Sportunion St. Martin im Mühlkreis - SV Gmunder Milch , maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: Sportunion St. Martin im Mühlkreis
Landesliga Oberosterreich | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-08-31 | Sportunion St. Martin im Mühlkreis - SV Friedburg/Pöndorf | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-23 | Vortuna Bad Leonfelden - Sportunion St. Martin im Mühlkreis | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-17 | Sportunion St. Martin im Mühlkreis - SV Gmunder Milch | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-09 | Union Dietach - Sportunion St. Martin im Mühlkreis | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-02 | Sportunion St. Martin im Mühlkreis - Union Mondsee | 2 - 2 | |
Club Friendly Games | |||
2024-01-27 | Junge Wikinger Ried - Sportunion St. Martin im Mühlkreis | 8 - 3 | |
2023-05-06 | Sportunion St. Martin im Mühlkreis - Union Edelweiss | 1 - 1 | |
2023-03-31 | Union Mondsee - Sportunion St. Martin im Mühlkreis | İptal Edildi |
Sportunion St. Martin im Mühlkreis - SV Gmunder Milch
Avusturya Amatör, Landesliga Oberosterreich, maç Sportunion St. Martin im Mühlkreis - SV Gmunder Milch, başlangıç zamanı 2024-08-17 15:00:00 uluslararası saat.
Sportunion St. Martin im Mühlkreis Ve SV Gmunder Milch şampiyonaya katılır Landesliga Oberosterreich, Avusturya Amatör.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: SV Gmunder Milch
Landesliga Oberosterreich | |||
yuvarlak 5 | |||
2024-08-31 | Union Ostermiething - SV Gmunder Milch | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-08-24 | SV Gmunder Milch - SV Bad Ischl | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-17 | Sportunion St. Martin im Mühlkreis - SV Gmunder Milch | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-09 | SV Gmunder Milch - DSG Union HABAU Perg | - | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-02 | SV Friedburg/Pöndorf - SV Gmunder Milch | 4 - 1 |
Puan durumu
Landesliga Oberosterreich 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SV Sedda Bad Schallerbach | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 3 |
2
|
SV Friedburg/Pöndorf | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
3
|
Union Ostermiething | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
4
|
Union Dietach | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
5
|
Vortuna Bad Leonfelden | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
6
|
Rohrbach-Berg | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:4 | 1 |
7
|
ASK Sankt Valentin | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:4 | 1 |
8
|
Union Mondsee | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
9
|
Sportunion St. Martin im Mühlkreis | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
10
|
Union Raika Weisskirchen | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
11
|
SV Bad Ischl | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
12
|
SV Grün Weiss Micheldorf | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
13
|
DSG Union HABAU Perg | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
14
|
SPG Pregarten | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |
15
|
SV Gmunder Milch | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |
16
|
Union Edelweiss | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | 0 |