MKS Start Miastko - GTS Czarna Dąbrówka (4-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: MKS Start Miastko
Klasa Okręgowa Słupska | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-09-08 | Jantar Ustka - MKS Start Miastko | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-31 | MKS Start Miastko - Kaszubia Studzienice | İptal Edildi | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-23 | Lider Rychnowy - MKS Start Miastko | 0 - 5 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-17 | MKS Start Miastko - GTS Czarna Dąbrówka | 4 - 0 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-11 | GKS Myśliwiec Tuchomie - MKS Start Miastko | 1 - 1 | |
IV. Liga - Pomorska | |||
yuvarlak 34 | |||
2024-06-22 | Jaguar Gdańsk - MKS Start Miastko | 3 - 1 |
dizi 4
Genel
MKS Start Miastko Kayıplar 3
MKS Start Miastko Galibiyetsiz 14
MKS Start Miastko Gol yenilen maçlar 14
MKS Start Miastko 2.5 gol üstü 6 itibaren 7
MKS Start Miastko Karşılıklı gol 5 itibaren 5
MKS Start Miastko Less than 4.5 cards 8 itibaren 10
MKS Start Miastko - GTS Czarna Dąbrówka
Poland Amateur, Klasa Okręgowa Słupska, maç MKS Start Miastko - GTS Czarna Dąbrówka, başlangıç zamanı 2024-08-17 12:00:21 uluslararası saat.
MKS Start Miastko Ve GTS Czarna Dąbrówka şampiyonaya katılır Klasa Okręgowa Słupska, Poland Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: GTS Czarna Dąbrówka
Puchar Polski PomZPN | |||
yuvarlak 202 | |||
2024-09-17 | Lipniczanka Lipnica - GTS Czarna Dąbrówka | - | |
Klasa Okręgowa Słupska | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-09-08 | GTS Czarna Dąbrówka - Piast Człuchów | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-09-01 | MKS Debrzno - GTS Czarna Dąbrówka | İptal Edildi | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-25 | GTS Czarna Dąbrówka - Gryf II Słupsk | İptal Edildi | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-17 | MKS Start Miastko - GTS Czarna Dąbrówka | 4 - 0 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-11 | GTS Czarna Dąbrówka - Jantar Ustka | 2 - 0 |
Puan durumu
Klasa Okręgowa Słupska 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Dolina Speranda Niepoględzie | 4 | 4 | 0 | 0 | 11:5 | 12 |
2
|
MKS Start Miastko | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:1 | 10 |
3
|
Gryf II Słupsk | 4 | 3 | 0 | 1 | 27:3 | 9 |
4
|
KS Słupia Kobylnica | 4 | 3 | 0 | 1 | 14:5 | 9 |
5
|
Piast Człuchów | 4 | 2 | 1 | 1 | 11:4 | 7 |
6
|
LKS Sokół Wyczechy | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:5 | 7 |
7
|
KS Skotawia Dębnica Kaszubska | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:9 | 7 |
8
|
TS Pomorze Potęgowo | 4 | 2 | 0 | 2 | 14:10 | 6 |
9
|
Granit Kończewo | 4 | 2 | 0 | 2 | 10:8 | 6 |
10
|
Kaszubia Studzienice | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:9 | 6 |
11
|
MKS Debrzno | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:8 | 6 |
12
|
GKS Myśliwiec Tuchomie | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:10 | 5 |
13
|
Jantar Ustka | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:9 | 3 |
14
|
GTS Czarna Dąbrówka | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:19 | 3 |
15
|
KS Unison Machowino | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:21 | 0 |
16
|
Lider Rychnowy | 4 | 0 | 0 | 4 | 4:26 | 0 |