Göstergeler
Aritmetik ortalama
Toplamda | Evde | Uzakta | Göstergeler | Toplamda | Evde | Uzakta |
---|---|---|---|---|---|---|
2.5 | 2.89 | 2.18 | Ortalama toplam oyun |
3 | 2.5 | 3.5 |
1.25 | 1.56 | 1 | Atılan ortalama gol sayısı |
1.05 | 1.1 | 1 |
1.25 | 1.33 | 1.18 | Ortalama goller |
1.95 | 1.4 | 2.5 |
Göreceli göstergeler
45%
kazanır
10%
Beraberlik
45%
Zararlar
Bitmiş: 70%
Altında: 30%
Total 1.5
Bitmiş: 50%
Altında: 50%
Total 2.5
Bitmiş: 25%
Altında: 75%
Total 3.5
30%
kazanır
20%
Beraberlik
50%
Zararlar
Bitmiş: 85%
Altında: 15%
Total 1.5
Bitmiş: 60%
Altında: 40%
Total 2.5
Bitmiş: 30%
Altında: 70%
Total 3.5
Olaylar: Khimki-M
PFL, Center | |||
yuvarlak 19 | |||
2024-08-18 | Strogino Moscow - Khimki-M | - | |
yuvarlak 18 | |||
2024-08-11 | Khimki-M - FK Kvant Obninsk | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-04 | SKA-Khabarovsk-2 - Khimki-M | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-07-28 | Khimki-M - FC Orel | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-07-07 | FC Ryazan - Khimki-M | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-01 | Khimki-M - Kosmos Dolgoprudnyi | 1 - 2 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-25 | FC Kolomna - Khimki-M | 0 - 3 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-19 | FC Sakhalin - Khimki-M | 2 - 0 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-13 | Arsenal-2 Tula - Khimki-M | 2 - 0 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-07 | Khimki-M - Zenit Penza | 2 - 0 |
Khimki-M - FK Kvant Obninsk
Rusya, PFL, Center, maç Khimki-M - FK Kvant Obninsk, başlangıç zamanı 2024-08-11 11:00:00 uluslararası saat.
Khimki-M Ve FK Kvant Obninsk şampiyonaya katılır PFL, Center, Rusya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FK Kvant Obninsk
PFL, Center | |||
yuvarlak 19 | |||
2024-08-18 | FK Kvant Obninsk - Kompositum Pavlovsky Posad | - | |
yuvarlak 18 | |||
2024-08-11 | Khimki-M - FK Kvant Obninsk | - | |
yuvarlak 17 | |||
2024-08-04 | FK Kvant Obninsk - Dinamo Vladivostok | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-07-28 | Strogino Moscow - FK Kvant Obninsk | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-07-07 | SKA-Khabarovsk-2 - FK Kvant Obninsk | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-01 | FK Kvant Obninsk - FC Orel | 1 - 1 | |
yuvarlak 13 | |||
2024-06-25 | Salut Belgorod - FK Kvant Obninsk | 1 - 1 | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-19 | FK Kvant Obninsk - FC Ryazan | 1 - 0 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-13 | Kosmos Dolgoprudnyi - FK Kvant Obninsk | 3 - 1 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-07 | FK Kvant Obninsk - FC Kolomna | 2 - 2 |
Puan durumu
2. Liga, Division B, Group 3 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dinamo Vladivostok | 13 | 11 | 1 | 1 | 20:6 | 34 |
2
|
Kosmos Dolgoprudnyi | 13 | 9 | 1 | 3 | 24:13 | 28 |
3
|
Kompositum Pavlovsky Posad | 13 | 9 | 1 | 3 | 23:16 | 28 |
4
|
FC Sakhalin | 13 | 7 | 2 | 4 | 15:10 | 23 |
5
|
Khimki-M | 13 | 7 | 2 | 4 | 17:13 | 23 |
6
|
Arsenal-2 Tula | 14 | 6 | 3 | 5 | 19:13 | 21 |
7
|
Spartak Tambov | 13 | 5 | 3 | 5 | 21:20 | 18 |
8
|
Salut Belgorod | 13 | 4 | 5 | 4 | 14:16 | 17 |
9
|
Zenit Penza | 13 | 4 | 4 | 5 | 16:17 | 16 |
10
|
FC Ryazan | 13 | 4 | 3 | 6 | 11:11 | 15 |
11
|
Strogino Moscow | 13 | 4 | 2 | 7 | 17:20 | 14 |
12
|
FC Orel | 13 | 3 | 3 | 7 | 14:19 | 12 |
13
|
SKA-Khabarovsk-2 | 13 | 2 | 4 | 7 | 18:20 | 10 |
14
|
FK Kvant Obninsk | 13 | 2 | 4 | 7 | 12:28 | 10 |
15
|
FC Kolomna | 13 | 0 | 4 | 9 | 9:28 | 4 |
2. Liga, Division B, Group 3 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Vladivostok | ||||||
|
Arsenal-2 Tula | ||||||
|
Kosmos Dolgoprudnyi | ||||||
|
Khimki-M | ||||||
|
Kompositum Pavlovsky Posad | ||||||
|
FK Kvant Obninsk | ||||||
|
FC Ryazan | ||||||
|
FC Sakhalin | ||||||
|
Strogino Moscow | ||||||
|
FC Kolomna | ||||||
|
Salut Belgorod | ||||||
|
SKA-Khabarovsk-2 | ||||||
|
Spartak Tambov | ||||||
|
Zenit Penza | ||||||
|
FC Orel |
2. Liga, Division B, Group 3 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo Vladivostok | ||||||
|
Arsenal-2 Tula | ||||||
|
Kosmos Dolgoprudnyi | ||||||
|
Khimki-M | ||||||
|
Kompositum Pavlovsky Posad | ||||||
|
FK Kvant Obninsk | ||||||
|
FC Ryazan | ||||||
|
FC Sakhalin | ||||||
|
Strogino Moscow | ||||||
|
FC Kolomna | ||||||
|
Salut Belgorod | ||||||
|
SKA-Khabarovsk-2 | ||||||
|
Spartak Tambov | ||||||
|
Zenit Penza | ||||||
|
FC Orel |