Molde (A) - Bjoerkelangen , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Molde (A)
3rd Division Group 5 | |||
yuvarlak 17 | |||
2024-08-19 | Spjelkavik IL - Molde (A) | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-11 | Molde (A) - Bjoerkelangen | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-05 | Kristiansund BK II - Molde (A) | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-27 | Molde (A) - Lorenskog | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-22 | Skedsmo - Molde (A) | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-20 | Aalesund FK II - Molde (A) | 1 - 3 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-16 | Molde (A) - Ready | 0 - 3 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-09 | Gjelleråsen - Molde (A) | 4 - 4 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-03 | Molde (A) - SK Traeff | 1 - 2 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-27 | Bjoerkelangen - Molde (A) | 5 - 1 |
Molde (A) - Bjoerkelangen
Norveç, 3rd Division Group 5, maç Molde (A) - Bjoerkelangen, başlangıç zamanı 2024-08-11 11:00:00 uluslararası saat.
Molde (A) Ve Bjoerkelangen şampiyonaya katılır 3rd Division Group 5, Norveç.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Bjoerkelangen
3rd Division Group 5 | |||
yuvarlak 17 | |||
2024-08-17 | Kristiansund BK II - Bjoerkelangen | - | |
yuvarlak 16 | |||
2024-08-11 | Molde (A) - Bjoerkelangen | - | |
yuvarlak 15 | |||
2024-08-03 | Bjoerkelangen - Lorenskog | - | |
yuvarlak 14 | |||
2024-07-28 | Aalesund FK II - Bjoerkelangen | - | |
yuvarlak 13 | |||
2024-07-20 | Bjoerkelangen - Skjetten | - | |
yuvarlak 12 | |||
2024-06-22 | Gjelleråsen - Bjoerkelangen | 0 - 3 | |
yuvarlak 11 | |||
2024-06-15 | Bjoerkelangen - Kristiansund BK II | 3 - 1 | |
yuvarlak 10 | |||
2024-06-08 | Bjoerkelangen - Spjelkavik IL | 3 - 1 | |
yuvarlak 9 | |||
2024-06-02 | Lorenskog - Bjoerkelangen | 0 - 2 | |
yuvarlak 8 | |||
2024-05-27 | Bjoerkelangen - Molde (A) | 5 - 1 |
Puan durumu
3. Division, Group 5, 2024: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SK Traeff | 12 | 10 | 1 | 1 | 30:6 | 31 |
2
|
Bjoerkelangen | 12 | 7 | 2 | 3 | 24:12 | 23 |
3
|
Skjetten | 12 | 7 | 2 | 3 | 24:13 | 23 |
4
|
Ready | 12 | 7 | 2 | 3 | 29:19 | 23 |
5
|
Aalesund FK II | 12 | 7 | 1 | 4 | 16:17 | 22 |
6
|
Lorenskog | 12 | 6 | 3 | 3 | 21:13 | 21 |
7
|
Lokomotiv Oslo | 12 | 6 | 2 | 4 | 21:14 | 20 |
8
|
Spjelkavik IL | 12 | 3 | 5 | 4 | 22:16 | 14 |
9
|
Molde (A) | 12 | 4 | 2 | 6 | 21:28 | 14 |
10
|
Gjelleråsen | 12 | 2 | 4 | 6 | 19:26 | 10 |
11
|
Skedsmo | 12 | 2 | 3 | 7 | 9:19 | 9 |
12
|
Hødd IL II | 12 | 2 | 3 | 7 | 19:34 | 9 |
13
|
FUNNEFOSS/VORMSUND | 12 | 2 | 3 | 7 | 11:29 | 9 |
14
|
Kristiansund BK II | 12 | 1 | 3 | 8 | 17:37 | 6 |