Silver: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Brjansk | ||||||
|
Irtysh Omsk | ||||||
|
FC Krasnodar-2 | ||||||
|
FC Murom | ||||||
|
FK Volga Ulyanovsk | ||||||
|
Khimik Dzerzhinsk | ||||||
|
Mashuk-KMV Pyatigorsk | ||||||
|
Metallurg Lipetsk | ||||||
|
Rodina 2 Moscow | ||||||
|
Torpedo Miass |