Mady Ostaszewo - KS Centrum Pelplin , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Mady Ostaszewo
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-08-10 | Mady Ostaszewo - KS Centrum Pelplin | - |
Mady Ostaszewo - KS Centrum Pelplin
Poland Amateur, Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1, maç Mady Ostaszewo - KS Centrum Pelplin, başlangıç zamanı 2024-08-10 15:00:00 uluslararası saat.
Mady Ostaszewo Ve KS Centrum Pelplin şampiyonaya katılır Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1, Poland Amateur.
Maç stadyumda gerçekleşecek şehirdeki Estádio Olímpico Pedro Ludovico Teixeira Goiania , Brezilya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: KS Centrum Pelplin
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 | |||
yuvarlak 1 | |||
2024-08-10 | Mady Ostaszewo - KS Centrum Pelplin | - | |
Puchar Polski PomZPN | |||
yuvarlak 0 | |||
2023-09-27 | KS Centrum Pelplin - GLKS Różyny | 1 - 2 |
Puan durumu
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Amator Kiełpino | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
MZKS Arka II Gdynia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Czarni II Pruszcz Gdański | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
GKS Gedania II Gdańsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
AS Kolbudy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
KS Chwaszczyno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
MKS Solar Władysławowo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
OKS Janowo Rumia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
MKS Orkan Rumia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
MKS Orlęta Reda | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
KS Osiczanka Osice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
Sokół Bożepole Wielkie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
Sporting Leźno | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
15
|
Start Mrzezino | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
16
|
SKS Stoczniowiec Gdańsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 2 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Błękitni Stare Pole | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
MLKS Borowiak Czersk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
KS Centrum Pelplin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
KP Gryf Tczew | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Gwiazda Karsin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Kaszubia Kościerzyna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Mady Ostaszewo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Pogoń Prabuty | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
DKS Powiśle Dzierzgoń | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Rodło Kwidzyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
KS Skorzewo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
Sławek Borzechowo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
LZS Styna Godziszewo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
Victoria Kaliska | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
15
|
Wietcisa Skarszewy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
16
|
LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 24/25: 2024-2025
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 2 24/25: 2024-2025
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 24/25: 2024-2025
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 2 24/25: 2024-2025
yer
Brezilya
ülke
Goiania
Kent
Estádio Olímpico Pedro Ludovico Teixeira
stadyum