Dunaharaszti - Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Dunaharaszti
NB III Nyugat | |||
yuvarlak 4 | |||
2024-08-18 | Bonyhád VLC - Dunaharaszti | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-11 | Dunaharaszti - Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-07 | MTK Budapest FC II - Dunaharaszti | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-07-28 | Dunaharaszti - Iváncsa KSE | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-21 | Kelen SC - Dunaharaszti | 0 - 2 | |
2024-07-17 | Dunaharaszti - THSE Szabadkikötő | İptal Edildi | |
NB III - Promotion Playoffs | |||
yuvarlak 201 | |||
2024-06-12 | Dunaharaszti - Mátészalkai MTK | 1 - 2 | |
Pest Megye I. osztály | |||
yuvarlak 30 | |||
2024-06-01 | Örkény SE - Dunaharaszti | 1 - 2 | |
yuvarlak 29 | |||
2024-05-25 | Dunaharaszti - Vác VLSE | 2 - 0 |
Dunaharaszti - Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
Macaristan, NB III Nyugat, maç Dunaharaszti - Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő, başlangıç zamanı 2024-08-11 15:30:00 uluslararası saat.
Dunaharaszti Ve Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő şampiyonaya katılır NB III Nyugat, Macaristan.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő
NB III Nyugat | |||
yuvarlak 4 | |||
2024-08-18 | Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő - Bfc Siófok Kft. | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-11 | Dunaharaszti - Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-07 | Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő - Paksi FC II | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-07-28 | Ferencváros TC II - Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő | - |
Puan durumu
NB III Dél-Nyugat 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dunaföldvár FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Majosi SE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Kaposvári Rákóczi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
PTE-PEAC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Szekszardi UFC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Nagykanizsa 1866 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Paksi FC II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
MTK Budapest FC II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Ferencváros TC II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Iváncsa KSE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Pecs | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
Főnix FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
Dunaharaszti | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
Bfc Siófok Kft. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
15
|
Bonyhád VLC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
16
|
Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
NB III Észak-Nyugat 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Komárom VSE | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
2
|
ETO Akadémia | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
Erdi VSE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Veszprem FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Gyirmót FC Győr II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Dorogi FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Kelen SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Bicskei TC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Puskás Akadémia FC II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Mosonmagyaróvári TE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Balatonfüredi FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
SC Sopron | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
Szombathelyi Haladás VSE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
III Ker Tue Upe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
15
|
Budaörsi SC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
16
|
Újpest FC II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
NB III Dél-Nyugat 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dunaföldvár FC | ||||||
|
Majosi SE | ||||||
|
Kaposvári Rákóczi | ||||||
|
PTE-PEAC | ||||||
|
Szekszardi UFC | ||||||
|
Nagykanizsa 1866 | ||||||
|
Paksi FC II | ||||||
|
MTK Budapest FC II | ||||||
|
Ferencváros TC II | ||||||
|
Iváncsa KSE | ||||||
|
Pecs | ||||||
|
Főnix FC | ||||||
|
Dunaharaszti | ||||||
|
Bfc Siófok Kft. | ||||||
|
Bonyhád VLC | ||||||
|
Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő |
NB III Észak-Nyugat 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Erdi VSE | ||||||
|
Veszprem FC | ||||||
|
Gyirmót FC Győr II | ||||||
|
Dorogi FC | ||||||
|
Kelen SC | ||||||
|
Bicskei TC | ||||||
|
Puskás Akadémia FC II | ||||||
|
Mosonmagyaróvári TE | ||||||
|
Komárom VSE | ||||||
|
Balatonfüredi FC | ||||||
|
ETO Akadémia | ||||||
|
SC Sopron | ||||||
|
Szombathelyi Haladás VSE | ||||||
|
III Ker Tue Upe | ||||||
|
Budaörsi SC | ||||||
|
Újpest FC II |
NB III Dél-Nyugat 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dunaföldvár FC | ||||||
|
Majosi SE | ||||||
|
Kaposvári Rákóczi | ||||||
|
PTE-PEAC | ||||||
|
Szekszardi UFC | ||||||
|
Nagykanizsa 1866 | ||||||
|
Paksi FC II | ||||||
|
MTK Budapest FC II | ||||||
|
Ferencváros TC II | ||||||
|
Iváncsa KSE | ||||||
|
Pecs | ||||||
|
Főnix FC | ||||||
|
Dunaharaszti | ||||||
|
Bfc Siófok Kft. | ||||||
|
Bonyhád VLC | ||||||
|
Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő |
NB III Észak-Nyugat 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Erdi VSE | ||||||
|
Veszprem FC | ||||||
|
Gyirmót FC Győr II | ||||||
|
Dorogi FC | ||||||
|
Kelen SC | ||||||
|
Bicskei TC | ||||||
|
Puskás Akadémia FC II | ||||||
|
Mosonmagyaróvári TE | ||||||
|
Komárom VSE | ||||||
|
Balatonfüredi FC | ||||||
|
ETO Akadémia | ||||||
|
SC Sopron | ||||||
|
Szombathelyi Haladás VSE | ||||||
|
III Ker Tue Upe | ||||||
|
Budaörsi SC | ||||||
|
Újpest FC II |