FC Diessbach/Dotzigen II - FC Grünstern III (0-0), maç sonucu, istatistikler ve seriler
Olaylar: FC Diessbach/Dotzigen II
5. Liga FVBJ | |||
yuvarlak 8 | |||
2024-10-12 | FC Aarberg III - FC Diessbach/Dotzigen II | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-10-05 | FC Nidau II - FC Diessbach/Dotzigen II | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-09-29 | FC Diessbach/Dotzigen II - SC Wileroltigen | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-09-21 | FC Büren an der Aare II - FC Diessbach/Dotzigen II | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-09-08 | SV Safnern - FC Diessbach/Dotzigen II | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-09-01 | FC Diessbach/Dotzigen II - SC Rüti bei Büren II | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-25 | SC Aegerten Brügg III - FC Diessbach/Dotzigen II | 0 - 0 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-18 | FC Diessbach/Dotzigen II - FC Grünstern III | 0 - 0 |
FC Diessbach/Dotzigen II - FC Grünstern III
Switzerland Amateur, 5. Liga FVBJ, maç FC Diessbach/Dotzigen II - FC Grünstern III, başlangıç zamanı 2024-08-18 09:00:00 uluslararası saat.
FC Diessbach/Dotzigen II Ve FC Grünstern III şampiyonaya katılır 5. Liga FVBJ, Switzerland Amateur.
Kadro, baş antrenör ve gelecek maçlardaki oyuncuların listesini görebilirsiniz. Ayrıca maçtan önce takımların etkinliğini ve aritmetik ortalamasını daha ayrıntılı olarak değerlendirin:
Olaylar: FC Grünstern III
5. Liga FVBJ | |||
yuvarlak 8 | |||
2024-10-12 | FC Nidau II - FC Grünstern III | - | |
yuvarlak 7 | |||
2024-10-05 | FC Grünstern III - FC Büren an der Aare II | - | |
yuvarlak 6 | |||
2024-09-29 | SV Safnern - FC Grünstern III | - | |
yuvarlak 5 | |||
2024-09-21 | FC Grünstern III - SC Aegerten Brügg III | - | |
yuvarlak 4 | |||
2024-09-07 | FC Grünstern III - SC Wileroltigen | - | |
yuvarlak 3 | |||
2024-08-31 | SC Radelfingen II - FC Grünstern III | - | |
yuvarlak 2 | |||
2024-08-24 | FC Grünstern III - SC Rüti bei Büren II | 0 - 0 | |
yuvarlak 1 | |||
2024-08-18 | FC Diessbach/Dotzigen II - FC Grünstern III | 0 - 0 |
Puan durumu
5. Liga FVBJ - Group 1 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Steffisburg II | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:1 | 3 |
2
|
FC Dürrenast III | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
3
|
FC Rothorn II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
FC Allmendingen III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
FC Wattenwil II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
FC EDO Simme II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FC Fortuna Thun | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
FC Reichenbach II | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
9
|
FC Frutigen III | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:7 | 0 |
5. Liga FVBJ - Group 2 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Münsingen IV | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
2
|
FC Lerchenfeld IV | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
3
|
FC Gerzensee II | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
4
|
FC Konolfingen III | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
5
|
FC Steffisburg III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
FC Heimberg II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
SV Kaufdorf II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
FC Rüschegg/Schwarzenburg | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
9
|
FC Thun III | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
5. Liga FVBJ - Group 3 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Italiana Bern II | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:1 | 4 |
2
|
SC Bümpliz 78 III | 2 | 1 | 1 | 0 | 9:5 | 4 |
3
|
FC Weissenstein Bern IV | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
4
|
FC Belp U23 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | 1 |
5
|
SC Thörishaus II | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:7 | 1 |
6
|
FC Wabern III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FC Goldstern III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
SV Slavonija Bern II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
SC Worb III | 1 | 0 | 0 | 1 | 5:9 | 0 |
5. Liga FVBJ - Group 4 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Zollikofen III | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
2
|
FC Länggasse III | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
3
|
FC Galicia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
FC Bethlehem BE II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
SCI Esperia 1927 III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
FC Bolligen II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
CF España II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
SC Holligen 94 II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
SC Münchenbuchsee II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5. Liga FVBJ - Group 5 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Lotzwil-Madiswil II | 1 | 1 | 0 | 0 | 9:1 | 3 |
2
|
FC Utzenstorf II | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | 3 |
3
|
FC Bützberg | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
4
|
FC Herzogenbuchsee III | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
5
|
Koppiger SV U23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
FC Langenthal-Italica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FC Roggwil II | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
8
|
SC Burgdorf II | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
9
|
SC Wynau | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | 0 |
10
|
FC Steckholz | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:9 | 0 |
5. Liga FVBJ - Group 6 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Blau-Weiss Oberburg II | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | 3 |
2
|
SC Huttwil II | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | 3 |
3
|
Koppiger SV II | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
4
|
YF United Huttwil 2017 II | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
5
|
SC Grafenried II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
SC Burgdorf III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
SC Ersigen II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
FC Trubschachen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
FC Schönbühl III | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | 0 |
10
|
SC Jegenstorf II | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | 0 |
5. Liga FVBJ - Group 7 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Aarberg IV | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:1 | 3 |
2
|
FC Madretsch II | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
3
|
FC Schüpfen III | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
4
|
FC Bosna Biel/Bienne | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
5
|
FC United Hermrigen-Jens II | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
6
|
Team Ins/Müntschemier III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FC Etoile Biel III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
SC Ittigen II | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
9
|
FC Orvin | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
10
|
FC Makedonija Bern II | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:6 | 0 |
5. Liga FVBJ - Group 8 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SC Aegerten Brügg III | 3 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | 5 |
2
|
FC Nidau II | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
3
|
FC Büren an der Aare II | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
4
|
SV Safnern | 3 | 0 | 3 | 0 | 4:4 | 3 |
5
|
FC Grünstern III | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 2 |
6
|
FC Diessbach/Dotzigen II | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 2 |
7
|
SC Wileroltigen | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:4 | 1 |
8
|
SC Radelfingen II | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
9
|
SC Rüti bei Büren II | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
10
|
FC Aarberg III | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
5. Liga FVBJ - Group 9 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Haute-Ajoie II | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:0 | 3 |
2
|
FC Alle III | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:0 | 3 |
3
|
FC Clos du Doubs II | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
4
|
FC Courtedoux II | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
5
|
FC Coeuve II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
FC Lugnez-Damphreux II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FC Bure II | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
8
|
FC Fontenais | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
9
|
FC Bonfol | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:5 | 0 |
10
|
FC Boécourt II | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:6 | 0 |
5. Liga FVBJ - Group 10 24/25: 2024-2025
# | Takımlar | P | W | D | L | Goller | Puan |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Rebeuvilier II | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:1 | 3 |
2
|
FC Courtételle III | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:3 | 3 |
3
|
FC La Courtine II | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
4
|
FC Courchapoix | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
5
|
CS Vallon II | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
6
|
FC Franches-Montagnes III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
CS Belprahon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
FC Vicques II | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
9
|
FC Perrefitte | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:5 | 0 |
10
|
FC Haute-Sorne | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:6 | 0 |