KKS Czarni II Sosnowiec - UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna (4-2), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: KKS Czarni II Sosnowiec
Orlen I liga kobiet | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-11-03 | KKS Czarni II Sosnowiec - KKP Sportis Bydgoszcz | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-09-15 | 1 KS Ślęza Wrocław - KKS Czarni II Sosnowiec | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-09-01 | KKS Czarni II Sosnowiec - KKPK Medyk Konin | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-25 | KKS Czarni II Sosnowiec - LUKS Hydrotruck Czwórka Radom | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-17 | KKS Lech Poznań UAM - KKS Czarni II Sosnowiec | 1 - 2 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-11 | KKS Czarni II Sosnowiec - UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna | 4 - 2 |
KKS Czarni II Sosnowiec - UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna
Polonya, Orlen I liga kobiet, maç KKS Czarni II Sosnowiec - UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna, başlangıç zamanı 2024-08-11 14:00:49 uluslararası saat.
KKS Czarni II Sosnowiec Ve UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna şampiyonaya katılır Orlen I liga kobiet, Polonya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna
Orlen I liga kobiet | |||
yuvarlak 4 | |||
2024-08-31 | UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna - Legionistki Warszawa | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-25 | 1 KS Ślęza Wrocław - UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-17 | UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna - KKPK Medyk Konin | 1 - 3 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-11 | KKS Czarni II Sosnowiec - UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna | 4 - 2 |
Puan durumu
Orlen I liga kobiet 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Legionistki Warszawa | 2 | 2 | 0 | 0 | 18:1 | 6 |
2
|
KS Juna-Trans Stare Oborzyska | 2 | 2 | 0 | 0 | 11:1 | 6 |
3
|
KS Uniwersytet Jagielloński Kraków | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:0 | 6 |
4
|
KKS Czarni II Sosnowiec | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:3 | 6 |
5
|
KKS Lech Poznań UAM | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:2 | 3 |
6
|
1 KS Ślęza Wrocław | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
7
|
KKPK Medyk Konin | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:6 | 3 |
8
|
LUKS Hydrotruck Czwórka Radom | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:8 | 3 |
9
|
Polonia Środa Wielkopolska | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | 0 |
10
|
UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:7 | 0 |
11
|
KKP Sportis Bydgoszcz | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | 0 |
12
|
KP Bielawianka Bielawa | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:23 | 0 |