Rio Claro FC SP - União São João , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Göstergeler
Aritmetik ortalama
Toplamda | Evde | Uzakta | Göstergeler | Toplamda | Evde | Uzakta |
---|---|---|---|---|---|---|
2.95 | 2.7 | 3.2 | Ortalama toplam oyun |
2.8 | 3.25 | 2.5 |
1.55 | 1.5 | 1.6 | Atılan ortalama gol sayısı |
1.3 | 1.63 | 1.08 |
1.4 | 1.2 | 1.6 | Ortalama goller |
1.5 | 1.63 | 1.42 |
1.7 | 2.1 | 1.3 | Köşe vuruşları |
1.15 | 1.13 | 1.17 |
0.8 | 0.6 | 1 | Sarı kartlar |
1.1 | 1.25 | 1 |
Göreceli göstergeler
30%
kazanır
40%
Beraberlik
30%
Zararlar
Bitmiş: 85%
Altında: 15%
Total 1.5
Bitmiş: 45%
Altında: 55%
Total 2.5
Bitmiş: 30%
Altında: 70%
Total 3.5
25%
kazanır
30%
Beraberlik
45%
Zararlar
Bitmiş: 65%
Altında: 35%
Total 1.5
Bitmiş: 50%
Altında: 50%
Total 2.5
Bitmiş: 35%
Altında: 65%
Total 3.5
Olaylar: Rio Claro FC SP
Copa Paulista | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-08-17 | Rio Claro FC SP - União São João | - | |
yuvarlak 9 | |||
2024-08-11 | C.A. Taquaritinga - Rio Claro FC SP | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-07-27 | Rio Claro FC SP - EC XV de Novembro | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-07-20 | Grêmio São-Carlense - Rio Claro FC SP | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-07-13 | União São João - Rio Claro FC SP | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-07-06 | Rio Claro FC SP - C.A. Taquaritinga | 0 - 2 | |
yuvarlak 2 | |||
2024-06-22 | EC XV de Novembro - Rio Claro FC SP | 1 - 1 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-06-15 | Rio Claro FC SP - Grêmio São-Carlense | 1 - 1 | |
Paulista, Série A2 | |||
yuvarlak 15 | |||
2024-03-16 | EC XV de Novembro - Rio Claro FC SP | 1 - 3 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-03-09 | Rio Claro FC SP - São Bento | 3 - 3 |
Rio Claro FC SP - União São João
Brezilya, Copa Paulista, maç Rio Claro FC SP - União São João, başlangıç zamanı 2024-08-17 18:00:00 uluslararası saat.
Rio Claro FC SP Ve União São João şampiyonaya katılır Copa Paulista, Brezilya.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: União São João
Copa Paulista | |||
yuvarlak 10 | |||
2024-08-17 | Rio Claro FC SP - União São João | - | |
yuvarlak 9 | |||
2024-08-11 | União São João - EC XV de Novembro | - | |
yuvarlak 8 | |||
2024-08-02 | Grêmio São-Carlense - União São João | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-07-20 | União São João - C.A. Taquaritinga | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-07-13 | União São João - Rio Claro FC SP | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-07-05 | EC XV de Novembro - União São João | 4 - 2 | |
yuvarlak 3 | |||
2024-06-29 | União São João - Grêmio São-Carlense | 1 - 1 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-06-15 | C.A. Taquaritinga - União São João | 1 - 0 | |
Paulista, Série A3 | |||
yuvarlak 15 | |||
2024-03-23 | Grêmio Prudente - União São João | 2 - 1 | |
yuvarlak 14 | |||
2024-03-16 | União São João - Matonense SP | Ertelenen |
Puan durumu
Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Votuporanguense | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | 9 |
2
|
EC XV de Novembro de Jaú | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | 6 |
3
|
Mirassol FC SP | 3 | 0 | 2 | 1 | 4:5 | 2 |
4
|
Grêmio Prudente | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | 2 |
5
|
VOCEM | 4 | 0 | 2 | 2 | 1:7 | 2 |
Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Monte Azul SP | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 7 |
2
|
Atlética Francana | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
3
|
Botafogo FC SP | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 |
5
|
Barretos | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:5 | 2 |
5
|
Comercial SP | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:5 | 2 |
Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
C.A. Taquaritinga | 4 | 4 | 0 | 0 | 5:0 | 12 |
2
|
EC XV de Novembro | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 4 |
3
|
Grêmio São-Carlense | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:3 | 2 |
4
|
Rio Claro FC SP | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:4 | 2 |
5
|
União São João | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | 1 |
Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rio Branco EC | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:3 | 7 |
2
|
Primavera SP | 3 | 2 | 0 | 1 | 6:2 | 6 |
3
|
São Bento | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:1 | 5 |
4
|
Capivariano SP | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | 3 |
5
|
Red Bull Bragantino II | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | 1 |
Group 5: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
São Caetano | 4 | 3 | 1 | 0 | 10:4 | 10 |
2
|
Portuguesa | 4 | 2 | 2 | 0 | 7:2 | 8 |
3
|
Juventus-SP | 4 | 1 | 3 | 0 | 5:4 | 6 |
4
|
EC Sao Bernardo SP | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:6 | 2 |
5
|
Oeste FC SP | 4 | 0 | 2 | 2 | 0:3 | 2 |
6
|
União Suzano AC | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:9 | 2 |
Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Votuporanguense | ||||||
|
EC XV de Novembro de Jaú | ||||||
|
Grêmio Prudente | ||||||
|
Mirassol FC SP | ||||||
|
VOCEM |
Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Barretos | ||||||
|
Comercial SP | ||||||
|
Atlética Francana | ||||||
|
Botafogo FC SP | ||||||
|
Monte Azul SP |
Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
C.A. Taquaritinga | ||||||
|
EC XV de Novembro | ||||||
|
Grêmio São-Carlense | ||||||
|
Rio Claro FC SP | ||||||
|
União São João |
Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capivariano SP | ||||||
|
Primavera SP | ||||||
|
São Bento | ||||||
|
Red Bull Bragantino SP | ||||||
|
Rio Branco EC |
Group 5: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
São Caetano | ||||||
|
Portuguesa | ||||||
|
Juventus-SP | ||||||
|
EC Sao Bernardo SP | ||||||
|
Oeste FC SP | ||||||
|
União Suzano AC |
Group 1: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Votuporanguense | ||||||
|
EC XV de Novembro de Jaú | ||||||
|
Grêmio Prudente | ||||||
|
Mirassol FC SP | ||||||
|
VOCEM |
Group 2: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Comercial SP | ||||||
|
Barretos | ||||||
|
Atlética Francana | ||||||
|
Botafogo FC SP | ||||||
|
Monte Azul SP |
Group 3: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
C.A. Taquaritinga | ||||||
|
EC XV de Novembro | ||||||
|
Grêmio São-Carlense | ||||||
|
Rio Claro FC SP | ||||||
|
União São João |
Group 4: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Capivariano SP | ||||||
|
Primavera SP | ||||||
|
São Bento | ||||||
|
Red Bull Bragantino SP | ||||||
|
Rio Branco EC |
Group 5: 2024
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
São Caetano | ||||||
|
Portuguesa | ||||||
|
Juventus-SP | ||||||
|
EC Sao Bernardo SP | ||||||
|
Oeste FC SP | ||||||
|
União Suzano AC |