Energetik BGU Minsk - Shakhter Soligorsk Reserve (2-1), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Energetik BGU Minsk
Pervaya Liga | |||
yuvarlak 25 | |||
2024-09-21 | Volna Pinsk - Energetik BGU Minsk | - | |
yuvarlak 24 | |||
2024-09-14 | Energetik BGU Minsk - Lokomotiv Gomel | - | |
yuvarlak 23 | |||
2024-09-07 | Torpedo Zhodino 2 - Energetik BGU Minsk | - | |
yuvarlak 22 | |||
2024-08-31 | Energetik BGU Minsk - FC Bate Borisov II | - | |
yuvarlak 21 | |||
2024-08-24 | Belshina - Energetik BGU Minsk | - | |
yuvarlak 20 | |||
2024-08-17 | Energetik BGU Minsk - Shakhter Soligorsk Reserve | 2 - 1 | |
yuvarlak 19 | |||
2024-08-10 | FK Bumprom - Energetik BGU Minsk | 4 - 1 | |
yuvarlak 18 | |||
2024-08-04 | Energetik BGU Minsk - Ostrovets | 0 - 1 | |
yuvarlak 17 | |||
2024-07-31 | Bff Academy Minsk U17 U17 - Energetik BGU Minsk | 0 - 1 | |
yuvarlak 16 | |||
2024-07-27 | FC Molodechno - Energetik BGU Minsk | 3 - 3 |
dizi 4
Genel
Energetik BGU Minsk Less than 4.5 cards 5 itibaren 7
Shakhter Soligorsk Reserve İlk devreyi kaybeden 6 itibaren 8
Shakhter Soligorsk Reserve Less than 4.5 cards 8 itibaren 9
Shakhter Soligorsk Reserve Karşılıklı gol 5 itibaren 7
Energetik BGU Minsk - Shakhter Soligorsk Reserve
Belarus, Pervaya Liga, maç Energetik BGU Minsk - Shakhter Soligorsk Reserve, başlangıç zamanı 2024-08-17 14:00:00 uluslararası saat.
Energetik BGU Minsk Ve Shakhter Soligorsk Reserve şampiyonaya katılır Pervaya Liga, Belarus.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: Shakhter Soligorsk Reserve
Pervaya Liga | |||
yuvarlak 25 | |||
2024-09-21 | FC ORSHA - Shakhter Soligorsk Reserve | - | |
yuvarlak 24 | |||
2024-09-14 | Shakhter Soligorsk Reserve - FC LIDA | - | |
yuvarlak 23 | |||
2024-09-07 | Dinamo Minsk Reserve - Shakhter Soligorsk Reserve | - | |
yuvarlak 22 | |||
2024-09-01 | Shakhter Soligorsk Reserve - Lokomotiv Gomel | - | |
yuvarlak 21 | |||
2024-08-26 | FC Bate Borisov II - Shakhter Soligorsk Reserve | - | |
yuvarlak 20 | |||
2024-08-17 | Energetik BGU Minsk - Shakhter Soligorsk Reserve | 2 - 1 | |
yuvarlak 19 | |||
2024-08-11 | Shakhter Soligorsk Reserve - Ostrovets | 2 - 3 | |
yuvarlak 18 | |||
2024-08-04 | FC Molodechno - Shakhter Soligorsk Reserve | 2 - 0 | |
yuvarlak 17 | |||
2024-07-31 | FC BARANOVICHI - Shakhter Soligorsk Reserve | 0 - 1 | |
yuvarlak 16 | |||
2024-07-27 | Shakhter Soligorsk Reserve - BK Maxline Vitebsk | Ertelenen |
Puan durumu
Pervaya Liga: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Molodechno | 20 | 15 | 4 | 1 | 42:13 | 49 |
2
|
Niva Dolbizno | 20 | 12 | 6 | 2 | 48:21 | 42 |
3
|
Belshina | 19 | 13 | 3 | 3 | 43:19 | 37 |
4
|
BK Maxline Vitebsk | 20 | 11 | 3 | 6 | 34:18 | 36 |
5
|
Volna Pinsk | 19 | 11 | 3 | 5 | 38:25 | 36 |
6
|
Ostrovets | 20 | 9 | 6 | 5 | 31:27 | 33 |
7
|
Dinamo Minsk Reserve | 20 | 10 | 2 | 8 | 29:24 | 32 |
8
|
FC Bate Borisov II | 21 | 9 | 4 | 8 | 28:25 | 31 |
9
|
FK Bumprom | 20 | 8 | 4 | 8 | 34:23 | 28 |
10
|
FC LIDA | 19 | 8 | 3 | 8 | 21:24 | 27 |
11
|
FC ORSHA | 20 | 6 | 9 | 5 | 23:27 | 27 |
12
|
Bff Academy Minsk U17 U17 | 20 | 5 | 3 | 12 | 22:35 | 18 |
13
|
Torpedo Zhodino 2 | 20 | 5 | 3 | 12 | 23:47 | 18 |
14
|
Lokomotiv Gomel | 19 | 3 | 8 | 8 | 21:31 | 17 |
15
|
FC BARANOVICHI | 20 | 4 | 4 | 12 | 13:36 | 16 |
16
|
Shakhter Soligorsk Reserve | 19 | 4 | 3 | 12 | 22:36 | 15 |
17
|
Kommunalnik Slonim | 20 | 2 | 5 | 13 | 18:41 | 11 |
18
|
Energetik BGU Minsk | 20 | 4 | 5 | 11 | 21:39 | 7 |